3000 TL Bütçe

THT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba yazın telefon alıcam bütçe 3k s3 mini baydı artık
1-telefon stabil olsun kasmasın
2-cok fazla video foto meraklısı değilim
3-2-3 oyun ve sosyal medya olur
4-Batarya sabahtan akşama kadar dayansın

Aklımda olan telefonlar z5 s7 ip6s note5

Önerileriniz nedir ?

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

1- Bu fiyat bandindaki urunler hepsi guclu urunler. Donanimsal bir yetersizlikten dolayi kasma, donma yapmazlar. Ancak yazilimsal bir zafiyet varsa bu sorunu yasarsiniz.

2- Bu fiyat bandinda basarili kameraya sahip urunler: Samsung s7, s7 edge, Lg g5, Iphone 6s plus

3- Iphone 6s cok iyi bir oyun performansi sunuyor. Ekran cozunurlugunun dusuk olmasi, chipset'inin cpu, gpu birimlerinin cok guclu olmasi ust duzey oyunlarda ust duzey grafiklerde iyi fps almanizi sagliyor. Sosyal medya uygulamalarinda hepsi zaten iyi isler cikariyor.

4- Bu fiyat bandinda samsung s7, s7 edge, iphone 6s plus iyi batarya sureleri sunuyor. Sony xperia z5'in batarya suresi de gundelik kullanimda da iyidir.

Tavsiye;

3000 tl bandinda,

Lg g5 urunu guclu bir donanim, basarili bir kamera ve ekran ile geliyor. Bu konudalarsa basarili olan bir model. Usb type- c gibi guncel teknolojilerj de uzerinde barindiriyor. Bu sundugu ozellikler dikkat cekici. Yani bir cihaz almadan once lg g5 urununu beklemenizi tavsiye ederim

* iphone 6s plus: Urun Basarili diye adlandirabilecegimiz bir pil suresi sunuyor. 1 guni dolu dolu cikarir. Donanim tarafinda ise 6s de oldugu gibi cok gclu yapida. Kamera tarafinda 6s'e gore ois desteginin olmasida videolar icin bir avantaj. Piyasada 3000 tl'nin uzerinde satiliyor fakat esnaf telefoncularda 3000 tl'ye bulma imkaniniz var.

Veya

Iphone 6s 64gb: iphone'larda 16 gb artik cogu kullaniciya yetmiyor. Pil konusunda 6s plus, samsung s7, s7 edge'in gerisinde olan bir model ama 6s'in hem ios sisteminin avantaji hemde guncelleme konusunda hizli ve uzun sure guncelleme almasi avantajlari sayesinde uzun sure stabil bir sekilde kullanma avantajiniz var. Bunlari da goz onunde bulundurun.

Eger 60 fps'de 1080p video veya 4k video cekmicekseniz samsung s7 veya s7 edge alin. Urun bu konularda iyi sonuclar vermiyor. Onun disinda cok basarili cihazlar.

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Yeni tanitilan HTC M10'a da bir bak derim. 2999 TL ile cikacak. Performans olarak G5 ile hemen hemen ayni olur S820 kullaniyor ikisi de. Tasarim olarak G5 hosuna gitmezse M10 al bence.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Beklentilerin buysa 3000 tl yüksek bence.İllaki alacam diyorsan m10 bekle derim 4 sene götürür kullanıma bağlı olarak.

Çok Asi

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tavsiyem HTC 10, S7 Edge arasında tercih yapman. HTC 10 3000 liradan satılacakmış. S7 Edge'de bir aya kalmaz tahminimce 3000'e iner. Batarya ve kamera konusunda şuanda en iyisi S7 Edge imiş, Ama HTC'de her zaman çok stabil bir telefon ve bu sene her yönüyle çok övgü aldı. Hiç iPhone'um olmadığı için bir değerlendirme de yapmayacağım.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
HTC 10 yada S7 Edge.

THT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Htc M10 ve LG G5 in tasarımlarını sevmiyorum iphone6s düşünüyordum uzun zamandır telefonun işlemci macbooklarla yarışıyor ama optik imaj sabitleyici yok şaka gibi s7 düşünüyorum şuan kullanan var mı yorumlarını alsak ?

