2700 tl ye kadar telefon

Hangisi

• HTC U11

• XPERİA XZ1

• XPERİA XZ PREMİUM

• LG G6

• HUAWEİ P10 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Bırakıp gidecem mesajları gördükçe sinirim bozuluyo kendimi cevap vermek zorunda gibi hissediyorum

7 aydır kesintisiz burada takılıyorum bir sürü kanıt sunup halada inat edip kendi dediğinin yanlış olduğunu bile bile uzatan hiçbir üye görmedim ya

Reaksiyon puanı
60
Uzatıyorum mu 2 saattir inat eden benmiyim?

Demin sözde kanıt sunan arkadaş Youtubetan bir video atıyor da o kanıt oluyor, ben hem video atıp hem de test sonuçları sununca saçma şeyler söylemiş oluyorum di mi? Kimse kimseyi kandırmasın 3 tane cahil, kendini beğenmiş, dünya görüşü kıt insan bana saldırıyor burada

---- Mesajlar birleştirildi ----

Uzatıyorum mu 2 saattir inat eden benmiyim?
Kimse kimsenin düşüncesini kabul etmek zorunda değil ama konu tartışılırken de üzerime leş kargaları gibi üşüşemezsiniz

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Demin sözde kanıt sunan arkadaş Youtubetan bir video atıyor da o kanıt oluyor, ben hem video atıp hem de test sonuçları sununca saçma şeyler söylemiş oluyorum di mi? Kimse kimseyi kandırmasın 3 tane cahil, kendini beğenmiş, dünya görüşü kıt insan bana saldırıyor burada

O test sonuçları tamamen gerçek olsaydı youtuberlerin her yaptığı test aynı olurdu gördüğün gibi aynı değil mobil dünyayı biraz daha yakından takip etsen incelesen anlayacaksın

Reaksiyon puanı
60
O test sonuçları tamamen gerçek olsaydı youtuberlerin her yaptığı test aynı olurdu gördüğün gibi aynı değil mobil dünyayı biraz daha yakından takip etsen incelesen anlayacaksın
Hadi diyelim öyle. Ya yutup videosu? Niye onunki kabul ediliyor da Türkiyenin en büyük teknoloji kanalından alıp attığım video kabul edilmiyor ?

Bakınız burada şu gerçeği bi kenara atamayız. Siz kendi düşüncenizden olanları desteklerken, olmayanları hakir görüyorsunuz. İkimiz de aynı şeyleri yapmamıza rağmen düşüncenizin bağdaştığı yönde olanı seçtiniz. Siz tartışma nedir bilmiyorsunuz, bilmiyorum 7 ay mıdır nedir burda takılmamız bu gerçeği gizlemez. Böyle olduğunuzu bilsem zaten size tenezzül edip cevap vermezdim kusura bakmayın

Son düzenleme:

Baran_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hadi diyelim öyle. Ya yutup videosu? Niye onunki kabul ediliyor da Türkiyenin en büyük teknoloji kanalından alıp attığım video kabul edilmiyor ?
Kardeşim anlamadım Apple'ın çalışanı mısın? Bugün unutulacak dediğin telefonlar piyasayı sallıyor resmen.İphone 6 veya 7'nin bi havası varmı sence şu an?Sadece niye Samsung ile karşılaştırıyorsun ki?Sony var mesela.Havası geçen bir markamı sence?Oneplus ve Xiaomi var mesela.Tasarım olarakta performans olarakta ezer geçer.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
İlk başta yapılan testleri doğru gibiydi fakat sonradan yapılan güncellemeler ile bu fark tam tersi oldu note 8 üstünlüğü yakaladı

Ama Kamera testlerinde note 8'in tarafı inandırıcı değildi açıkçası

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2
U11'in XZ Premium'a karşı artıları : Ses , Kamera dedik , peki XZ Premium'un U11'e karşı artısı var mı ? ( sormamın sebebi forumda yine benzer bir konu açılmış ve 9 kişi XZ Premium demiş U11 daha azınlıkta ( sanırım 6 kişi U11 demişti ) bu kadar kişinin XZ Premium deme sebebini merak ettim )

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
U11'in XZ Premium'a karşı artıları : Ses , Kamera dedik , peki XZ Premium'un U11'e karşı artısı var mı ? ( sormamın sebebi forumda yine benzer bir konu açılmış ve 9 kişi XZ Premium demiş U11 daha azınlıkta ( sanırım 6 kişi U11 demişti ) bu kadar kişinin XZ Premium deme sebebini merak ettim )
Daha iyi ekran belki daha iyi batarya bide 960 fps video kaydı yapması dışında başka bi artısı olduğunu düşünmüyorum

