80 TL'ye kadar kulakiçi kulaklık önerisi

Reaksiyon puanı
34
Merhabalar benim Quadbet 2 kulaklığım vardı ve çok memnundum. Fakat bir süre önce bir sorun oldu ve artık çokmaz ses veriyor. Bundan dolayı bende yeni bir kulakiçi kulaklık almaya karar verdim. Bu yüzden sizden güzel bir kulakiçi kulaklık önerisi bekliyorum. Fiyatı 70-80 tl'yi geçmediği sürece sıkıntı yok.
İyi Forumlar...

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,385
Sony Mdr Ex15LPB öneririm ama bütçen biraz daha iyi yüksek olsaydı çok daha iyi bir model önerebilirdim

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Merhabalar benim Quadbet 2 kulaklığım vardı ve çok memnundum. Fakat bir süre önce bir sorun oldu ve artık çokmaz ses veriyor. Bundan dolayı bende yeni bir kulakiçi kulaklık almaya karar verdim. Bu yüzden sizden güzel bir kulakiçi kulaklık önerisi bekliyorum. Fiyatı 70-80 tl'yi geçmediği sürece sıkıntı yok.
İyi Forumlar...

Tiz-Bass çok iyi, kendimde kullandım. Bngır bangır dinlemeyi sevdiğim için beni gayet tatmin etti. Bu fiyata önerebileceğim bir kulaklıktır.

PHILIPS SHE3705BK/00 KULAKİÇİ KULAKLIK

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Ne tür müzik dinliyorsun? Çünkü bu bütçeye hepsi(tiz-mid-bas) dengeli ve güzel bulamazsın.

Reaksiyon puanı
34
Ne tür müzik dinliyorsun? Çünkü bu bütçeye hepsi(tiz-mid-bas) dengeli ve güzel bulamazsın.
Chandielier, Cheap Thrills, Aşk Nerden Nereye gibi şarkılar dinliyorum
Yüksek sesli şarkılar yani. Bir de csgo oynuyorum, Quadbet 2 de çok güzel ses kasıyordum ve dışarıdan hiçbir ses kulağıma gelmiyordu. Quadbet 2 gibi dışarıdan ses almayan ve iyi ses veren bir kulaklık istiyorum.

Reaksiyon puanı
34
Kesinlikle ayrıca almanı önermem. Telefonun içinden çıkması gerçekten iyi ama ayrı alınmaz. Xiaomi dediğim modeli f/p canavarı. Benim eski CX200-II street'den farkı çok yok :D
Hmm peki orjinal olan güvenilir bir link atar mısın? Hangi siteye girsem ya üretim fazlası ya da sahte :D
Bir de lütfen yurt dışı da olmasın :D