1400-2500 tl arası telefon önerisi

• Konuyu başlatan Berk.iqiq
  • Başlangıç tarihi
B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Bu bütçelerde bataryası sosyal medyada çok kullanıma dayanan kamerası çok iyi olan bir telefon istiyorum önerinizi beklemediyim

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,461
Xiaomi Mi 7'yi beklersen çok iyi olucak. Eğer bekleyemem diyorsan OnePlus 5T alabilirsin. TR garantili olarakta Sony Xz1 var.

bugrahanmtl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Samsun note fan edition'a ne dersin? Sence güzel bir cihazmı
bu fiyatlara çıkmışken oneplus 5t cidden cok yardımcı olur sana. İphone'daki face ID ile 5t'nin yüz tanıma teknolojilerini karşılaştırma bile. 5t kesinlikle daha hızlı bundan emin olabilirsin. Ama benim tavsiyem ithalatçı garantili mate 10 pro almandır, çünkü cihaz gerçekten sağlam ve kirin970 ile beraber yapay zeka kısmı geliştirildi. Birçok dili on binde bir hata ile çevirebilen bir yapay zeka işlemcisi bulunuyor. Gerçekten muazzam. Yani 2900'e bile mate 10 pro bulunabilirken biraz daha paranı biriktir derim. O süre zarfına kadar p20 ve mi 7 çıkacak. Acil ihtiyacın yoksa beklemeni öneririm.

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
bu fiyatlara çıkmışken oneplus 5t cidden cok yardımcı olur sana. İphone'daki face ID ile 5t'nin yüz tanıma teknolojilerini karşılaştırma bile. 5t kesinlikle daha hızlı bundan emin olabilirsin. Ama benim tavsiyem ithalatçı garantili mate 10 pro almandır, çünkü cihaz gerçekten sağlam ve kirin970 ile beraber yapay zeka kısmı geliştirildi. Birçok dili on binde bir hata ile çevirebilen bir yapay zeka işlemcisi bulunuyor. Gerçekten muazzam. Yani 2900'e bile mate 10 pro bulunabilirken biraz daha paranı biriktir derim. O süre zarfına kadar p20 ve mi 7 çıkacak. Acil ihtiyacın yoksa beklemeni öneririm.
Acil değil temmuz aylarında alacağım aynen mate 10 çok dikkatimi çkti çok hoş

Yusuf Oğuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mate 10 proyu o fiyatlara alamazsınız ama benim kullandığım mate 10 u tavsiye ederim. Yurtdışı mate 10 2000 lira. İthalatçı garantili ise 2500 civarında bulabilirsin. Telefonu 2 aydan fazla oldu aldığım. Çok memnunum. Batarya, kamera ve işlemci performansı üst düzey

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Mate 10 proyu o fiyatlara alamazsınız ama benim kullandığım mate 10 u tavsiye ederim. Yurtdışı mate 10 2000 lira. İthalatçı garantili ise 2500 civarında bulabilirsin. Telefonu 2 aydan fazla oldu aldığım. Çok memnunum. Batarya, kamera ve işlemci performansı üst düzey
Mate 10 lite veya pro alabilirim aslında benimde içimden geçmiyor değil

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Sony Xperia XZ1.Ha Fakat İleriyi Bekliyeceksen S8 Plus'ın Fiyatı Düşebilir Onu Öneririm Veyahut Snapdragon 845Li Cihaz Alırsın Çıkınca.Fakat Şuanlık Kendiminde Kullandığı XZ1.

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Sony Xperia XZ1.Ha Fakat İleriyi Bekliyeceksen S8 Plus'ın Fiyatı Düşebilir Onu Öneririm Veyahut Snapdragon 845Li Cihaz Alırsın Çıkınca.Fakat Şuanlık Kendiminde Kullandığı XZ1.
Aslında aklımda note fan edition var yani note 7 fiyatı uygun ve çok hoş

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Aslında aklımda note fan edition var yani note 7 fiyatı uygun ve çok hoş
Xz1 Kendi Cihazım Olduğu İçin Söylemiyorum Fakat O Note Fan Edition'u Tokatlar.Note8 i Bile HWP nin Yaptığı Hız Testinde Geçiyor Xz1...Kamera Olarakta Güzel Performans Olarakta Ramide İdeal...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Xz1 Kendi Cihazım Olduğu İçin Söylemiyorum Fakat O Note Fan Edition'u Tokatlar.Note8 i Bile HWP nin Yaptığı Hız Testinde Geçiyor Xz1...Kamera Olarakta Güzel Performans Olarakta Ramide İdeal...
Kim kim tokatkiyor nerede tokatlıyor ona bakmak lazım.
Hadi performansta geçti ya kamera ve ekran tarafında ??? Note 7nin düşük ışık performansı Note 8 ve S8 ailesine yakın bir performans gösteriyor. Hatta belki de hemen hemen aynı. Kim kimi tokatlıyor yahu.

Ekran tarafında 2K HDR Samsung paneli mi tokatlayacak?

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Kim kim tokatkiyor nerede tokatlıyor ona bakmak lazım.
Hadi performansta geçti ya kamera ve ekran tarafında ??? Note 7nin düşük ışık performansı Note 8 ve S8 ailesine yakın bir performans gösteriyor. Hatta belki de hemen hemen aynı. Kim kimi tokatlıyor yahu.

