5s'e ios 11 yüklendiğinde performans düşüklüğü olur mu?

canerylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar iphone 5s telefonum var ios 11 final sürümü çıktıgı zaman yani heralde 20 eylül de çıkcak güncellediğimde kasarmı oyunlarda filan cevaplarsanız sevinirim :)

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Ben bir android kullanıcısı olarak cevaplayım. Yazılım güncellemeleri her zaman cihaz için iyidir. Cihazın performansını iyi etkiler. Ama şöyle birşey var ki her oyun git gite daha çok sistem gereksinimleri istiyor. Sen o zaman telefonu güncellediğin zaman güncellemeden önce nasıl oynuyorsan güncelledikten sonra biraz daha iyi oynarsın fazla bir fark olmaz.

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
İphone 6 sahibiyim. 4 hafta Beta 8, 3 gündür de GM sürümünü kullandım. Benim fikrim, kesinlikle yükleme. Bazı alanlarda yavaşlama hissettim ve özellikle bildirim ekranı berbat hale gelmiş.

canerylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İphone 6 sahibiyim. 4 hafta Beta 8, 3 gündür de GM sürümünü kullandım. Benim fikrim, kesinlikle yükleme. Bazı alanlarda yavaşlama hissettim ve özellikle bildirim ekranı berbat hale gelmiş.

kardes ama baya güzel 10.3.3 ü sevdim ama ios 11 i çok istiyorum inş fazla kasma yapmaz :(

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
kardes ama baya güzel 10.3.3 ü sevdim ama ios 11 i çok istiyorum inş fazla kasma yapmaz :(

iOS 11 deki değişiklikleri biliyorsun değil mi? Günlük kullanımda kesinlikle hiçbir fark yok. Sadece çok kötü duran bir bildirim ekranı var ve her aşağıya indirdiğimde moralimi bozuyordu. Dün IPSW' den 10.3.3 indirip geri döndüm ve yüklemeyi düşünmüyorum.

canerylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iOS 11 deki değişiklikleri biliyorsun değil mi? Günlük kullanımda kesinlikle hiçbir fark yok. Sadece çok kötü duran bir bildirim ekranı var ve her aşağıya indirdiğimde moralimi bozuyordu. Dün IPSW' den 10.3.3 indirip geri döndüm ve yüklemeyi düşünmüyorum.

evet biliyorum yenilikleri eger beğenmessem yani çok kasma yaparsa geri dönerim 10.3.3 e