3000-4300 TL arası Laptop önerisi

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
İyi günler. 3000 ile 4300 tl arası ödev, ara sıra basit oyunlar mesela zula ya da CS:GO gibi oyunları oynayabileceğim bir laptop almayı düşünüyorum. MX serisinden bir laptop olursa daha iyi olur. Minimum özellikler;

MX130
8GB ram
SSD mutlaka olsun
IPS panel
İşlemci İ5 ya da Ryzen7
Minimum bu özelliklerde laptop önerirmisiniz. Dedim ya sadece ara sıra basit oyunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu yanlış alana açmışım kusura bakmayın düzeltebiliyormuyum?

Son düzenleme:

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Fiyatına göre özellikler müthiş teşkkürler ama çerçeveler biraz düşündürüyor. Hocam birde 10. nesil işlemciyi biliyorumda G1 ne onu anlamadım.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,246

Casper nasıldır fiyatıda iyi gibi.
Uzak durun derim. Yazılım desteğinin olmamasının yanında servisi de iyi değildir. Önceki nesillerde olduğu gibi 10. nesilde de harf ile sınıf ayrımı yapılıyor. G serisi de U serisi ile benzer ürün. Yani performanstan ziyade orta sınıf ve güç tasarruflu.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
İyi günler. 3000 ile 4300 tl arası ödev, ara sıra basit oyunlar mesela zula ya da CS:GO gibi oyunları oynayabileceğim bir laptop almayı düşünüyorum. MX serisinden bir laptop olursa daha iyi olur. Minimum özellikler;

MX130
8GB ram
SSD mutlaka olsun
IPS panel
İşlemci İ5 ya da Ryzen7
Minimum bu özelliklerde laptop önerirmisiniz. Dedim ya sadece ara sıra basit oyunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu yanlış alana açmışım kusura bakmayın düzeltebiliyormuyum?

geçen ay önce aldım çok memnun kaldım

tavsiye ederim

Ekran Alıntısı.PNG

fiyat zam gelmiş biraz ama efsane bir cihaz ışıklı klavresi nvem ssd + sata disk takılıyor olabilmesi ve çift fanlı olması oyunlarda ve diğer işlerde çok güzel oluyor.