2700 tl ye kadar telefon

Hangisi

• HTC U11

• XPERİA XZ1

• XPERİA XZ PREMİUM

• LG G6

• HUAWEİ P10 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Tttunahan sence U11'in diğer cihazlara göre artısı nedir ?
Ses olarak rakipsiz tasarım olarak diğer cihazlardan daha güzel bence gece çekimleri diğer cihazlardan daha başarılı ama en önemlisi ses ben çok fazla müzik dinleyip film izlediğim için hiç düşünmez u11 alırdım diğer cihazlarda güzel ama u11 varken almak pek mantıklı değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sıkılabilir olması, başka çok fark etmiyor
Eminmisin bay çok bilmiş???

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
60
7 VE 7 Plusdan çok daha iyi kamera , çok daha iyi ses deneyimi çok çok çok daha iyi ön kamera çok daha iyi ekran çok daha iyi batarya hızlı şarj var bir de

İlahi Murat Bey, yine 1 yıllık gülme ihtiyacımı karşıladınız sağ olun. Htc'nin şu anki amiral gemisi ile Apple'ın 2 yıl önceki telefonunu karşılaştırmanız diyorum ve susuyorum. Saygılar

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İlahi Murat Bey, yine 1 yıllık gülme ihtiyacımı karşıladınız sağ olun. Htc'nin şu anki amiral gemisi ile Apple'ın 2 yıl önceki telefonunu karşılaştırmanız diyorum ve susuyorum. Saygılar
Karşısına 8 plusı koysanda pek bişey değişmez emin ol.

Reaksiyon puanı
60
Ses olarak rakipsiz tasarım olarak diğer cihazlardan daha güzel bence gece çekimleri diğer cihazlardan daha başarılı ama en önemlisi ses ben çok fazla müzik dinleyip film izlediğim için hiç düşünmez u11 alırdım diğer cihazlarda güzel ama u11 varken almak pek mantıklı değil

Eminmisin bay çok bilmiş???

Buyrun aydınlatın bizi o zmn çok farklı bir şey varsa. Sadece sesin gür olması mı hahahahah

Karşısına 8 plusı koysanda pek bişey değişmez emin ol.

Bu kadar apple düşmanı olmak zorunda değilsiniz. Hepimiz çok iyi biliyoruz 8 plus G6'yı da U11'i de bunların hepsini de ikiye katlar. Çamur atmayın

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Buyrun aydınlatın bizi o zmn çok farklı bir şey varsa. Sadece sesin gür olması mı hahahahah
Ses kamera stabilite saf android arayüzü kasıtlı olarak yavaşlatılmayan yazılım.Hayatında iphonedan başka telefon görmemişsin burda apple fanlığı yapıyosun komik doğrusu hayır yani bişeyler bilipte konuşsan amenna ama yok abi senin kafa tamtakır :D

M

Murat Burç

SDN Okuru

Bu kadar apple düşmanı olmak zorunda değilsiniz. Hepimiz çok iyi biliyoruz 8 plus G6'yı da U11'i de bunların hepsini de ikiye katlar. Çamur atmayın
8 Plus kimseyi katlayamaz. U11 rahatlıkla kamerada yarışır ve alır . Ayrıca 7 Plus 2 senelik bir cihaz değil eylül 2016'da tanıtıldı 17 aylık bir cihaz 7 Plus

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Peki söyle o zaman 8 plusın u11 den daha iyi olduğunu kanıtla bana hadi

Reaksiyon puanı
60
Bakınız İOS'in tek bir temsilcisi var oda Apple. Android platformunda ise ipini koparan geliyor :D :D kim bilir kaç tane marka var bilmediğimiz. Hepsi kimle yarışıyor? Apple ile. Başka diyicek bir söz yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bakınız İOS'in tek bir temsilcisi var oda Apple. Android platformunda ise ipini koparan geliyor :D:D kim bilir kaç tane marka var bilmediğimiz. Hepsi kimle yarışıyor? Apple ile. Başka diyicek bir söz yok
Android cihazlar kendi aralarında da rekabet ediyor. iOS tarfındaki Apple ile de rekabet ediyorlar milletin birbiri ile rekabet etmesi kadar doğal bir şey yok. Apple vs diğerleri diye çocukca bir yaklaşım yapmanız da ayrı bir mesele.
Apple her sene zirveye oynayan cihazlar ürettiği için kıyaslanmıyor marka algısı yüksek olduğu için çöp cihazları ile kıyaslanıyor olay bu

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bakınız İOS'in tek bir temsilcisi var oda Apple. Android platformunda ise ipini koparan geliyor :D:D kim bilir kaç tane marka var bilmediğimiz. Hepsi kimle yarışıyor? Apple ile. Başka diyicek bir söz yok
Tam tersi apple android cihazlara yetişebilmek için iphone x denen ucubeyi çıkardı onuda eline yüzüne bulaştırdı apple eski apple değil artık kabul et iphone kullanmanın bi avantajıda havasıda kalmadı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Telefon alacak biri için tek önemli olan ön kamera ise buyursun alsın kıçı kırık U11'i. Ama 1.5 yıl sonra da ağlamasın 4gb Ram olan telefon çöp oldu diye
6GB RAM'li olan veriyonu alacak konu sahibi. HTC U11'in 4GB RAM ve 6GB RAM'li sürümleri var. Bir de HTC U11 Plus adlı donanımı U11 ile aynı (6GB RAM 128 GB depoalma ) kamerası ve tasarımı daha iyi bir cihaz çıktı U11 ile U11 Plus yazılım olarak olarak aynı ve U11 Plus , X dahil tüm Apple camiasını hız testlerinde dağıtıyor.
U11'in ön kamerası 8 Plus'dan çok çok bariz daha iyi orası tartışmaya kapalı arka kamerası ile rahatlıkla yarışır ve geçer.

Reaksiyon puanı
60
Android cihazlar kendi aralarında da rekabet ediyor. iOS tarfındaki Apple ile de rekabet ediyorlar milletin birbiri ile rekabet etmesi kadar doğal bir şey yok. Apple vs diğerleri diye çocukca bir yaklaşım yapmanız da ayrı bir mesele.
Apple her sene zirveye oynayan cihazlar ürettiği için kıyaslanmıyor marka algısı yüksek olduğu için çöp cihazları ile kıyaslanıyor olay bu

Bu işte sizin gibilerin kendilerini avutma bahanesi Murat bey. Hangi marka olursa olsun amiral gemisi bir telefon çıkarıyorsa direk iPhone'lar ile kıyaslanıyor. Amiral gemsii ise zaten diğer android cihazlardan iyidir diyip kıyaslama yapılmıyor ;)

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Telefon alacak biri için tek önemli olan ön kamera ise buyursun alsın kıçı kırık U11'i. Ama 1.5 yıl sonra da ağlamasın 4gb Ram olan telefon çöp oldu diye
Ooo sen uçmuşsun
Ön arka sağ sol farketmez her türlü daha iyi ayrıca 4 gb değil 6 gb lık versiyonuda var.Şuan 6s kullananlar ağlıyor htc m9 kullananlar hala mutlu at gözlüğünü çıkarda şöyle bi etrafa bak.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu işte sizin gibilerin kendilerini avutma bahanesi Murat bey. Hangi marka olursa olsun amiral gemisi bir telefon çıkarıyorsa direk iPhone'lar ile kıyaslanıyor. Amiral gemsii ise zaten diğer android cihazlardan iyidir diyip kıyaslama yapılmıyor ;)
iPhone ile kıyaslayan kim? Ben Apple cihalzar ıkaaleye bile almıyorum aslında konu iphone olduğu için burada onun kıyaslamasını yapıyoruz. :D :D Bunun idrak edemiyor musunuz? Ne zaman Apple ile birşey karşılaştırılsa bunun Apple'ın büyüklüğüne mi yoruyorsunuz yoksa 7 ve 7 plusla girererk(tabi konu sahibinin desteği de olsa da ) appleı zorla tartışmaya soktuğunuzun farkında değil misiniz? :D

Reaksiyon puanı
60
6GB RAM'li olan veriyonu alacak konu sahibi. HTC U11'in 4GB RAM ve 6GB RAM'li sürümleri var. Bir de HTC U11 Plus adlı donanımı U11 ile aynı (6GB RAM 128 GB depoalma ) kamerası ve tasarımı daha iyi bir cihaz çıktı U11 ile U11 Plus yazılım olarak olarak aynı ve U11 Plus , X dahil tüm Apple camiasını hız testlerinde dağıtıyor.
U11'in ön kamerası 8 Plus'dan çok çok bariz daha iyi orası tartışmaya kapalı arka kamerası ile rahatlıkla yarışır ve geçer.

Androidin 6 GB Ram ile yaptığını apple 3 GB Ram ile yapıyor ve daha stabil oluyor telefonlar bunu da siz kabul edin artık. Kamera konusunda kesinlikle katılıyorum ama sadece ön kamera konusunda, iPhoneların çn kamerası da çok kötü değil. İş yapıyor. Arka kamera da ise bu saydıklarınızı kıyaslamayınız lütfen, komik oluyor

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Şuanda mate 10 pro note 8 s8 u11 u11 plus gibi cihazlar birbiriyle rekabet içinde apple da iphone diye bi cihaz çıkartıyo napalim yani kıyaslamayalımmı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Androidin 6 GB Ram ile yaptığını apple 3 GB Ram ile yapıyor ve stabil oluyor telefonlar bunu da siz kabul edin artık. Kamera konusunda kesinlikle katılıyorum ama sadece ön kamera konusunda, iPhoneların çn kamerası da çok kötü değil. İş yapıyor. Arka kamera da ise bu saydıklarınızı kıyaslamayınız lütfen, komik oluyor
Yapamıyor buyrun test ortada
Eğer X bunu yapabilseydi. Note 8 ve Mate 10 Proda olduğu gibi tüm uygulamaları RAMden çağırabilirdi ama bir çok uygulamayı tetkrar başlatıyor. Benim kanıtım var video ile kanıtlıyorum. Siz iddainız ne ile kanıtlıyorsunuz?

