1500-2200 TL arası telefon önerileri

Ozan Akkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Arkadaşla Yarın Bi Telefon Almayı Düşünüyorum Aklımda Olan Telefon
Huawei Mate 10 Lite Önerir Misiniz Teşekkürler.

İthalatçı Firma Telefonlarını Önermeyin.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Kvk garantili mi6 alabilirsiniz. Hem fiyati uygun hemde donanim ozellikleri oldukca iyi.

Yok illa bilimdik markalardan olsun diyorsaniz. Sony xperia xz1 modelini tavsiye ederim.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
100 daha koy 5T al , almışken iyisi olsun . Mi 6 da kesinlikle üzmez .

Ozan Akkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sony Xperia XZ1 Mi Yksa Huawei Mate 10 Lite mı Önerirsiniz XZ1 in Fiyatı Pahalı O Kadar Vereceğimi Düşünmüyorum Mi6 İse Teknik Servisi Berbat Ve İthalatçı Firma Almk İstemiyorum

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Sony Xperia XZ1 Mi Yksa Huawei Mate 10 Lite mı Önerirsiniz XZ1 in Fiyatı Pahalı O Kadar Vereceğimi Düşünmüyorum Mi6 İse Teknik Servisi Berbat Ve İthalatçı Firma Almk İstemiyorum
Tabii ki Xz1 sorumu bu kardeşim?
Xz1 1milyon basar mate10 lite'a

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
2300 liraya uçuk diyip 2100 e o çöp telefonu almak ne kadar mantıklı? Xperia XZ1 al geç.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
XZ1'in o özelliklerine göre neyi pahallı gerçekten merak ettim :)

karacaguard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çin Pazarını Tavsiye Ederim Kendim Leeco Coolpad 1 Kullanıyorum 1 Yıldır 1 dolar fiyatı düşmedi Oyunlarda Isınma Hariç Şikayetim Yok Zaten çok oyun oynayan biri degilim mobilde. Bir Arkadaşımıza Meuzi M3 Aldık 1 Yıldır Çok Memnun . Başka Bir Arkadaşa Honor 8 Getirdik Çok Memnun Huwai p9 la kafa kafaya telefon. Tavsiyem Hiçbir Teknoloji Firmasının Fanatikliğini Yapma Objektif Olarak Değerlendir.

Ozan Akkul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çin Pazarını Tavsiye Ederim Kendim Leeco Coolpad 1 Kullanıyorum 1 Yıldır 1 dolar fiyatı düşmedi Oyunlarda Isınma Hariç Şikayetim Yok Zaten çok oyun oynayan biri degilim mobilde. Bir Arkadaşımıza Meuzi M3 Aldık 1 Yıldır Çok Memnun . Başka Bir Arkadaşa Honor 8 Getirdik Çok Memnun Huwai p9 la kafa kafaya telefon. Tavsiyem Hiçbir Teknoloji Firmasının Fanatikliğini Yapma Objektif Olarak Değerlendir.
Fanatiklik Değilde Bana Kalsa Ben Mi6 Almak İstiyorum Ama Babam İthalatçı diye Hemde Teknosada Çalışan Bir Eleman Teknik Servisini Kötülemesiyle Babamın Kafasında İz Bıraktı Banada Huweai GR5 Telefonnu Önerdi Bende Hem Tasarımıyla Hemde Özelliklrine Bakarak Mate10 Lite Cihazını Beğendim .

karacaguard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Haklsın Bu Tarz Telefonlarda Garanti Diye Bişey Olmuyor en fazla ithalatçı garantisi .Ama Telefonu Kullanacak Olan Sensin Baban Değil . Mi6 Çok Güzel Telefon Bende Babama Hediye Olarak Alacağım . Kafanı Biraz Karıştırmış Olabilirim.Maddi Durumum Çok iyi Değil Diyosan Mate10 Al Arıza Çıkarsa En azından Garantiye Başvurabilirsin Yok Benim Param Var Diyorsan Az da Yazılımla ilgileniyorsan Oneplus 5 i Bi İncelemeni Tavsiye Ederim.İyi Forumlar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Xz1 2600 tl diye biliyorum :)
İndirimli 2200 e vardı diye hatırlıyorum.Ayrıca ithalatçı istemiyorum demiş.Eğer düşünürsen mi 6 yada op 5/5t al.Ama xz1 bulmaya çalış

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fanatiklik Değilde Bana Kalsa Ben Mi6 Almak İstiyorum Ama Babam İthalatçı diye Hemde Teknosada Çalışan Bir Eleman Teknik Servisini Kötülemesiyle Babamın Kafasında İz Bıraktı Banada Huweai GR5 Telefonnu Önerdi Bende Hem Tasarımıyla Hemde Özelliklrine Bakarak Mate10 Lite Cihazını Beğendim .
Yahu git babana söyle ordaki elemanlar hayrına durmuyor orda reklam alıyorlar maaşlarının üstüne o yüzden hep sizi bizi huawei ,vestel ,preo yada reeder standına götürüyorlar huawei neysede onlarında çöplerini ballandıra ballandıra anlatıyorlar birde servisini kötülemiş kendi servisleri çok iyi sanki bişey oldu mu kullanıcı hatası deyip kitliyorlar size en az 500 ü adamın derdi ordan telefon almanız ve teknosanın ek garantisini yaptırtmak inanma babana söyle he illa da anlamıyorsa o zaman xz1 al sen ne yaparsan yap stand görevlisinden sadece cihazın özelliklerini öğren başka bişey dediğine inanma

---- Mesajlar birleştirildi ----

Haklsın Bu Tarz Telefonlarda Garanti Diye Bişey Olmuyor en fazla ithalatçı garantisi .Ama Telefonu Kullanacak Olan Sensin Baban Değil . Mi6 Çok Güzel Telefon Bende Babama Hediye Olarak Alacağım . Kafanı Biraz Karıştırmış Olabilirim.Maddi Durumum Çok iyi Değil Diyosan Mate10 Al Arıza Çıkarsa En azından Garantiye Başvurabilirsin Yok Benim Param Var Diyorsan Az da Yazılımla ilgileniyorsan Oneplus 5 i Bi İncelemeni Tavsiye Ederim.İyi Forumlar
Oneplus 5 ile yazılımın ne alakası var extra bişey yüklemene gerek yok ki play store mi 6 da yok diye biliyorum.He belki dil atabilirsin.

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
xz1 al derim.mate 10 lite falan onlara bin basar

Reaksiyon puanı
13
Mate 10 lite gerçekten güzel ve alınabilecek bir telefon. O fiyat aralığında A7 2017 de alınabilir ama Mate 10 lite kamera olarak falan daha iyi.
Xiamoi ise harika telefonlar fakat İthalatçı garantili ve hakikaten bir sorun olunca ilgilenmiyolar. O konuda haklılar.
Ben şahsen Delta Servis Garantili aldım. Mahkemelik durumdayız.

Yine de son karar senin.
Resmi garantili olsa Mi6 derdim.