Acunn.com ve Show TV arasındaki sorun

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba arkadaşlar,

Acur'un bizimle olan sorunu hakkında bilgi sahibisinizdir. Detaylar burada mevcut.

Kısa zamanda dünyanın en çok ziyaret edilen 10 sitesi içinde olacak dediği Acunn.com üzerinden yapımcılığını üstlendiği programlara sms yerine web üzerinden oy isteyerek hit kazanmayı ümit eden Acur'a bir engel de Show TV'den geldiği söyleniyor.

Kendi sitesi olan Acunn.com'dan değil, Show TV üzerinden oy talep etmesi istendiği belirtilen Acur, mecburen programlarında kendi sitesinden bahsetmiyor.

Bunun yerine burada olduğu gibi takipçisi çok olan yarışmacılardan destek istediği bildiriliyor.

Daha önce de demiştik kendisine. İnternette bir yer edinmek istiyorsan, önce dürüst olman gerekiyor Acur.

Sağı solu tehdit edersen, böyle malzeme olursun işte.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
İnternetten çaktığını sanıyordum ama geçen tv de sohbetini izlerken anladım ki bilgi sahibi değil. Hani oraya buraya yasak koyarak saldırarak ne elde edeceğini sanıyordu ki ? Mesela artık bizim evde Acun izlenmiyor.

Bu şekilde hareket ederek kendisini kısa sürede batıracağını düşünüyorum. Hızlı yükseliş hızlı düşüşle sonuçlanacaktır.

Bu arada belirtmeden edemeyeceğim ama Acun Firar'da programını daha kimseler bilmezken izliyordum. o kadar keyifli oluyordu ki. Yazık etti kendine yazık...

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Merhaba arkadaşlar,
Acur'un bizimle olan sorunu hakkında bilgi sahibisinizdir. Detaylar burada mevcut.
Daha önce de demiştik kendisine. İnternette bir yer edinmek istiyorsan, önce dürüst olman gerekiyor Acur.
Sağı solu tehdit edersen, böyle malzeme olursun işte.

Koyu kısım hata olarak yazılmış olsada benim hoşuma gitti

Bu arada Acunu dikkate alan mı var ya da iki tane S...B..tan yabancı çalması çakması program yaptı die kendini ne sanıyo

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Acun siteyi basacak birgün korkuyorum :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Acunn.com'un adı değişmeli. BattıBatıyor.com olmalı.

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bucur, tv'de göründüğü kadarıyla oldukça aç gözlü. İstediklerini Show Tv'de elde edemezse kendine yeni kanal da açar bu.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
acur demenizi yanlış buluyorum davanızda haklısınız rencide de etmişsiniz bu konuda kızgın olarak anlıyorum ama
hakkı abi kendi seviyeni indirme bence :) gereken cevabı diğer konuda da vermiştin acun'a
burada da yeterince laf çakmışsın tam anlamıyla.
umarım dediklerim yanlış anlaşılmaz.
sdn ve haber7 de yazan birisiniz.belli kitle ve haberi okuyan kitleler sizin yazılarınızı okuyor.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
aman aman bide hakaret davası gelmesin şimdi :) . E bide reklam yaptık iyi mi :D

Reaksiyon puanı
66
o herif (bu olay ndeniyle değil, daha öncede hiç sevmezdim) zaten birden piyasaya düştü, damdan düşer gibi.

Neyse kısaca hakkında tek kelime edilmeyecek kadar ukala bir tip...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
[MENTION=38650]zoki[/MENTION] dogru soylet. İsimize gucumuze bakalim ;)