+/- 500TL civarı oyuncu mouse önerisi

Air

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler dilerim emektar 3 senelik logitech g300s ımın mıladı doldu sol tus artık sızlere omur gıbı bırsey oldu bende paraya kıyıp ıyı bır mouse almak ıstıyorum. Ellerim büyük sayılır +/-18 cm uzunlugunda fps,rts,moba,mmo olarak karısık oyun oynuyorm ama agırlıklı olarak fps. Mouse ustunde sadece mmo oyunlarda macro atıyorum , tutuş tarzım palm şeklinde elim buyuk oldugundan buyuk bır mouse arıyourm g300s de bıraz zorluk yasadım elıme hem uzunluk hem genıslık olarak kuck gelıyordu. Aklımda Razer Deathadder Elite , ss rival 710 veya 600 var, logıtech pek dusunmuyorum 2 kere oldu dılım yanıyor cunkı bu markadan fare konusunda ama derseniz ki logitechın su modelı baya ıyı kullananlar cok memnun malzeme ve tus kalıtesı cok ıyı sorun cıkartmıyor gene goz onunde bulundurabilirim. ss 600 daha ıyı sensore sahıp olmsına ragmen 710 dan daha ucuz nasıl iştir anlamadım. ss 600 e karar kılacaktım fakat cogu kısı bana yandakı fıber/plastık yapının zamanla +/- 6 ay yada 1 yıl ıcınde erıdıgını veya deforme oldguunu soyledı bazı kısılerde sol tusunda zaman ıcınde sallanma, tıklama sorunu olusturdugunu ve cok ses cıkartıgını bu yuzden ıade ettıklerını soyledıler.Razerin modelinden herkes çok memnun tek tük ufak tefek sorunu olanlar var sanırsam. Ben oyuncu farelerı konusunda uzman tecrubeli forum sakınlerının fıkrını almak ıstıyorum perşembeye kadar sipariş geçeçeğim bu fıyat aralıgında baska marka model önerilerinizi de göz önünde bulundurabilirim . İyi forumlar dilerim .

Son düzenleyen moderatör:

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,223
Mamba TE iyidir hostur. Eline oturmassa kanser eder ama bastan belirteyim. Deathadder tavsiye etmem acikcasi. Daha dogrusu Razer tavsiye etmem.

Corsair Glaive
Logitech G502
SS Rival 600

Bu uc urun butcelerine gore gayet iyi urunler. SS'deki kaucuk probleminin basinizi cok agritacagini sanmam. Garanti yardimci oluyor bu konuda.

• Beğen
Reactions: Air

Air

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
corsair glaivede benım arkadaşta vardı sol tıkta takılı kalma sorunu oldugunu bu yuzden 1 kere deıgısm almıs sonra ıade ettıgını soyledı , logitech e de guvenemıyorum acıkcası cok dılım yandı :) nede razer onermıyorsunuz acaba bırde ss600 ıle 710 arasında neden 100 tl gıbı bır fark var sonucta 600 de cıft sensor olayı var sırf bır lcd panel yuzunden mı bu 100 tllık fark ilginiz için tskler