2.600 tl ye siz olsanız ne alırsınız ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yani biraz öyle oldu ergonomi bakımından samsung'dan iyisi yok diye biliyorum zaten S7 edge ile iphone 6 6s 7 plus lar ile karşılaştırınca durum belli oluyor ama huawei yi bilmiyorum :D
Kamera tarafında çok iyi denilen mate 9un kamerası geceleri Full HD60fpsde yamuluyor bildiğin yamuluyor.Işık alamıyor. Çok iyi kamerası var sözde anca gündüz . Birde çok iyi kamerası var diye geçiniyorlar yersen:D . Işıklar hafif düştümü kamerayı unut. Yukardaki fanatik bana inanmayacak bana samsungcu felan diyecek ama alsın mate 9unu karanlık bir ortamda FHD 30 ve Full HD 60fps video çeksin bakalım ne oluyor. Hatta atayım ben bir tane örnek iyi (!!) denilen kamerayı görün.:D:D Konu sahibine sesleniyorum. S7 Edge imkanın varsa al geç mate 9muş falan filan hikaye

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Eğer gece çekimleri senin için hayati önem taşıyorsa edge al.Ama bataryası daha uzun gitsin ekranı doya doya kullanayım ahize sesi daha güçlü olsun ve 30 dk sarz ile 1 günü kurtarayim dersen mate 9 al.Ayrica gündüz cekimlerinde s7 edgeden daha iyi.ozellikle daha gerçekçi bir renk deneyimi var.Samsungun klasik hd amoled daha parlak ve baskın veriyor renkleri.Gorunus olarak güzel ama gerçekten biraz sapıyor.Her ikiside iyi ama gece çekimleri hayati boyuttaysa(beni memnun ediyor yinede) s7 edge al.Mor çizgi sorunu riskini Almanda lazım ayrica.Kuzenim bizzat yaşadı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Eğer gece çekimleri senin için hayati önem taşıyorsa edge al.Ama bataryası daha uzun gitsin ekranı doya doya kullanayım ahize sesi daha güçlü olsun ve 30 dk sarz ile 1 günü kurtarayim dersen mate 9 al.Ayrica gündüz cekimlerinde s7 edgeden daha iyi.ozellikle daha gerçekçi bir renk deneyimi var.Samsungun klasik hd amoled daha parlak ve baskın veriyor renkleri.Gorunus olarak güzel ama gerçekten biraz sapıyor.Her ikiside iyi ama gece çekimleri hayati boyuttaysa(beni memnun ediyor yinede) s7 edge al.Mor çizgi sorunu riskini Almanda lazım ayrica.Kuzenim bizzat yaşadı.
S7 Edgenin OISi daha iyi ayrıca mate 9un gündüz çekimi daha iyi felan değil
S7 edgeninde hızlı şarjı var ve 30 dk şarjla mate 9 çıkarıyorsa o da çıkarıyor S7 edgenin bataryası da daha iyi iki video aynı koşullarda aynı test

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Hocam s7 edgenin şarjı daha iyi gidiyor diye düşünüyorum 3600 mAh bataryası var ve beni çok rahat 2.5 3 gün götürüyor ve bu sürede facebook youtube clash royale clash of clans ve asphalt 8 gibi oyunlar uygulamalarla geçiyor yoğun kullanım biraz mor çizgi sorunu olmadı ekranı bana daha güzel geliyor gerçeklikten sapsada o doygunluğu seviyorum ben ve tasarım olarakta mate 9 dan daha iyi bence

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Tabi senin görüşün kardeşim saygı duyarım.Sdn cevaplıyorda edge mi mate 9 mu diye soruyor.Herseyden geçtim bataryası için bile mate 9 dedi kaan arlı ve kerem.Yani kullanima göre değişir ekran süresi ama gayet gayet yeterli ve s7 Edgeden daha iyi deniliyor.Testlerdede çıkıyor.

berkeornek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
s7 tavsiye ediyorum tam bütçene uygun olarak bulabilirsin. Performans bakımından da üzmeyecek bir cihaz.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
SSD'li bilgisayar.
Telefon olarak S7 olabilirdi. :)