3000Tl Öğrenci telefonu

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Selamlar arkadaşlar 3000tlye telefon alacağım.Lise öğrencisiyim iPhone 7 iyi olur mu?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
İthalatçı garantiyle sorunun yoksa OnePlus 5 alabilirsin yada sony xz1

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
öğrencilerin cebinde o kadar pahalı telefon lar olmamalı. hırsızlara fırsat bu

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
öğrenci telefonu diye bir şey mi var :) iphone 7 almanızı önermem onun yerine samsung galaxy s8(biraz daha yüksek) veya sony xz premium almanız daha mantıklı.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Kesinlikle oneplus 5t diyorum hemen aklına ip 7 gelmiş biliyorum tabi

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
öğrencilerin cebinde o kadar pahalı telefon lar olmamalı. hırsızlara fırsat bu
Hırsızlar ile alakası ne anlayamadım?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sizce Mi6 mı yoksa iPhone 7 mı?

Babamda xioami mı 4s var onu çok beğeniyorum o yüzden bu gözüm mı6da ama kamerası beni tedirgin ediyor.

Son düzenleme:

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Hırsızlar ile alakası ne anlayamadım?

Sizce Mi6 mı yoksa iPhone 7 mı?

Babamda xioami mı 4s var onu çok beğeniyorum o yüzden bu gözüm mı6da ama kamerası beni tedirgin ediyor.
şöyleki , özellikle kapkaççılar yankesiciler vs elinde pahalı cep telefonu olan öğrencileri gözüne kestirirler.öğrenci eskiden okula giden öğrenim gören kişilere denilirdi, bugünkü tanımı malesef çok ama çok farklı noktalara ulaştı...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok iyilerin bir tık altında kameraya razı olacaksan üstün performans ve batarya ömrüne sahip olayım diyorsan 5T
Sesim en iyisi olsun kameram en iyiler arasında olsun batarydamda iyi olsun götürsün dersen HTC U11 6/128
TR garantili olsun uzun süre video çekerim videoda dakika kısıtlaması olmasın ekran güzel olsun falan filan dersen XZP
Tasarım güzel olsun falan filan kameram süper olsun ekran süper olsun diyorsan S8
En performanslı cihaz benim gördüğüm hız testlerine bakılırsa U11 6GB RAM olanı çünkü aynı donanıma sahip 6GB U11 Plus ortalığı dağıtıyor 5T'de çok çok hızlı ama günlük kullanımda ne kadar fark edilir?

Mİ6'yı sokma bu kulvara buraların adamı değil Mİ6

Son düzenleyen moderatör:

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Çok iyilerin bir tık altında kameraya razı olacaksan üstün performans ve batarya ömrüne sahip olayım diyorsan 5T
Sesim en iyisi olsun kameram en iyiler arasında olsun batarydamda iyi olsun götürsün dersen HTC U11 6/128
TR garantili olsun uzun süre video çekerim videoda dakika kısıtlaması olmasın ekran güzel olsun falan filan dersen XZP
Tasarım güzel olsun falan filan kameram süper olsun ekran süper olsun diyorsan S8
En performanslı cihaz benim gördüğüm hız testlerine bakılırsa U11 6GB RAM olanı çünkü aynı donanıma sahip 6GB U11 Plus ortalığı dağıtıyor 5T'de çok çok hızlı ama günlük kullanımda ne kadar fark edilir?

Mİ6'yı sokma bu kulvara buraların adamı değil Mİ6
Op5t düşündüm pil ömrü ve dash şarj özelliği harika ama garanti sıkıntı biraz.
S8 alırsam pil ömrü olarak çok şey kaybetmiş olur muyum?

şöyleki , özellikle kapkaççılar yankesiciler vs elinde pahalı cep telefonu olan öğrencileri gözüne kestirirler.öğrenci eskiden okula giden öğrenim gören kişilere denilirdi, bugünkü tanımı malesef çok ama çok farklı noktalara ulaştı...
Haklısınız öğrenciler çok değişti ama kendimi dediğiniz kişilerle bir tutmuyorum :)

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Op5t düşündüm pil ömrü ve dash şarj özelliği harika ama garanti sıkıntı biraz.
S8 alırsam pil ömrü olarak çok şey kaybetmiş olur muyum?

Haklısınız öğrenciler çok değişti ama kendimi dediğiniz kişilerle bir tutmuyorum :)
5T pil olarak fark edilir derecede daha iyi diyorlar.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Hocam 400 TL daha katıp ithalatçı garantili Note 8 de bakabilirsin bence.

Reaksiyon puanı
11
Selamlar arkadaşlar 3000tlye telefon alacağım.Lise öğrencisiyim iPhone 7 iyi olur mu?
Bende Lise 3 teyim bu sene 7 plus aldım. Millet burda daha ucuz al falan demiş te ucuz bir telefon alırsan artan parayı nerede kullanacaksın ki eften püften şeylerle harcanıp bitecek. Apple da sevşyorsan 7 al bence