4 Telefon modelinden hangisini almamı önerirsiniz?

SİZCE HANGİSİ?

• MAVİ HUAWEI P10

Kullanılan: 12 66.7%
  • MOTOROLA MOTO Z

Kullanılan: 1 5.6%
  • HUAWEI P9 BEYAZ

Kullanılan: 0 0.0%
  • XIAOMI MI 5S

Kullanılan: 1 5.6%
  • XIAOMI MI 5S PLUS BEYAZ

Kullanılan: 4 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    18

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
2450 TL YE MAVİ HUAWEI P10 buldum ancak parmak izi okuyucusunun home tuşu olarak kullanılmaması ve sanal tuş koyup ekrandan yer kaplaması bana itici geldi

1800 tl ye MOTOROLA MOTO Z var ancak onda da aynı sorun var. parmak izi okuyucusunu ön kısma koyup home tuşu yapmamak sağını solunu boş bırakmak nedir arkadas.

2000 tl ye BEYAZ HUAWEI P9 VAR , rengi siyah olmadıgı için iç çerçeveler çok itici olur mu acaba?

1350 tl ye XİAOMİ Mİ 5S var ancak bıkac hafta once 1230 tl iken fazlasını vermek rahatsız ediyor

1550 tl ye Mİ5S PLUS VAR BEYAZ. Aynı iç çerçeve sorunu ve tasarımın çok itici olması var.

Başka da bi telefon görmedim uygun fiyat ve özellikte. Ne önerirsiniz?

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
G6
S7
XZ
VAR O FIYATLARA
MI 6 VE OP 5 DE VAR ILLA BUNLARIN ARASINDAN ISTIYORSAN P10 MAVI RENGI CIDDEN COK GUZEL.

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
o fiyata kadar çıkabiliyorsan oneplus 5 öneririm.
bunlar arasındansa p10.

Teşekkürler, garanti konusunda sıkıntı yaşar mıyım diye düşünüyorum Oneplus 5 te. Bulduğum mavi p10 garantisi KVK olarak geçiyor o yüzden ekledim aslında alınabilecekler listesine.

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
G6
S7
XZ
VAR O FIYATLARA
MI 6 VE OP 5 DE VAR ILLA BUNLARIN ARASINDAN ISTIYORSAN P10 MAVI RENGI CIDDEN COK GUZEL.

XZ tasarımı güzel olsa birazz daha kesin alırdım ama çok itici duruyor telefonun her tarafında koca boşluklar var :) s7 alacaktım dediğiniz gibi Vatan Bilgisayarda 2200 tl idi şimdi fiyatını 2600 tl ye çıkarmışlar . beklemek mi mantıklı sizce s7 için yoksa p10 mu ? hepsiburada da s7 siyah rengi bulamadım

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
XZ tasarımı güzel olsa birazz daha kesin alırdım ama çok itici duruyor telefonun her tarafında koca boşluklar var :) s7 alacaktım dediğiniz gibi Vatan Bilgisayarda 2200 tl idi şimdi fiyatını 2600 tl ye çıkarmışlar . beklemek mi mantıklı sizce s7 için yoksa p10 mu ? hepsiburada da s7 siyah rengi bulamadım
Hepsi buradadan alabilirsin yani bazılarının güvenememe gibi şeyleri oluyor ama sıkıntı çıkmaz merak etme.
Zaten s7 xzden daha iyi bir cihaz xzde kötü değil ancak o fiyata alabileceğin telefonları yazdım ben sana
G6
XZ
S7
MI6
OP5
V20
P10

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,406
S7 edge kullanıyor kendisi ama şuan o telefonu TR garantili 2500 tl den aşağı fiyata almak zor Note 8 piyasaya çıktığı zaman o zaman tavsiye ederim s7 edge donanımda muazzam pil tüketimi oldukça güzel edge ekrana sahip telefon çok ısınmıyor ama kamerada bir tık daha iyi olmak isteyen oyunlara uygulamalara pek önem vermiyorum derseniz p10 daha iyi

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Biraz klasik cevabım olacak ana 2000 tl üstüne çıkacak herkes için abim bile olsa s7 öneririm alınmaya değer bir telefon

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 edge kullanıyor kendisi ama şuan o telefonu TR garantili 2500 tl den aşağı fiyata almak zor Note 8 piyasaya çıktığı zaman o zaman tavsiye ederim s7 edge donanımda muazzam pil tüketimi oldukça güzel edge ekrana sahip telefon çok ısınmıyor ama kamerada bir tık daha iyi olmak isteyen oyunlara uygulamalara pek önem vermiyorum derseniz p10 daha iyi
S7 kullanıyorum.

Bu fiyatta vatan gece einidirmi ile S7 Edge düşüyor bazen ithalatçı alma lüksün varsa 2800e çık 128 GB depolama 6gb ram olan P10 Plus'u veya S7 Edgenin Samsung Tr garantilisini al.

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
p10 ağır basıyordu aslında ama yazılanlardan sonra S7 YA DA S7 EDGEYİ (TR GARANTİLİ) denk getirip almak da seçenekler arasında . Teşekkürler :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Hepsi buradadan alabilirsin yani bazılarının güvenememe gibi şeyleri oluyor ama sıkıntı çıkmaz merak etme.
Zaten s7 xzden daha iyi bir cihaz xzde kötü değil ancak o fiyata alabileceğin telefonları yazdım ben sana
G6
XZ
S7
MI6
OP5
V20
P10

seçenekler arasında s7 daha iyi sanki en azından tr garantili :)

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
biraz daha paraya kıyıp s8 aldım arkadaşlar. kafam rahat en azından 3 sene götürür beni. Teşekkürler herkese :)

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
2450 TL YE MAVİ HUAWEI P10 buldum ancak parmak izi okuyucusunun home tuşu olarak kullanılmaması ve sanal tuş koyup ekrandan yer kaplaması bana itici geldi

1800 tl ye MOTOROLA MOTO Z var ancak onda da aynı sorun var. parmak izi okuyucusunu ön kısma koyup home tuşu yapmamak sağını solunu boş bırakmak nedir arkadas.

2000 tl ye BEYAZ HUAWEI P9 VAR , rengi siyah olmadıgı için iç çerçeveler çok itici olur mu acaba?

1350 tl ye XİAOMİ Mİ 5S var ancak bıkac hafta once 1230 tl iken fazlasını vermek rahatsız ediyor

1550 tl ye Mİ5S PLUS VAR BEYAZ. Aynı iç çerçeve sorunu ve tasarımın çok itici olması var.

Başka da bi telefon görmedim uygun fiyat ve özellikte. Ne önerirsiniz?
Bütçeyi bu kadar çıakrtabiliyorsan daha başka cihazlara göz atmanı tavsiye derim değerli forumdaşlar yukarıda yazmışlar zaten cihazlar.
Ben uzun süre note 5 kullandım.Şuan s7 edge kullanıyorum. memnunum.