2.800 TL' ye Telefon Önerisi

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2800 Tl civarında bütçem var aklımda Huawei Mate 9 ve S7 edge var sizin önerileriniz nelerdir özellike pil performansı benim için çok önemli ne almalıyım?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,385
OnePlus 5 var hepsiburada 2000TL'ye bence bir el at

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güvenilir yerler var merak etmeyin ama illahaki almam diyorsanız S7 edge
neden s7 edge bir de hangisi daha fazla guncelleme desteği alır ve pil performansları arasında çok fark var mı rahat 1 günü çıkaran bir telefon arıyorum

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,385
neden s7 edge bir de hangisi daha fazla guncelleme desteği alır ve pil performansları arasında çok fark var mı rahat 1 günü çıkaran bir telefon arıyorum

Mate 9 kaç tane güncelleme alıcak sanıyorsun
Ayrıca 2500 TL ye en iyi modeller ithalatçı garantili oluyor ve sen TR garantili istiyorsun

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
Hepsiburada aracılığı ile alırsan ithalatçının sıkıntısı olmaz.Bu tabuları yıkmadığınız sürece uygun fiyata herhangi bir şeyi bulamazsınız.Zamanında insanlar internetten alışveriş yapmak istemiyordu çünkü tereddütlüydüler fakat şuan durum ortada.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
ithalatçı istemiyorsan seni zorlamayacağım.S7 edge iyi bir seçenek gibi.XZP istemiyorsun ama çerçeve yüzünden yılın en iyi telefonlarından birini almamak saçma olur bence.İkiside seni 1 gün rahat çıkarır.S7 Edge pil daha büyük xzp daha iyi yonga seti kullandığı için hemen hemen denk bir performans verecektir diye düşünüyorum.İkiside rahat çıkartır.

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ithalatçı istemiyorsan seni zorlamayacağım.S7 edge iyi bir seçenek gibi.XZP istemiyorsun ama çerçeve yüzünden yılın en iyi telefonlarından birini almamak saçma olur bence.İkiside seni 1 gün rahat çıkarır.S7 Edge pil daha büyük xzp daha iyi yonga seti kullandığı için hemen hemen denk bir performans verecektir diye düşünüyorum.İkiside rahat çıkartır.
teşekkür ederim şaun fikrim değişti ithalatcı garantili alabilrim htc u11 i beğendim bir tek ekran gövde oranı düşük gibi sizce htc u11 mi huawei mate9 mu

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
teşekkür ederim şaun fikrim değişti ithalatcı garantili alabilrim htc u11 i beğendim bir tek ekran gövde oranı düşük gibi sizce htc u11 mi huawei mate9 mu
u11 pil performansı testlerde çok iyi değildi.normal kullanımda bir günü çıkarır ama yoğun kullanımda bir kere dolum yapmak gerekir gibi.Mate 9 gerek kamera,işlemci,batarya olarak daha kötü.Her ne kadar büyük bir pili olsa da mate 9 iyi bir pil performansı vermiyor.Ben hala xzp almanız taraftarıyım.Ama olmaz diyorsanız u11 en iyi seçenek.(Şimdi htc düşmanı diyecekler)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
u11 pil performansı testlerde çok iyi değildi.normal kullanımda bir günü çıkarır ama yoğun kullanımda bir kere dolum yapmak gerekir gibi.Mate 9 gerek kamera,işlemci,batarya olarak daha kötü.Her ne kadar büyük bir pili olsa da mate 9 iyi bir pil performansı vermiyor.Ben hala xzp almanız taraftarıyım.Ama olmaz diyorsanız u11 en iyi seçenek.(Şimdi htc düşmanı diyecekler)
XZP de çok iyi cihaz hatta bence Android kısmında XZP ve U11 başı çekiyor ama U11'i 128GB/6GB RAM modeli bir tık öne atıyor.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
XZP de çok iyi cihaz hatta bence Android kısmında XZP ve U11 başı çekiyor ama U11'i 128GB/6GB RAM modeli bir tık öne atıyor.
bence xzp daha iyi.oreo güncellemesiyle telefon uçmuş.XZP ram yönetimi çok iyi ama bir kaç tane uygulamayı u11 daha fazla ram'de tutabilir.

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki neden kağıt üstünde iyi performasta kötü oluyor yazılımla mı alakalı?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
bence xzp daha iyi.oreo güncellemesiyle telefon uçmuş.XZP ram yönetimi çok iyi ama bir kaç tane uygulamayı u11 daha fazla ram'de tutabilir.
U11'in de Oreo lu haline bir bakın derim :).Sony biraz daha iyi diyebilirim arayüz olarak sonuçta Oreo Sony ile birlikte geliştirildi fakat Sense arayüzü yabana atılamaz :).

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Op5 T birkaç ay içinde Türkiye için satışa çıkması lazım
şaun eski telefonumu kullanıyorum lg g3 kullanıyordum düşürdüm lg de kronik sorun vb fazla pili de içiyordu aynı sorunlarla da karsılasmak ıstemıyorum

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,385
Yazılımla alakalı aslında çünkü onlar Snapdragon 835 kullanıyorlar optimizasyonları ile farklar açıyorlar

atakankclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepinize teşekkür ederim sanırım huawei mate 9 alacağım geniş ekranlı olduğu için