acer aspire 5710 ekran gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
merhaba evde acer aspire 5710 bir laptop var eskidiğinden yeni bilgisayar almıştık geçenlerde bir kolide gördüm çalıştırmayı denedim ama adaptörü takıyorum açıyorum bilgisayarı o içinde bir şeyler fanlar filan o kadar bilmiyorum bi ses geliyo güç alıyor yani ama ekran gelmiyor klavyenin yanında güç aldığını gösteren lambalar vs. yanıyor laptoptan ses geliyor güç aldığından eminim windows açılış sesi de geliyor ama görüntü yok ne yapabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptop şu an açık windows açılış sesi geldi ara sıra 1-2 bildirim sesi de geliyor bilgisayardan ama ekran yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

hallettim.

Son düzenleme:

SPRONZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
rami söküp ıslak mendile hafifçe sarı yerleri temizleyin tekrar deneyin olmadı diğer slota takın olmadı ram bozuktur ekran kartı anakart ve işlemcidede sıkıntı olabilir genelikle ram ve işlemcide olur işlemcide ıslak mendile onuda hahifçe bastırmadan temizleyin ozlar engel olabilir ayrıca slotuda temizleyin

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
rami söküp ıslak mendile hafifçe sarı yerleri temizleyin tekrar deneyin olmadı diğer slota takın olmadı ram bozuktur ekran kartı anakart ve işlemcidede sıkıntı olabilir genelikle ram ve işlemcide olur işlemcide ıslak mendile onuda hahifçe bastırmadan temizleyin ozlar engel olabilir ayrıca slotuda temizleyin
Çözdüm hocam sorunu 2-3 hafta önce yukarıda yazdım zaten teşekkürler

Son mesajlar