500-700 fiyatlarında telefon önerisi

Tafazaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar annemin telefonu eskidi ve yeni telefon alacak. İstedikleri ekranın büyük olması ön ve arka kamerasının iyi olması onun istedikleri sadece bunlar ben telefonu kullanırken kasmadan rahat kullanabilmesini istiyorum ve sağlam bir telefon istiyorum düştüğünde yok olmayan bir telefon yani önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkürler

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Lumia ve Blackberry serisini tavsiye ederim Win10'a formatlayıp Android Apk'sini yükle paşa paşa kullan,Blackberry'de ise Os10 ile birlikte Android Apk'sini indirip kurulumunu yap.;)

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Discovery Air 2 GB RAM olanı

Tafazaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lumia ve Blackberry serisini tavsiye ederim Win10'a formatlayıp Android Apk'sini yükle paşa paşa kullan,Blackberry'de ise Os10 ile birlikte Android Apk'sini indirip kurulumunu yap.;)
Daha önce ne lumia ne de blackberry kullandım ve hiç araştırmadım da o yüzden söylediklerin hakkında hiçbir fikrim yok kusura bakma eklememişim yazıya android olursa çok daha iyi olur

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Daha önce ne lumia ne de blackberry kullandım ve hiç araştırmadım da o yüzden söylediklerin hakkında hiçbir fikrim yok kusura bakma eklememişim yazıya android olursa çok daha iyi olur
Ancak 2.el bir tel o zaman ama sağlam olmalı.:) bulabilirsen Xperia E4g çok güzel.

M

Murat Burç

SDN Okuru
General mobile GM5 Saf android olduğu için o fiyat bandında kasma ihtimali en az cihazlardan birisi bu çünkü yazılımı temiz üstünde yük yok cihazın

Tafazaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
General mobile GM5 Saf android olduğu için o fiyat bandında kasma ihtimali en az cihazlardan birisi bu çünkü yazılımı temiz üstünde yük yok cihazın
O anlamda sağlam mı dememiştim fiziksel olarak dayanıklı mıdır çünkü çok iyi şeyler duymadım general mobile hakkında

M

Murat Burç

SDN Okuru
O anlamda sağlam mı dememiştim fiziksel olarak dayanıklı mıdır çünkü çok iyi şeyler duymadım general mobile hakkında
Sen düşürdükten sonra her telefon kırılır. Ama gm5 de düştüğünde öyle kırılacak bir telefon değil düşme ihtimalinden çok korkuyorsanız sağlam sert bir kılıfla daha iyi koruyabilirsiniz.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bazılarında özellikle Discovery serisi berbat bir telefon benim arkadaşa sattım ama sattığıma pişman oldum.:(

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Discovery 2 vardı bir ara. halıya düştü kenar kasası kırıldı plastikti:) Ama general mobile bunu düzeltti.

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
General Mobile GM5 diyorum ben. Bence o fiyat skalasındaki en iyi telefon

J.WinchesteR

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Hacı abi gm5 dual bu fiyat aralığında alınacak en mantıklı telefon.

AvKeskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar konuyu açan arkadaşın beklentileri üzerine konuşacak olursak eğer, acaba General Mobile 4G AndroidOne'da uygun bir seçenek olmaz mı ?

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Fiyata göre olabilir fakat biraz daha arttırıp gm5 alması çok daha mantıklı.

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Arkadaşlar konuyu açan arkadaşın beklentileri üzerine konuşacak olursak eğer, acaba General Mobile 4G AndroidOne'da uygun bir seçenek olmaz mı ?
GM5 tavsiye ediyorlar GM5+ değil :D GM5 699 Tl fiyattan yeni satışa sunulan bir cihaz. Ön yüzü GM4G arka tarafı ise GM5+ ile aynı :d ortaya karışık yapmışlar.

Tafazaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GM5 tavsiye ediyorlar GM5+ değil :D GM5 699 Tl fiyattan yeni satışa sunulan bir cihaz. Ön yüzü GM4G arka tarafı ise GM5+ ile aynı :d ortaya karışık yapmışlar.
4g diye bulmuştum ben 5 den haberim yoktu o fiyataysa 5 daha iyi herhalde

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar annemin telefonu eskidi ve yeni telefon alacak. İstedikleri ekranın büyük olması ön ve arka kamerasının iyi olması onun istedikleri sadece bunlar ben telefonu kullanırken kasmadan rahat kullanabilmesini istiyorum ve sağlam bir telefon istiyorum düştüğünde yok olmayan bir telefon yani önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkürler
lenovo k5 plus...