4200 TL Amiral Gemisi

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Selam millet.4200Tl bir bütçem var ve telefon almak istiyorum.Telefonu Mayıs gibi alacağım o yüzden acaba s9 beklesem mi diye düşünüyorum.Sizce bu fiyat bandında hangi cihaz alınabilir.
-Kamerası,oyun performansı ve şarjı iyi gidecek.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Selam millet.4200Tl bir bütçem var ve telefon almak istiyorum.Telefonu Mayıs gibi alacağım o yüzden acaba s9 beklesem mi diye düşünüyorum.Sizce bu fiyat bandında hangi cihaz alınabilir.
Mayıs ayı ise bir bekleyin derim nasıl birşey çıkacak diye Yok Eğer beklemezseniz note8 kesinlikle öneririm

Reaksiyon puanı
258
Bence bekle onu da bir gör.O fiyat bandında Note 8 Mate 10 Pro İos tarafında ise 8 Plus tavsiyemdir.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,393
Galaxy Note 8 çok iyi bir seçim olacaktır

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Dostum bende MWC yi bekleyecektim ama telefonum harap oldu şuan mate 10 pro aldım, bir haftaya elime ulaşacak ozaman görüşlerimi bildiririm hoşuna giderse sanada tavsiye ederim :)

Baran_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Galaxy S9 bekle bence

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
şarj istiyorsanız s8+ alabilirsiniz.yine şarjı daha kötü olsa bile idare eder olan note 8 var

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Dostum bende MWC yi bekleyecektim ama telefonum harap oldu şuan mate 10 pro aldım, bir haftaya elime ulaşacak ozaman görüşlerimi bildiririm hoşuna giderse sanada tavsiye ederim :)
Teşekkür ederim mate 10 pro bana Note 8 den daha yakın geliyor.

ncfkr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
S9+ bekle bence eğer o kadar yükesek bir bütçen varsa beklemeye değer

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
note 9' u beklese olmuyor mu :) ama fiyatı 6000 tl falan olur :)

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşım eskiden note serileri bi sonraki senenin amiral gemisiyle yarışırdı note 3 s5 seviyesindeki gibi gibi ama şuan öyle değil s serisiyle aynı işlemciyi kullanıyo o yüzden s9 note 8 den daha iyi olucaktır ve o fiyata değil 2500 e bile istediklerin özelliklerde telefon rahat rahat bulursun dostum :D

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşım eskiden note serileri bi sonraki senenin amiral gemisiyle yarışırdı note 3 s5 seviyesindeki gibi gibi ama şuan öyle değil s serisiyle aynı işlemciyi kullanıyo o yüzden s9 note 8 den daha iyi olucaktır ve o fiyata değil 2500 e bile istediklerin özelliklerde telefon rahat rahat bulursun dostum :D
Aslında aklımda op5t var ama kamerası iyi değil galiba onun da.

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Aslında aklımda op5t var ama kamerası iyi değil galiba onun da.
Yani tabiki yaşıtlarıyle aynı kalitede çekmiyo malesef ama mayıs gibi alıcaksan (çıkar mı o tarihlerde bilmiyorum tahmini) HTC 12 (HTCU11 de gayet alınabilir 2200 te ithalatçı garantili ) xz2 çıkar onlarada bakılabilir yada bulabilirsen Pixel xl 2 zaten yazılım ve kamera olarak hepsininin önunde performan ekran kaliteside gayet iyi fiyat performans cihazların ekranı 1080p olur ses performansı ve kamerası kötüdür şuana kadar bi axon 7 fiyat performans telefonu fiyatı seviyesinde satışa sunuldu ekranı performansı kamerası sesi tasarımı iyidi ama 2016(sd820) model o 2017 de (sd835 li versiyon)çıkartılmadı o serinin devamı olsa iyi bi alternatif olabilirdi ülkemizdede Distrübütorü var ucuz fiyata iyi cihaz olurdu

mahmudyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

Samsung'un Note serisi, tamamen business bir hayat tarzı olan, toplantıdan toplantıya giren, sürekli not almak, kalemi aktif bir şekilde kullanmak gibi meziyetleri olan insanlar için tasarlanmış birşey.. Sadece kamerası iyi ekranı büyük diye note serisi almak kesinlikle mantıklı olmayacaktır. O yüzden sana tavsiyem; samsung serisi alacaksan mayıs ayını beklemen olacaktır. S9+ kesinlikle bekletilerinin üstünde çığır açan bir telefon olacaktır.. Ama beklemek istemiyorum şuan telefon almak istiyorum dersen sana tavsiyem; Huwaei Mate 10 Pro ya da yurtdışından imkanın varsa Pixel 2XL öneririm

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
note 7 patlamadan önce herkes samsung note serisini övüyordu :)