Soru Açık Öğretim Full Kopya Çektim Şimdi Ne Yapacağımı Bilmiyorum.

samet96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ortaokul 5'e Kadar Normal Okul Okudum 6. Sınıfa Geçecekken Okulu Bıraktım Aradan 1 Veya 2 Yıl Geçti Okuldan Açıköğretim Belgesi Alıp Açık Öğretim Öğrencisi Oldum Ve Devamlı 8. Sınıfa Kadar Açık Öğretim Sınavlarına Girdim Ve Hepsindede Kopya Çekerek Geçtim Ve Lise 1 Öğrencisi Oldum Şimdi İse Çok Pişmanım Liseden Mezun Olmak İçin Sınava Girmem Lazım Ve Bu Sınav Diğerlerinin Aksine Online Değil Yüz Yüze Olacak Ne Yapacağım Bilmiyorum Sizce Herşeye Tekrardanmı Başlamalıyım Yani Kopya Çektiğimi İtiraf Edip 6. Sınıftan Tekrarmı Başlamalıyım Yoksa Sadece Liseye Odaklansammı Ne Yapmalıyım ( Çarpım Tablosunu Bile Bilmiyorum)

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,786
Eksiklerini tespit et ve çalış. Geçen yılın sorularını ezberle genelde aynıları veya benzerleri çıkar

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,786
Bu senin günde ne kadar çalıştığına bağlı. Kaynakların kalitesi de etkili. İyi birer konu anlatımlı kitap alırsan hepsine sıfırdan başlayıp belli bir düzeye gelmen (günde 3 saat çalıştığını varsayarsak) 5-6 ayda toparlarsın

samet96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu senin günde ne kadar çalıştığına bağlı. Kaynakların kalitesi de etkili. İyi birer konu anlatımlı kitap alırsan hepsine sıfırdan başlayıp belli bir düzeye gelmen (günde 3 saat çalıştığını varsayarsak) 5-6 ayda toparlarsın
Aöo Kendi Ders Kitapları Yetmezmi?