200 TL'ye Klavye ve Fare Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

brknl

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar klavye-mouse almak istiyorum. Ben internet kafedeyken denemiştim klavye-mouse baya hoşuma gitmişti. Sizin düşünceleriniz ne sizce başka ürünlere de bakmalı mıyım? Klavye ve fare toplam 200 lirayı geçmeyecek bütçem bu.
http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-tt-esports-commander-combo-mavi-isikli-oyuncu-klavye-mouse-seti.html

Bir de sizce kulaklık ne kadar önemli? Ben de 2 tane var birisini müzik, film için kullanıyorum diğerini oyun için aldım ama pek sevmiyorum. Maksimum 100tlye güzel bir mikrofonlu kulaklık önerirseniz çok teşekkür ederim.

NOT= Fare sade bir şey istiyorum, böyle çok fazla tuşu veya garip bir şekli olmasın. Ayrıca kablosuz olursa daha iyi benim için.

Ve şöyle bir durum var ben internetten bir şey sipariş etmek istemiyorum, yurtdışından, 2.el filan. Yani teknosa veya vatan gibi mağazalardan bulabileceğim bir ürün istiyorum.

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eğer normal işleriniz için bir mouse arıyorsanız çok abartılı bir şey almanıza gerek yok Logitech M185 Kablosuz Mouse (Gri) | Teknosa bu işinizi görür eğer renkli istiyorsanız bunun diğer seçeneklerine bakabilirsiniz ama eğer oyuncu mousesi istiyirosanız biraz daha detay paylaşmanızı istiyeceğim mesela hangi oyunları oynarsınız , rgb(ışıklandırma) sever misiniz,marka isteğininiz var mı?

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar klavye-mouse almak istiyorum. Ben internet kafedeyken denemiştim klavye-mouse baya hoşuma gitmişti. Sizin düşünceleriniz ne sizce başka ürünlere de bakmalı mıyım? Klavye ve fare toplam 200 lirayı geçmeyecek bütçem bu.
http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-tt-esports-commander-combo-mavi-isikli-oyuncu-klavye-mouse-seti.html

Bir de sizce kulaklık ne kadar önemli? Ben de 2 tane var birisini müzik, film için kullanıyorum diğerini oyun için aldım ama pek sevmiyorum. Maksimum 100tlye güzel bir mikrofonlu kulaklık önerirseniz çok teşekkür ederim.

NOT= Fare sade bir şey istiyorum, böyle çok fazla tuşu veya garip bir şekli olmasın. Ayrıca kablosuz olursa daha iyi benim için.

Ve şöyle bir durum var ben internetten bir şey sipariş etmek istemiyorum, yurtdışından, 2.el filan. Yani teknosa veya vatan gibi mağazalardan bulabileceğim bir ürün istiyorum.

Snopy Rampage SN-R4 USB + Mikrofon ve Hoparlör Jak Oyuncu Kulaklık
SN-R10 RAMPAGE OYUNCU USB+ MİKROFONLU KULAKLIK- (SİYAH)
SNOPY RAMPAGE SN-RX3 GAMİNG MİKROFONLU KULAKLIK(SİYAH-TURUNCU)
22392 TRUST GXT 310 SPECTRA OYUN KULAKLIĞI- (YEŞİL)
21364 TRUST GXT 340 7.1 SURROUND OYUN MIKROFONLU KULAKLIK-USB

anladığım kadarıyla oyuncu kulaklığı istemişsiniz,belirttiğiniz bütçede alabileceğiniz tavsiye ettiğim kulaklıklar
mouse isteğinizi hala tam olarak anlayamadım ama üstte verdiğim mouse işinizi görür.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Mause g300s aşırı güzel.
Klavye de Rampage Titan K9 Rgb Li Mekanik Hisli Usb Gaming Klavye Fiyatı
Ben bunu sipariş verdim bu gün kargolandı sabah yakın bi ilçeden gelcek inşAllah yarın ya da cumaya gelir diye tahmin ediyorum herhangi bir sorun olursa yaz
Kulaklık da simdiye kadar hep rampage kullandım snr serisinin çoğunu aldım ama en sağlamı snr 10 çıktı öneririm. Logitechin bazı klavyelerini gereksizpahalı buluyorum benim de aynı bütçem vardı bunları aldım.