Reaksiyon puanı
2
Ekran.PNG

Bu da açılan farklı bir konudan arkadaş U11 almaya karar veriyor ( XZ Premium ile U11 arasında kalmış ) ve aldıktan sonra bunları yazıyor sizce sebebi nedir ?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ekli dosyayı görüntüle 34273
Bu da açılan farklı bir konudan arkadaş U11 almaya karar veriyor ( XZ Premium ile U11 arasında kalmış ) ve aldıktan sonra bunları yazıyor sizce sebebi nedir ?
Hızlı şarj denilen olay telefon normal hızıyla 3 saatte doldurduysa hızlı şarj özelliğini açarak 1 30 saat gibi bi sürede doldurabilirsin.Score heronun kasması uygulama optimizasyonu ile ilgili olabilir snapdragon 835 kullanan bi telefonun o oyunda kasması imkansız.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Bence XZ Pre ya da XZ1 hocam. Ne bileyim HTC U11 in tasarımı hoşuma gitmiyor, XZ pre ve xz1 böyle kallavi kodummu oturtur şekle sahip nedense seviyorum o telefonu :D :D. Ama ses konusunda ve kulaklık konusunda HTC U11 yok eder bence. Kamera dersen de orasını bilmiyorum hocam değişir orası.

Bir de demişsin iPhone 7 nasıl sizce diye, bence alma. Ben S7 edge ile iPhone 7 arasında kalıp S7 Edge almıştım pişman mıyım? Hayır 1.5 yıldır kullanıyorum gayet iyi cihaz. Sadece ölü piksel çıktı ve şu an garantide :(. iPhone 7 alsaydım ondan da memnun olurdum ama mesela 3000 TL iPhone7, hangi cihazlar var o paraya XZ1 XZ PRE S8 HTC U11 hepsi açık ve net yok eden cihazlar bu yüzden iPhone 7 burada yer almamalı dostum.

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bence XZ Pre ya da XZ1 hocam. Ne bileyim HTC U11 in tasarımı hoşuma gitmiyor, XZ pre ve xz1 böyle kallavi kodummu oturtur şekle sahip nedense seviyorum o telefonu :D:D. Ama ses konusunda ve kulaklık konusunda HTC U11 yok eder bence. Kamera dersen de orasını bilmiyorum hocam değişir orası.
Xzp ve xz1 tasarımını beğenip tasarım olarak u11 e taş atmak komiksin hocam:D:D

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Xzp ve xz1 tasarımını beğenip tasarım olarak u11 e taş atmak komiksin hocam:D:D
Tasarımı beğenmek kişisel bir şeydir? Herkes beğenmek zorunda değil ki ? Ben Sony'nin o taş tasarımını seviyorum ama HTC U11 ne bileyim sevmiyorum. Ben tasarım olarak daha iyi de demedim hoşuma gitmiyor dedim. Arkadaşın bana uymasına gerek yok ki :D Taş atmak demişsin de tasarımı hoşuma gitmiyor kelimesinin neresi taş atmak hocam ? Arkadaş şey demez ki: 'bu adam sevmiyor o zaman bende sevmemeliyim' demez ki.

Evrifaessa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Babamda iPhone 7 bulunmakta telefon son güncellemelerden sonra sapıttı

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386

4k ekranı var ama her koşulda çalışmıyor boşuna pili hızlı tüketiyor birde 960 fps çekim oyuncağı var 2 saniyeliğine falan öylesine işe yarıyor 2 tane avantajı var ama bunlar çok gerekli değil

Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler forumda kullanan arkadaş kimdi ?

( U11 kullanan onu yazmayı unutmuşum )

Hı tamam buldum jon snowmuş...

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=PZhpnNX3IDA

Dostlar U11'de renkleri incelerken kırmızı ve mavinin diğer renklere göre daha şık olduğuna kanaat getirdim kendimce ama kırmızı bu videoda daha çok pembeye çalıyor bu da halktaki genel pembe kız rengi algısını uyandırıyor sizce mavi mi iyidir kırmızı mı ?

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Reaksiyon puanı
2
Tamam çok teşekkürler yani kırmızı maviden iyidir diyebilir misiniz ?

Evrifaessa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ya bende htc u11 alıcam ama şu güncelleme sorunu beni çok tedirgin ediyor siz hangi satıcıdan alıcaksınız
Tamam çok teşekkürler yani kırmızı maviden iyidir diyebilir misiniz ?

hepsiburadan dan almak mı mantıklı gezegen gsm den mı almak acaba

Son düzenleme:

Guns_For_Hands

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Siz Kavga mı Ediyorsunuz Önerimi Veriyorsunuz Anlamadım Ama Bayağıda Uzun Yazışmıssınız.
Maşallah...

ya bende htc u11 alıcam ama şu güncelleme sorunu beni çok tedirgin ediyor siz hangi satıcıdan alıcaksınız

hepsiburadan dan almak mı mantıklı gezegen gsm den mı almak acaba
Bence Hepsiburada.

Son düzenleme: