2000-2500 tl arası telefon önerileri

ErayYıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Operatörümden faturaya ek telefon alıcağım fakat daha henüz karar veremedim.lg g6 modelini beğenmiştim fakat çıkan sorunlarından dolayı tedirginim.2500 tl yi geçmiyecek şekilde telefon önerileri bekliyorum.:):):):)

ErayYıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
internette araştırdığım bazı sitelerde telefon bataryasının çabuk bittiği,depolama alanı yetersizliği gibi sorunlar olduğunu okudum ondan dolayı tedirginim

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
internette araştırdığım bazı sitelerde telefon bataryasının çabuk bittiği,depolama alanı yetersizliği gibi sorunlar olduğunu okudum ondan dolayı tedirginim
Internetten batarya testlerine bakabilirsin. Bence şarjı normal azalıyor. Depolama alanı kişisel tercih 32GB benim için yeterli.

ErayYıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler yalnız operatörden faturaya ek alıcağım için xiami gibi modelleri alamıyorum :)
--- Gönderi Güncellendi ---
zaten benim için önemli olan şeyler telefon konusunda kamera ve hızlı çalışması donma sorununun olmaması oyun oynamıyorum telefonlarda genelde sosyal medyada bir instagram
LG G6 konusunda çok istiyorum bir yandan bir yandanda çevremdeki insanların lg den uzak durmamı söylüyorlar iki arada bir derede kaldım açıkçası
Telefon çok hoşuma gitti gerek kamera ve görünüşüyle ama dediğim gibi internette okuduğum sitelerde servise gittiğinde telefonların gelmediği ve lg nin ilgisizliği beni tedirgin etti.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Teşekkürler yalnız operatörden faturaya ek alıcağım için xiami gibi modelleri alamıyorum :)
zaten benim için önemli olan şeyler telefon konusunda kamera ve hızlı çalışması donma sorununun olmaması oyun oynamıyorum telefonlarda genelde sosyal medyada bir instagram
LG G6 konusunda çok istiyorum bir yandan bir yandanda çevremdeki insanların lg den uzak durmamı söylüyorlar iki arada bir derede kaldım açıkçası
Telefon çok hoşuma gitti gerek kamera ve görünüşüyle ama dediğim gibi internette okuduğum sitelerde servise gittiğinde telefonların gelmediği ve lg nin ilgisizliği beni tedirgin etti.
Bence de LG'le hiç girişme çünkü LG bu telefon işinde büyük zarar etti bu yüzden artık telefonlara gereken değeri vermez bence. Ve çevrenin de dediği gibi hiç girme LG'ye. Bence S7 Edge önerebilirim sana.

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22

Valla ilk çıktığı zamanlar "LG MAGNA" isimli bir telefon vardı g3ün az ôzelliklisi gibiydi.Telefon 3 yıldır hala tıkır tıkır çalışıyor ki giriş seviye bir cihazdı.Telefonun ekranını kırdığım için babamın eski telefonunu aldım Lenovo marka ve telefonun özellikleri magnayı 2ye 3e katlar ama çok kasıyor.Yani uzun lafın kısası LG candır :D

ErayYıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizce Lg g6 alayım mı almayım mı sorum bu acil söylerseniz büyük ihtimal yarın alıcam telefon
:) :)

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Alınabilir bir telefon aslında. Kullanıcı yorumlarına göz attım.
Şu videoya bak bakalım.

ErayYıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnanır mısın bilmem ama her videosunu izledim bu dahil yine de teşekkür ederim Kerem abide gayet iyi diyor zaten ama o zamanlar fiyatı oldukça yüksekti şimdi 2.300 tl alınabilir diyor ben galiba alıcam bunu :)
Bu arada şuan general mobile discovery elite kullanıyorum dokunmatiği bozuldu ondan dolayı bu bana iyi geliceğini düşünüyorum.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Lg g6 kullanıcısı olarak söylüyorum. En memnun olduğum yanı bataryası. 2 ay kadar oldu. Eve hiç %30 şarj altı gelmedim. Telefon da ağır oyun oynamam ama clash Royal e oynuyorum. Oda bayağı şarj yiyor normalde. Neyse en yoğun kullandığım gün akşam 10 da şarja taktım. Kamerası s8 kadar iyi değil ama memnun ediyor. 1.8 diyafram değeri kötü değil. 2 özellik eksik bence 1. Bildirim ışığı yok sorun olmuyor always on display var. 2. Bokeh efekti yok aslında yakın çekim var uzaktan yok bi fotoğraf atacağım bi bak. Neyse ben öneriyorum
Fotoğraf whatsapp foto su normal atamıyorum boyut yüksek diye.
IMG-20171102-WA0007.jpg

Ekli dosyalar

• IMG-20171102-WA0007.jpg
    IMG-20171102-WA0007.jpg
    205 KB · Görüntüleme: 586

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
İnanır mısın bilmem ama her videosunu izledim bu dahil yine de teşekkür ederim Kerem abide gayet iyi diyor zaten ama o zamanlar fiyatı oldukça yüksekti şimdi 2.300 tl alınabilir diyor ben galiba alıcam bunu :)
Bu arada şuan general mobile discovery elite kullanıyorum dokunmatiği bozuldu ondan dolayı bu bana iyi geliceğini düşünüyorum.
ön kamera dışında üzeceğini sanmıyorum.performans olarak da tr garantili bu fiyata 821 li cihaz ya bulunmaz ya da belki 1 tane daha vardır.su geçirmeme,geniş açı,tasarım filan güzel telefon.

M. Cevdet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Operatörümden faturaya ek telefon alıcağım fakat daha henüz karar veremedim.lg g6 modelini beğenmiştim fakat çıkan sorunlarından dolayı tedirginim.2500 tl yi geçmiyecek şekilde telefon önerileri bekliyorum.:):):):)
kesinlikle s7 edge, s7, one plus 5, huawei p10, apple dersen 6s veya huawei mate 10 lite yi bekle ama g6 da fena değil.:::))))

ErayYıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese teşekkürler aldım telefonu şuan için bir sorunu yok telefonun (lg g6).
Yorumlarınız için teşekkürler :) :) :) :)