Soru 8.000 bütçeye bilgisayar önerisi

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Merhaba arkadaşlar biz max 8.000 TL'ye alabileceğimiz en iyi bilgisayarları önerebilir misiniz tek aradığımız özellik hafif olması ve avukatlık programlarını kaldırması.
Şimdiden teşekkürler herkese.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Çok teşekkür ederim ya Lenovo en mantıklısı duruyor gibi ya.Peki hocam bi ara Macbook Air almayı düşünüyorduk o da 12bin sizce 4 bin fazla vermeye gerek var mı yoksa Lenovo da rahat iş görür mü uzun yıllar ne düşünüyorsunuz acaba

Reaksiyon puanı
984
Lenovonun aynı özelliklerinde msi var bende de aleminyum kasa ışıklı klavyeli model satıyorum ama fiyatı pahalı buluyor herkes.

f1rinci

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Çok teşekkür ederim ya Lenovo en mantıklısı duruyor gibi ya.Peki hocam bi ara Macbook Air almayı düşünüyorduk o da 12bin sizce 4 bin fazla vermeye gerek var mı yoksa Lenovo da rahat iş görür mü uzun yıllar ne düşünüyorsunuz acaba
apple için fiyat konusu farklı marka algısınada para ödüyorsunuz, işlemcisi iyise kullanıcagınız programlar mac de varsa alınabilir tabi ben tercih etmem fiyat çok. hatta 8000 bile çok da piyasa kötü. lenova da uzun iş görür garanti bitimde ram takviyesi yapar devam edersiniz.

eloz

Asistan
Reaksiyon puanı
39
apple için fiyat konusu farklı marka algısınada para ödüyorsunuz, işlemcisi iyise kullanıcagınız programlar mac de varsa alınabilir tabi ben tercih etmem fiyat çok. hatta 8000 bile çok da piyasa kötü. lenova da uzun iş görür garanti bitimde ram takviyesi yapar devam edersiniz.
Çok haklısınız mantıklı aslında peki son bi soru sorabilir miyim düşüncelerinizi merak ettim de. Siz olsanız bu zamanda bilgisayar alır mıydınız her şey bekledikçe pahalılanıyor ama bu fiyatlara çöp de almış gibi hissediyorum bilemedim

f1rinci

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Çok haklısınız mantıklı aslında peki son bi soru sorabilir miyim düşüncelerinizi merak ettim de. Siz olsanız bu zamanda bilgisayar alır mıydınız her şey bekledikçe pahalılanıyor ama bu fiyatlara çöp de almış gibi hissediyorum bilemedim
dolar gittikçe artıyor ne olur bilinmez. eğer ihtiyaç varsa mecbur alıcaksınız belki bütçeyi kısıp 10.nesil i3 işlemcili bakabilirsiniz kullanıcagınız uygulamalar ağır değilse.

Son düzenleme: