4 Amiral telefon arasında kaldım

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
iphone 4s, lg black ve bir üst modeli unuttum, Galaxy s2, xperia s ve kullandım S3 ü inceleme fırsatım oldu ama şuan kullandığım Htc One X hepsinin ötesinde. Şiddetle ONE X almanı öneririm. sony xperia s ilk çıktığı gün tasarımından dolayı aldım. Sony ye hiç bulaşma açıkcası ne performansından ne diğer özelliklerinden memnun kalmadım. Tercihini en mantıklı olarak S3 veya Htc One X den yana kullanmalısın. özellikle dediğim gibi imkanın varsa ONE X 'i tek geçerim.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
iphone 4s, lg black ve bir üst modeli unuttum, Galaxy s2, xperia s ve kullandım S3 ü inceleme fırsatım oldu ama şuan kullandığım Htc One X hepsinin ötesinde. Şiddetle ONE X almanı öneririm. sony xperia s ilk çıktığı gün tasarımından dolayı aldım. Sony ye hiç bulaşma açıkcası ne performansından ne diğer özelliklerinden memnun kalmadım. Tercihini en mantıklı olarak S3 veya Htc One X den yana kullanmalısın. özellikle dediğim gibi imkanın varsa ONE X 'i tek geçerim.

Hepsini aldın hayırdır telefoncu falan mısın ? o_O

blake

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence s3 şarjı 1 gün kadar gidiyor yedek pil taşırsan da kullanırsın ama htc one x ve iphone 4s te bu şans yok xperia s de sanki işlemcinin hakkını veremiyor gibi bir şey yani s3 ideal

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
hepsini almak için telefoncumu olmak gerekiyor ? alırsın satarsan diğerini alırsan her zaman biraz zarar edersin :)

Alım satım işine hakim'ligim gittigidiyor'dan ibaret :D Ama Xperia S'e laf söyletmem ben kullanıyorum hiç bişeyi yok :D :D

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
hepsini almak için telefoncumu olmak gerekiyor ? alırsın satarsan diğerini alırsan her zaman biraz zarar edersin :)
Adam zenginmiş yav zarar ede ede :D 1 telefon değiştirmede ne akdar zarar ediyosun :) [MENTION=63745]mei[/MENTION]

Unutmam:D Bu arada istersen Sdn Muhabbet Cafe'ye geçelim yoksa bir kez daha uyarı alacağım:)
Ben uyarı almadım valla :) Konusuna göre konuş :)

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Merhabalar. :mrgreen:.
Ben galaxy s3 veya htc one x almayı düşünüyorum.Bunların doğubankdaki fiyatlarını bilen varmı yada tahmin eden.Ve bu telefonlar garantisiz yaşayabilir mi? :hammer: Sonra telefonlardan olmayalım ? :D @real madridli @patientia @Gold Eagle [MENTION=250890]aquess1999[/MENTION]

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Htc yide bul be gülüm [MENTION=250890]aquess1999[/MENTION] :D

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Garantisiz yaşayamaz hele S3 hiç yaşayamaz One X'te pek sorun yok gibi bir ihtimal yaşar :D Ama S3 yaşamaz bence

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
[MENTION=284022]Proton[/MENTION] işte fiyatlar: :D
ben de one x için fiyat aldım ordan, adamlar eskisi kadar kaçak göçek işlere girmiyorlar gibime geldi.
one x için kayıtsız 1150 fiyat aldım peşin, ama donumu bile araştırarak aldığım için hemen tamam demedim
s17.gif
Biraz zaman gecmis ama guncelliyim.
Doğu bank tan simdi cıktım
One s 1110 tl
one x 1250 tl
galaxy 3 1350 tl
sensation xl, xe 1150tl
urunler spot

Tesekkurler.