14 yaşınadyım iş arıyorum

dogme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hem yazı boş geçirmek istemiyorum hemde kendime yeni bir bilgisayar almak istiyorum . aklımda broşür dağıtma garsonluk getir götür gibi iş arıyorum münkünse aydında .Aydında olan yada aydında oturan akrabası dostu bu işler için çırak (eleman) arayan varsa bana yardımcı olabilirmisiniz

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Hem yazı boş geçirmek istemiyorum hemde kendime yeni bir bilgisayar almak istiyorum . aklımda broşür dağıtma garsonluk getir götür gibi iş arıyorum münkünse aydında .Aydında olan yada aydında oturan akrabası dostu bu işler için çırak (eleman) arayan varsa bana yardımcı olabilirmisiniz
Seçime az kaldı ama herhangibi bir parti binasına gidip broşür dağıtmak istediğinizi söyleye bilirsiniz birde tam sezon bir otelde iş bulabilirsiniz tatil yerinde yaş sorun olurmu bilemem. Ben senin yaşındayken Antalya da çok otelde çalıştım yorucu ama geliri güzeldi

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Otelde Çalış.
Mağaza da çalış.
Kelle paça vs. onun gibi yerler de çalış.
Bilgisayarcı da çalış.
Elektirici de çalış.
Kaportacı da çalış.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Otelde Çalış.
Mağaza da çalış.
Kelle paça vs. onun gibi yerler de çalış.
Bilgisayarcı da çalış.
Elektirici de çalış.
Kaportacı da çalış.
Listede en göze geleni kaportacı bence başkan bizim gibi geliri çok yüksek olmayan aile için bence öğretilmesi gereken ve kazancı yüksek bir meslek

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Listede en göze geleni kaportacı bence başkan bizim gibi geliri çok yüksek olmayan aile için bence öğretilmesi gereken ve kazancı yüksek bir meslek
Kardeşim yemek yerlerinde iş var birde şehir merkezlerindeki büfelerde dönerci kebapçı ve kafe gibi yerlerde iyi iş olur bayram sonrası bakabilirsin.Sakın o yaşta motokurye olup canını hiçe sayma

dogme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ben aydında oturuyorumda broşür dagıtmak istiyorum maatbalardanmı sormalıyım ? nerelere başvurabilirim ? beni çalıştırabilirlermi ? ne kadar verirler ? yorucu olurmu ?

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Yaşın biraz küçük olduğu için garsonluk gibi şeyler yaptırmayabilirler ayrıca broşür dağıtmak da sıkıntı hele siyasi bir şeyler dağıtmanı tavsiye etmem dayak falan yiyebilrsin en iyisi berber sanayi elektrikçi gibi yerlerde çırak olmak berberde getir götür temizlik gibi şeyler yapabilrsn bu yaşta yapabileceğin en rahat iştir bence

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Bence madem çalışmaya hevesin var ileridede kendine meslek edinebileceğini düşündüğün bir yerde bir iş öğren. Cebinde ekstradan bir artın olmuş olur. Zaten öyle ya da böyle çalışacaksın madem, en azından ilerde yapabileceğin bir işte ustalaş. Yarın bir gün okuyamadın, ya da okudun ama olmadı diyelim. Yaşıtların gibi garson, satış danışmanı olmak yerine o işi yaparsın usta olarak. Hem daha fazla para kazanırsın, hemde tırnak içinde amelelik yapmamış olursun.

Shadowfx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben o yaştayken çay ocağında çalışıyordum çay getir götür v.s en iyisi ve en kârlısı o