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=TOKCZpmHwxw

Reaksiyon puanı
60
Ooo sen uçmuşsun

Ön arka sağ sol farketmez her türlü daha iyi ayrıca 4 gb değil 6 gb lık versiyonuda var.Şuan 6s kullananlar ağlıyor htc m9 kullananlar hala mutlu at gözlüğünü çıkarda şöyle bi etrafa bak.

Tek yaptığınız çamur atmak, android fan boyculuğu yapmak başka bi şey değil

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Tek yaptığınız çamur atmak, android fan boyculuğu yapmak başka bi şey değil
Alakası yok ilk çıktığı yıl 6 plus aldım ios 8 'de gayet iyi çalışıyordu sonra ios 9 çıkınca telefon çöp oldu yani yazılım falan hikaye bende kendimi samsungta buldum çokta memnunum bak benden sana bi tavsiye gözünü seveyim bi mağazaya git note 8 s8 mate 10 pro gibi cihazları incele ondan sonra tekrar konuşalım.

Reaksiyon puanı
60
Video attım üstte onun hakkında da bir yorum yapar mısınız? :D:D
Video attım üstte onun hakkında da bir yorum yapar mısınız? :D:D

Kaynak: https://youtu.be/-pFpv0Im1UY

Al izle, androidin sonu böyle işte s8+ ile 7 plus :D :D

Alakası yok ilk çıktığı yıl 6 plus aldım ios 8 'de gayet iyi çalışıyordu sonra ios 9 çıkınca telefon çöp oldu yani yazılım falan hikaye bende kendimi samsungta buldum çokta memnunum bak benden sana bi tavsiye gözünü seveyim bi mağazaya git note 8 s8 mate 10 pro gibi cihazları incele ondan sonra tekrar konuşalım.

https://youtu.be/-pFpv0Im1UY
Al bak iki yıllık iPhone 7plus ile bu yıl samsungun amiral gemisi s8+

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Kaynak: https://youtu.be/-pFpv0Im1UY

Al izle, androidin sonu böyle işte s8+ ile 7 plus :D:D
S8 ve 7 Plus'dan banane?
Sizin iddanız 3GB RAM'li İOS'un 6GB RAM'li cihazın yaptığı işi yaptığyıdı. Bende 6GB RAM'e ve iPhone X'deki A11'den güçsüz SD835 ve Kirin 970 işlemcilerne sahip Mate 10 Pro ve Note 8'in X ile kıyaslandığı ve Note 8 ve Mate 10 Pro'nun Apple'ın en iyisine ağır tokat attığı videoyu paylaştım. Yorum yapmanızı istedim. S8'i falan niye karıştırıyorsunuz? :D :D Önce siz benim attığım videoya yorum yapın ya iddanızın dopru olmadığını kabul edin veya aksini anlatın sonra S8 meselesini konuşuruz. Lafı niye dolandırıyorsunuz? :D :D

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,438
Tabikide Htc u11 anketteki en iyi seçim olacaktır

Reaksiyon puanı
60
S8 ve 7 Plus'dan banane?
Sizin iddanız 3GB RAM'li İOS'un 6GB RAM'li cihazın yaptığı işi yaptığyıdı. Bende 6GB RAM'e ve iPhone X'deki A11'den güçsüz SD835 ve Kirin 970 işlemcilerne sahip Mate 10 Pro ve Note 8'in X ile kıyaslandığı ve Note 8 ve Mate 10 Pro'nun Apple'ın en iyisine ağır tokat attığı videoyu paylaştım. Yorum yapmanızı istedim. S8'i falan niye karıştırıyorsunuz? :D:D Önce siz benim attığım videoya yorum yapın ya iddanızın dopru olmadığını kabul edin veya aksini anlatın sonra S8 meselesini konuşuruz. Lafı niye dolandırıyorsunuz? :D:D

Tabi sizene işinize gelmiyor çünkü. Bak kardeş s8+ 4 GB Ram ve bu yılın telefonu iPhone 7plus ise 3 GB Ram ve 2 yıllık telefon. Söylediklerimin kanıtı işte siz anca Rami artırıp apple stabilitesini yakalamaya çalışın :D :D

Reaksiyon puanı
2
iPhone ile kıyaslayan kim? Ben Apple cihalzar ıkaaleye bile almıyorum aslında konu iphone olduğu için burada onun kıyaslamasını yapıyoruz. :D:D Bunun idrak edemiyor musunuz? Ne zaman Apple ile birşey karşılaştırılsa bunun Apple'ın büyüklüğüne mi yoruyorsunuz yoksa 7 ve 7 plusla girererk(tabi konu sahibinin desteği de olsa da ) appleı zorla tartışmaya soktuğunuzun farkında değil misiniz? :D
Herkese teşekkürler :D , iPhone kullanan arkadaşlarım ( Androidden geçenler ) iphoneyi çok methettikleri için merak edip sordum farklarını cevap olarak yazdığınız için tekrar teşekkürler kafamda Apple ve Android farkına dair çok şey biçimlendi ...