7000tl telefon

talha.c54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaşlar bundan önce başkası için 2 tane daha telefonla ilgili soru sormuştum bu kendim için s10+ almayı düşünüyorum başka bi öneriniz varsa olabilir yada seneye s11 i mi beklemeliyim şimdiden teşekkür ederim

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
s11 pahalı olur baya s10+ keyfine bak

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
merhaba arkadaşlar bundan önce başkası için 2 tane daha telefonla ilgili soru sormuştum bu kendim için s10+ almayı düşünüyorum başka bi öneriniz varsa olabilir yada seneye s11 i mi beklemeliyim şimdiden teşekkür ederim

S11 çok pahalı olur, S10 Plus’a bakmanızı öneririm.

(Note 10 Plus 11K iken S11’i düşünemiyorum?)

morgh1sto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
S10+ 512 gb kullanıcısıyım tam 7 milyara aldım o kadar mutluyum ki telefon muhteşem note 10 falan almayın hiç bir farkı yok

Kararsız23

Profesör
Reaksiyon puanı
2,124
iPhone 11'in resmi olarak gelmesini beklemenizi öneririm. Eğer uygun fiyata gelirse onu tercih etmek daha mantıklı.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942

DangerousRabbit46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Cihazları yurt dışına gidip alabilirsen daha iyi olur. Yoksa telefonun fiyatını aşan vergileri ödemek zorunda kalırsın. Ama ben gidemem dersen 7000 TL'ye sana S10+ öneririm F/P ürünü.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
fiyatlarin düşeceği yok her yeni cihazda fiyatlar artiyor

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Bence biraz bekleyin g8 geliyor diğer merkalarda atılım yapar

Reaksiyon puanı
10,325
Bence biraz bekleyin g8 geliyor diğer merkalarda atılım yapar

LG'den bahsediyorsunuz sanırım, şu dedemin bıraktığı tarlada otlayan markadan! :D
Aslında sevdiğim bir markaydı... Ne ki para kazanmaktan başka derdi olmayan, ar-ge ve inovasyonu olmayan veya çok yetersiz kalan firma.
Bundan sonra işleri çok daha zor olacak gibi geliyor bana.

Sony'de aynı hatayı işledi ve şimdi sürünüyor yerlerde; Tıpkı Nokia gibi. Ha buna bir de HaTiCe ablayı da katabiliriz. :D
Çinlilerin büyüme ve dev şirketler haline gelmesindeki adımları bile görmediler.
Ve Samsung, çürük elma ve Çinlilere bıraktılar dünyayı.

G8 çıkacakmış, G18'de çıksa bi kere gözden düştü ve güvenini kaybetti, Belki 50-100 bin gibi satabilirse kendini şanslı sayabilir bu saydığım firmalar.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
LG'den bahsediyorsunuz sanırım, şu dedemin bıraktığı tarlada otlayan markadan! :D
Aslında sevdiğim bir markaydı... Ne ki para kazanmaktan başka derdi olmayan, ar-ge ve inovasyonu olmayan veya çok yetersiz kalan firma.
Bundan sonra işleri çok daha zor olacak gibi geliyor bana.

Sony'de aynı hatayı işledi ve şimdi sürünüyor yerlerde; Tıpkı Nokia gibi. Ha buna bir de HaTiCe ablayı da katabiliriz. :D
Çinlilerin büyüme ve dev şirketler haline gelmesindeki adımları bile görmediler.
Ve Samsung, çürük elma ve Çinlilere bıraktılar dünyayı.

G8 çıkacakmış, G18'de çıksa bi kere gözden düştü ve güvenini kaybetti, Belki 50-100 bin gibi satabilirse kendini şanslı sayabilir bu saydığım firmalar.

lg batmaz sadece bu pazarları boşladı g amerika ve kuzey amerikada hala satıyor. Aslında türkiye özelinde bakarsak servis ağı oluşturup iyi bir fiyattan girseler başarılı olurlar bence bir sene daha nadas'a alırlarsa lg 4 ve v10 serisinin izleri toplum genelinden silinir. Birde çok fiyat arttırdılar malesef...

Reaksiyon puanı
10,325
lg batmaz sadece bu pazarları boşladı

Doğru... Aslında hatalı söyledim ben, kastettiğim mobil tarafıydı. Beyaz eşya ve makine ekipmanları gibi bir çok sahada var olduğu için batmaz tabii... Lakin telefon konusundaki aç gözlülüğü, daha çok para kazanma zihniyetine odaklandığı için ihmal ettiği ar-ge, inovasyon vb. geleceği önceleyen zihniyet fukaralığı yüzünden saplandı bir batağa... Tabii buna satış sonrası hizmetlerdeki (Servis, güncelleme vb) vurdumduymazlığını da katarsak işi çok daha zor görünüyor vesselam. :)

conqueror0640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
s10 + var bende de kesinlkle tavsiye ederim s11 beklerim ederim deme bile her kaçan balığa üzülürsen mutlu olamazsın al pişman olmazsın s11 ile s10 arasında ne kadar fark olabilir ki belki ekran biraz daha büyük olur sensör gelişmiş olur derece kullanacağını sanmıorum birde 5g gelmiş olur belki ki ülkemizin de 5g tam anlamıyla oturması 3 4 seneyi bulur o zaman yeni bişe düşünürsün 4.5g bile şuan işinizi gördüğünü düşünüyorum