60hz Vsync sorunu

hako66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bilgisayarımın ekranı 60hz ve csgo da, valorant da 60fps üstü almak için v-sycronization ı kapatmam gerek. ama eper kapatırsam görüntüde yırtılmalar oluyo. eğer laptopu hdmı kablosu ile 240hz ekranlı ultra hd televizyona bağlarsam 240 hz Vsync kapalı ve ultra hd oynayabilir miyim?

The Judge

Profesör
Reaksiyon puanı
5,193
HDMı sürümünüz nedir?
2.0 sürümü ve üzerine FHD 240hz alabilirsiniz.

Pie

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Dostum, en iyisi çözüm olarak ucuz bir yerden monitör almak. Ama bu yöntemide deniyebilirsin.

Pie

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Yanii, bu yöntemde başarılı olabilir ya da başarısız olabilir. Birkaç ay bekledikten sonra kendine güzel bir monitör alabilirsin. Ama bu yöntemi denemeni tavsiye ederim.

HyperFuryXI

Asistan
Reaksiyon puanı
138
oyun yapma(unreal ve unity engine) +photoshop+tasarım+oyun. ama oyun bu kullanımımın %95 ini oluşturuto
hmm...Bence biraz yanlış seçmişsin laptopu bende unreal ve blender kullanıyorum.Oyun senin için daha büyük bir öncelik yani daha gaming bir laptop tercih etmeliymişsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun yapma(unreal ve unity engine) +photoshop+tasarım+oyun. ama oyun bu kullanımımın %95 ini oluşturuto
pardon yanlış anlamışım .d

hako66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
hmm...Bence biraz yanlış seçmişsin laptopu bende unreal ve blender kullanıyorum.Oyun senin için daha büyük bir öncelik yani daha gaming bir laptop tercih etmeliymişsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pardon yanlış anlamışım .d
evet ama tabi biliyosun bu aralar laptop fiyatları baya arttı