Adobe readerxı javascript yardım lütfen

balci22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar. öncelikle kod yazma ile alakalı birşey bilmediğimi açıklamak isterim. adobe acrobat pro da pdf sayfasına eklediğim butona "javascript çalıştır" eylemini ekledikten sonra buraya javascript kodu da eklemem gerekiyor. bu kodlar neyin kodu olucak ne iş yapacak kısmına geldiğimizde, butona tıkladığımda pdf dosyasının 4. sayfasında bulunan bazı alanlara masaüstünde bulunan kroki klasöründeki resimi eklemesini istiyorum.ve eklenen resim istediğim alana istediğim boyutta eklenmesi otomatik olmalı. bunu acrobat kendisi yapıyor diyebilirsiniz ancak bu pdf dosyasını adobe reader xı ile yapamıyorum ve reader xı programını kullanmak zorunda olduğum için javascript ile bu sorunu halletmeyi düşünüyorum. kısacası pdf sayfasına buttonla resim çağırma işlemini yapmak için javascript kodlarına ihitiyacım var tabikide bu iş bilenlerin yardımıyla olur. yardımlarınıza acil şekilde ihtiyacım var.şimdiden emeğinize sağlık. saygılar... ayrıca not: bu yardımın yeri burası mıdır onuda bilmiyorum. yöneticilerin affına sığınıyorum.

balci22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımcı olabilecek bir hayırsever yok mu arkadaşlar?