Öneri 20-25K TL arası Laptop Önerisi

Aet_95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 20-25k TL arası, hem çalışabileceğim hemde oyun oynayabileceğim bir laptop arıyorum. Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerin satış politikalarından memnun olmadığım için bu sitelerden almayı tercih etmiyorum. Güvenilir bir yer ve güvenilir bir marka önerebilirseniz sevinirim. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Aet_95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Biraz daha araştırma yaptım ve sanırım diğer siteleride değerlendirmekten başka çarem yok. Uygun fiyatlı, güvenilir laptop önerisi/önerileri olan var mı?

Aet_95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sayın hocam aşağıda bu bilgisayar için ne dersiniz?

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Merhaba,

Attığınız sistem hakkında maalesef pek bir bilgim yok. Yorumlarında ısındığı yazılmış. Özellikleri alınabilir duruyor ancak araştırılmadan pek bir şey söylenemez.

Aet_95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba,

Attığınız sistem hakkında maalesef pek bir bilgim yok. Yorumlarında ısındığı yazılmış. Özellikleri alınabilir duruyor ancak araştırılmadan pek bir şey söylenemez.
Hocam sizin attığınız bilgisayarda işlemci ekran kartı için yetersiz kalmıyor mu?

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Merhaba,

Bildiğim kadarıyla böyle bir sorun yok.
Oyun testlerini inceliyebilirsiniz:
Hocam sizin attığınız bilgisayarda işlemci ekran kartı için yetersiz kalmıyor mu?