Ekran tarafında 2K HDR Samsung paneli mi tokatlayacak?
Bu Videoda Note 8 İle Karşılaştırıyor Note8 inki Daha İyi Lakin Xz1 Daha Canlı Renk Veriyor.Note7 nin Kamerası Bence Daha Kötü...Ekran Tarafında İse 2k Olması Ekstra Birşey Katmıyor Alınabilirliği Arttırmaz ki Hocam? Her Gün 2k Video mu İzliyoruz? HDR Xz1 in Ekranındada Var.Düşük ışıkta Dediğinizi Bilemem.Fakat Tek Düşük Işıkta İyi Diyede Alınmaz ki Hocam.Bu Arada Arkadaşın Yerinde Olsam S8 Plus'ın Düşmesini Beklerdim Eğer Hemen İhtiyacı Yoksa 2500 TLYE Kadar En İyi Alabileceği Marka Ve Telefon Olarak Evet Note FE Ve XZ1 Var Geriside İthalatçı Vesaire Veyahut HTC U11...Karar Senin İçine Hangisi Siniyorsa :)

AnilKB

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Şuan alacaksan OnePlus 5t en iyi seçenek.İleride Xiaomi Mi 7 çıkacak ona da bakarsın ama o çıksa da mi 7 ve oneplus 5t aynı özellikte olur.Xiaomi çok az daha iyi olur belki ama şiddetle OnePlus öneririm çok hoşuma gidiyo ben de alacağım.Tabi Mi 7 ye de bakarsın belki o daha da iyi olarak çıkar

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Aklımda note serisi var nedense çok hoşuma gidiyor ve note fan edition zaten note 7 sadece bataryası az herhalde bildiğim kadarıyla

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Aklımda note serisi var nedense çok hoşuma gidiyor ve note fan edition zaten note 7 sadece bataryası az herhalde bildiğim kadarıyla
Pişman Olmazsın Fakat O Fiyat Segmentinde Daha İyi Telefonlarda Var XZ1,OP 5T,HTC U11 Gibi...

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Pişman Olmazsın Fakat O Fiyat Segmentinde Daha İyi Telefonlarda Var XZ1,OP 5T,HTC U11 Gibi...
Evet ama bir türlü karar veremedim ya kamerası çok iyi olmalı bataryası dayanmalı gün boyu aktif kullanmaya bu özellikli bir telefon bulamadım o segmentde note fan editionda şarj hızlı gidiyormuş ve kamerası xiaomiden bile kötüymüş ön kamerası yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

Huawei Mate 10 düşünüyorum aslına bakarsan

Son düzenleyen moderatör:

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Evet ama bir türlü karar veremedim ya kamerası çok iyi olmalı bataryası dayanmalı gün boyu aktif kullanmaya bu özellikli bir telefon bulamadım o segmentde note fan editionda şarj hızlı gidiyormuş ve kamerası xiaomiden bile kötüymüş ön kamerası yani

---- Mesajlar birleştirildi ----

Huawei Mate 10 düşünüyorum aslına bakarsan
Şöyle Söylüyeyim.İphone SE,İphone 6 Kullanan 2 Arkadaşımda Cihazımdan Memnun Kullandılar Çok Sevdiler Hele Kamerayı...Pil Süreside 2 saat 30 dakikada Falan %100e Ulaşıyor(Pil Bakımını Kapatırsan Yoksa 4 Saat.).Performansı Zaten Snapdragon 835 olduğu için iyi.Bataryasıda 16-17 saat Çıkartıyor Wifi Falan Açıkken Oyun Falan Oynasam Bile...Tabii Konum Falan Kapalı.Mobil Veri Açıkkende 8-9 Saat Alıyorum.Mate 10 Lite Almada Mate 10 Alacaksan Al Fakat Değmez Diye Düşünüyorum.Note Fan Edition u Pek Araştıramadım Ama Performans Olarak Geride Kalır XZ1,HTC U11,OP 5T,XZP,Xiaomi Mi 6 Gibi Telefonlara Kıyasla.Telefonum XZ1 Bu Arada.

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Şöyle Söylüyeyim.İphone SE,İphone 6 Kullanan 2 Arkadaşımda Cihazımdan Memnun Kullandılar Çok Sevdiler Hele Kamerayı...Pil Süreside 2 saat 30 dakikada Falan %100e Ulaşıyor(Pil Bakımını Kapatırsan Yoksa 4 Saat.).Performansı Zaten Snapdragon 835 olduğu için iyi.Bataryasıda 16-17 saat Çıkartıyor Wifi Falan Açıkken Oyun Falan Oynasam Bile...Tabii Konum Falan Kapalı.Mobil Veri Açıkkende 8-9 Saat Alıyorum.Mate 10 Lite Almada Mate 10 Alacaksan Al Fakat Değmez Diye Düşünüyorum.Note Fan Edition u Pek Araştıramadım Ama Performans Olarak Geride Kalır XZ1,HTC U11,OP 5T,XZP,Xiaomi Mi 6 Gibi Telefonlara Kıyasla.Telefonum XZ1 Bu Arada.
Aslında ben sony istiyorum kameraları çok hoş sonyde o fiyat aralığında bir sürü model var hangisini önerirsiniz

BatinY

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Bence iPhone SE almalısın

M

Murat Burç

SDN Okuru
SE alırsan hatanın kralını yaparsın.

EsatBey35

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Aslında ben sony istiyorum kameraları çok hoş sonyde o fiyat aralığında bir sürü model var hangisini önerirsiniz
Eğer Kamerası 1 Tık Daha İyi Olsun Ekran 4k Olsun(ekran 4k olunca daha çok şarj yiyor...) Dersen Sony Xperia XZP Fakat Bana Göre Çok Büyük.O Yüzden XZ1 Daha İyi Bana Göre...Zaten Alabileceğin Şuan En İyi 2 Telefonu Var XZ1,XZP