Öneri 3999TL Spardox Gaming SG-24165 165Hz Monitör Nasıl?

AriFlame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Dostlar,

Monitör ararken 3999TL fiyatıyla dikkatimi çeken bu monitörü gördüm, 4000TL Fiyat bandında çok fazla alternatif yok. Sizce alnır mı monitör özellikleri nasıldır? İlk defa gördüm güzel monitör diyenler oldu buraya da sormak istedim. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,376
Siteyi hayatımda hiç duymadım desem.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,111
Ya hocam lütfen şu yok bilinmedik marka yok türk marka ön yargısından kurtulun ben artık sadece böyle türk markalarından alıyorum ve memnunum 2 ay önce onvo tv aldım 65 inç onun içinde türk firması bilinmedik marka diye ön yargıyla yaklaştım tv harika çıktı samsung gibi markalar aynı özellikteki tvleti 30 40 bin tl ye satarken ben 10 bin tlye aldım şimdi de bu mönitör için de aynısı geçerli gayet fiyat performans ürün zaten 1 ay sıfır ölü pixel garantisi veriyorlar sırf firma Türk diye daha yeni yeni piyasada diye hiç kullanmadığınız bir ürünü kötülemeyin lütfen
Canım arkadaşım. Piyasada çok bilinmediği için farklı markalara yönlendirme yaptım. Git tester ol o zaman. Türk markaları cart curt yerine gelirsek. Telefon camiasında gördük Türk markalarını. Hesapta Türkiye'de üretiliyor. En basitinden Snopy dediğimiz marka da Türkiye'ye ait. Fakat ürünleri Çin malı. Bu mönitörün de Çin malı olduğunu düşünüyorum. Ki yüksek ihtimalle de öyledir. Teknoloji konusunda (PC, Telefon, Mönitör vb.) Türk malı almam, aldırmam. Kendilerini geliştirirlerse olabilir fakat şuanda ki durumda ben almam. Belki ev eşyalarında Türk markalarını tercih edebilirim. Onun haricinde pek işim olmaz.