Admin Çıldırdı! Sdn Forum Genel Af

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Gördünüz durup dururken sataşıyor. Yaşına veriyim diyorum ama artık cidden yetti. Sürekli sataşma amacı var.
Doğrudur, takip ediyorum. Arkadaşlar sizlerden rica ediyorum birbirinizi gerecek sözler söylemeyin. Hepinize iyi forumlar diliyorum.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
Gördünüz durup dururken sataşıyor. Yaşına veriyim diyorum ama artık cidden yetti. Sürekli sataşma amacı var.
Yalan atma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşına veriyim diyorum ama artık cidden yetti. Sürekli sataşma amacı var.
- Sürekli sen beni takip ediyorsun,
- Sürekli sen bana çatıyorsun,

Sırf bu konuda boş bir eleştiri yaptığın için mi yaşıma veriyorsun abicim?
Gerçekten öldürme ve boş, alaycı sözlerinle güldürme. Çünkü yalan bu.

Daha tartışmasını bilmeyen bir okul çocuğu olduğun da belli ama neyse.

Son düzenleme:

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
En son şu tehdit ettiğim arkadaş da gelsin ya;
1625345478291.png

@grand_master gel. Bir şey yapmayacağım.

Son düzenleme:

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
Hahaha! Af çıkacağını bilsem geçen gün çok büyük siyasi kavga yapıp ban alırdım. Neyse forum heyetimiz her sene bir verg... yani ban affı yapar. :p Biri confiye haber vermeli!
Aynı kafadayız :D.

alg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Hahaha! Af çıkacağını bilsem geçen gün çok büyük siyasi kavga yapıp ban alırdım. Neyse forum heyetimiz her sene bir verg... yani ban affı yapar. :p Biri confiye haber vermeli!
Olsun sana ban yakışmazdı eski süper moderatör Æsir.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Genel affın kötü sonuçları olabilir belki. Mesela bazıları akıllanmıyor veya anlamıyorlar, devam ederler yine yaptıklarına belki. Bazı boş ve trol mesaj ile konudan başka bir şey bilmeyen insanlar geri geldi ve gelecek. Bazıları da forumda sorun çıkaran veya hiç kuralları umursamayan, yani uymayan insanlarda geri geldi. ?
Bu sefer bence onlara daha ağır ceza verilmeli. Yoksa yine forumun zararına hareketlerde bulunurlar. Mesela insanları sinir edip tartışma çıkarmak ve huzurlarını bozmak gibi.
Gördünüz mü cevap vermeyin onlara sadece raporlayın. Yoksa tartışmaya dahil olmaktan sizde uyarı ceza falan alabilirsiniz. Ben öyle yapacağım. Hiç sinirlenip kafaya takmaya gerek yok öyle insanları.

Son düzenleme:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Genel affın kötü sonuçları olabilir belki. Mesela bazıları akıllanmıyor veya anlamıyorlar, devam ederler yine yaptıklarına belki. Bazı boş ve trol mesaj ile konudan başka bir şey bilmeyen insanlar geri geldi ve gelecek. Bazıları da forumda sorun çıkaran veya hiç kuralları umursamayan, yani uymayan insanlarda geri geldi. ?
Bu sefer bence onlara daha ağır ceza verilmeli. Yoksa yine forumun zararına hareketlerde bulunurlar. Mesela insanları sinir edip tartışma çıkarmak ve huzurlarını bozmak gibi.
Gördünüz mü cevap vermeyin onlara sadece raporlayın. Yoksa tartışmaya dahil olmaktan sizde uyarı ceza falan alabilirsiniz. Ben öyle yapacağım. Hiç sinirlenip kafaya takmaya gerek yok öyle insanları.
Forum kuralları çerçevesince hareket edilmeye tabii ki devam edilecek. Rapor sistemini kullanmaktan çekinmeyin. Bu doğrultuda kural ihlali yapan üyeleri uzaklaştırmak bizim için bir zevk olacaktır.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Forum kuralları çerçevesince hareket edilmeye tabii ki devam edilecek. Rapor sistemini kullanmaktan çekinmeyin. Bu doğrultuda kural ihlali yapan üyeleri uzaklaştırmak bizim için bir zevk olacaktır.
Merak etmeyin ben gördüğümü raporluyorum zaten. Sadece herkeste raporlasın ve tartışma yapmasın diyorum o trol gibi olan üyelerle falan.

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,272
Merak etmeyin ben gördüğümü raporlarım çoğu da çözülüyor zaten. Bence herkes te tartışma çıkarmasın ve herkes forum kurallarını uymayan mesajları raporlasın.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
Merak etmeyin ben gördüğümü raporlarım çoğu da çözülüyor zaten. Bence herkes te tartışma çıkarmasın ve herkes forum kurallarını uymayan mesajları raporlasın.
Küfür ve şahsa sallamak dışında ki olan her troll mesaj, bence güzel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama sizleri rahatsız ediyorsa, raporlayın. Kimse kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Şimdi şartlı tahliyemi oldu yoksa tüm herkese beyaz sayfa mı tanındı...

Atıyorum adam şimdi bir yanlış yaptığında gene ilk uyarı sonra 1 gün ban 3 gün ban 1 haftta 15 gün 30 gün şeklinde mi gidecek .

Yoksa atıyorum adam Dine veya Atatürk'e hakaretten sınırsız ban almış aynı suçu tekrarlarsa gene sınırsıza direk dönecek mi yoksa az az cezalarla devam mı! Veya Confik gibisi gene Multi açarsa uyarısız sınırsıza dönecek mi .