THT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
z5 z5 premium önerirmisiniz s7 s7edge veya z5 z5pre düşünüyorum

THT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sony Xperia Z5 ailesi Samsung Galaxy S7 veya İphone 6s bu üçü arasındayım

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Performans ve kamera olarak S7 Z5'den daha iyi. Bence S7 al digerlerini begenmiyorsan. Sony tasarimini seviyorsan X serisini de beklemeni oneririm X Performance da da S820 var performans olarak gayet iyi bir telefon Sony'nin arayuzu ile stabil de olur.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Htc M10 ve LG G5 in tasarımlarını sevmiyorum iphone6s düşünüyordum uzun zamandır telefonun işlemci macbooklarla yarışıyor ama optik imaj sabitleyici yok şaka gibi s7 düşünüyorum şuan kullanan var mı yorumlarını alsak ?
S7 ekran ve kamera bakımından en iyi telefon titanyum grisini eline alinfa tasarim olarakta cok ustun olacagini goreceksin:) onun icin s7

Reaksiyon puanı
6
Merhaba,
geçtiğimiz yıl şubat ayında note 4 aldım o zamanlar reklamlarda falan sürekli karşıma çıkan bir telefondu. Tabi ios tekolojisine de yabancı olunca insan yeni şeyler denemekten de kaçınarak aldım kitkat sürümü cep telefonu şuana kadar kasma donma problemi olmadı telefonda hala ilk günkü gibi çalışıyor diyebilirim size o konuda sıkıntı yaşamadım, ancak küçük telefonların sizin kullandığınız uygulamaları yapmış olması size kendi telefonunuzun artık çok da kullanışlı olmadığı gerçeğini öne sürüyor. hani anlatılırken işte film burdan izlenir, oyun burdan oynanır, office programları burdan oluşturulur vs. bunları alışmış olduğunuz bilgisayarlarda yapmak size daha pratik geliyor, telefonlar bu işi yapmakta hantal kalıyo biraz.

bence alcaksan android sürümü biraz bir kenara atıp ios ile tanışabilirsin. iphone 6s şuan için tercihleri en iyi karşılayabilecek türde bir cep telefonu, denemelisin ;)

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Bu sefer htc m10 derim

uzakturker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biraz telefonla vakit geçirmeyi seven biriysen 6s şarjı sıkıntı yaratabilir . Galaxy S7 daha mantıklı görünüyor . Z5 in arayüzünü beğenmiyorum ben ama o da kişisel tercihtir . beğeniyosan çok güçlü bi cihaz o da. Z5 ve S7 arasında o piti piti yapabilirsin

THT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla s7 de çok güçlü iphone 6s te ama nedense gönlümden hep 6s geçiyor androidlerde telefonu kullanmasan da baya şarj gidiyor bu iphone da yok ios-android farkından bilmiyorum da Ahmet Çağlar abimin dediği gibi ios deneyebilirim

SeksiGenç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar merhaba yazın telefon alıcam bütçe 3k s3 mini baydı artık
1-telefon stabil olsun kasmasın
2-cok fazla video foto meraklısı değilim
3-2-3 oyun ve sosyal medya olur
4-Batarya sabahtan akşama kadar dayansın

Aklımda olan telefonlar z5 s7 ip6s note5

Önerileriniz nedir ?

O kadar paran varsa git evlen hacı,boş ver telefonu :)

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
O kadar paran varsa git evlen hacı,boş ver telefonu :)
s7 edge öneririm sana hepsiburada.com da 2.800 civarı eğer telefonu temiz kullanırsan 3 yıl veya daha fazla seni götüreceğinden eminim 3.600 bataryası var kamerası baya iyi oyun sıkıntısı çekmezsin sosyal medya felan rahat yani bunu öneririm ama note 5 ya da s6 edge plusa da bakmanı tavsiye ederim

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Valla s7 de çok güçlü iphone 6s te ama nedense gönlümden hep 6s geçiyor androidlerde telefonu kullanmasan da baya şarj gidiyor bu iphone da yok ios-android farkından bilmiyorum da Ahmet Çağlar abimin dediği gibi ios deneyebilirim
Anladığım kadarıyla telefonla fazla zaman geçirmiyorsun sanırım. 6s 16 gb işini görür diye düşünüyorum. S7 edge aldım muazzam telefon, elime aldığımda o kadar zarif duruyordu ki bir an dedim ki ben bu telefonu nasıl koruyacam?Ama şuan 2200 gibi bir fiyata satılan note5 veya s6 edge de işini görecektir diye düşünüyorum. Yine de karar senin bu arada 6s şarjı iyi değil