1500 TL ye telefon

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
öncelikler
1- performans
2-pil
kamera önemli değil

chu5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
öncelikler
1- performans
2-pil
kamera önemli değil

hocam merhaba. aynı fiyata bende telefon bakıyorum. xiaomi mi A1 , huaweyi p smart ve lenovo p2 olarak en son üç seçeneğe indirmiştim ama ben kemarayı da ön planda tuttuğum içn xiaomiye daha yakınım. sizin için kesinlikle lenovo p2 yi öneririm internetten biraz araştırın telefonu. benim en son telefonum lenovo p1 di benim yogun kullanımıma göre 2 gün şarjı gidiyordur telefonu aldıktan 2 sene sonra bile 1.5 günü rahat tamamlıyordu telefon. p2 nin patarya performansı p1 den daha iyi 5100 mah ve özellik olarakda daha iyi daha estetik bir telefon. Sizin aradığınız özelliklere birebir uyan bir telefon

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
hocam merhaba. aynı fiyata bende telefon bakıyorum. xiaomi mi A1 , huaweyi p smart ve lenovo p2 olarak en son üç seçeneğe indirmiştim ama ben kemarayı da ön planda tuttuğum içn xiaomiye daha yakınım. sizin için kesinlikle lenovo p2 yi öneririm internetten biraz araştırın telefonu. benim en son telefonum lenovo p1 di benim yogun kullanımıma göre 2 gün şarjı gidiyordur telefonu aldıktan 2 sene sonra bile 1.5 günü rahat tamamlıyordu telefon. p2 nin patarya performansı p1 den daha iyi 5100 mah ve özellik olarakda daha iyi daha estetik bir telefon. Sizin aradığınız özelliklere birebir uyan bir telefon
Xiaomi Mi Note3 kamerası daha iyi. Ve diğer konularda da çok daha iyi.1500 liraya eniyi telefon

chu5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
evet doğru mi note 3 de güzel bir tercih. kamera önemli değil dediği için lenovo p2 yi önerdim bence arkadaş için p2 daha iyi bir tercih

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Mi6 indirime girerse istediğin fiyata bulabilirsin.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Mi note 3.Kamerası iyi.Pili iyi.Performansı iyi SD 660 kullanıyor her oyunu açar

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
kardeş ben de lenovayla huawei arasındayım çünkü huawei 8 ile geliyor yani 10 da alır lenovada pilde iyi
işlemci konuunda kirini fazla bilmiyom sen söyler misin işlemcisi hangisinin iyi

chu5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
kardeş ben de lenovayla huawei arasındayım çünkü huawei 8 ile geliyor yani 10 da alır lenovada pilde iyi
işlemci konuunda kirini fazla bilmiyom sen söyler misin işlemcisi hangisinin iyi

Hocam p2 de snapdragon 625 var cok fark olmasa da huaweideki islemciden daha iyi. Ben p1 pro kullandim 2 sene boyunca isinma donma ile karsilasmadim acikcasi. Servis olarakta p1 kullanici hatali ekran kirik olarak servise gonderdim ucreti odedikten 20 is gunu sonra direk degisim deyip hediye ceki verdiler.huweinin cift kamera olmasindan dolayi kamerasi daha iyi ama p2 deki kamerada kotu degil. Islemci ve batarya olarak p2 daha iyi ve verimli bir telefon.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Huawei güncelleme desteği pek sağlam değil. Amiraller anca alıyor 2 güncelleme. Yani sırf 8.0 ile geliyor diye tercih edecekseniz hiç etmeyin.
P smart gerçekten fiyatını karşılamayacak telefon. 1600 lira sanırım fiyatı. 1700 liraya P smarttan milyon kat daha iyi Mi6 var. 1500 liraya yine çok daha iyi Mi Note 3 var.

Tr garantili bile çok daha iyi telefonlar var.
Zte Axon 7
Lenovo Moto Z

chu5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Moto z biraz daha pahali hocam bataryasida 3000 mah yanilmiyorsam. Biraz lenovo fani gibi olcak ama bence arkadas icin p2 yada xaomi note 3 dogru karar gibi.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Moto z biraz daha pahali hocam bataryasida 3000 mah yanilmiyorsam. Biraz lenovo fani gibi olcak ama bence arkadas icin p2 yada xaomi note 3 dogru karar gibi.
Moto Z'yi örnek için koydum . Fiyatı 1500lerde.
Mi Note 3 kesinlikle.
Tr garantili olarak Axon 7 de baya iyi.

chu5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Moto Z'yi örnek için koydum . Fiyatı 1500lerde.
Mi Note 3 kesinlikle.
Tr garantili olarak Axon 7 de baya iyi.
Evet hepsiburadada 1650 tl filan magazalarda daha pahalidir bnim aklimda hep aparatiyla birlikte olan fiyati var 2 binlerde oluyor o zaman.