14 DALDA UZMANLIK EĞİTİMLERİ ( Uzman Yetiştirme Projesi )

Uniacademy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
UZMAN.png

14 Alanda Resmi Devlet Üniversitesi (SEM) ve MEB onaylı Kişisel Gelişim Uzmanlığı Eğitim ve Sertifika Programı

Avrupa Birliği, BM, Devlet Üniversiteleri ve MEB Ortak Projesi Kapsamında 14 ALANDA Kişisel Gelişim Uzmanlığı Eğitimleri ve Uzmanlık Resmi Uzmanlık Sertifikası alıp Resmi olarak Kendi Danışmanlık ofisinizi açabilirsiniz.
Bu Projeden Mezun olacak kursiyerlere Devlet Üniversitesi (SEM) Sürekli Eğitim Merkezi Ortaklık Protokol ve Şubelik hakları ÜCRETSİZ olarak verilecektir.
Eğitime ve istihdama katkı sağlamak amacı ile 14 dalda uzmanlık eğitimlerinin verildiği, bir çok Vakıf STK, MEB ve ÜNİVERSİTELERİN de Ortak olarak desteklediği bu proje ile hem Meslek sahibi olacaksınız, hem de danışmanlık yaparak şu anki mesleğinize devam ederken yan gelir elde edebileceksiniz.

Eğitimin Toplam Süresi 460 Saat Olup bunun 300 Saati uzaktan olup, 160 Saatlik bölümünü ise Alanında Dünyanın en iyi uzmanlarından uygulamalı workshop olarak birebir alacaksınız.

ALACAĞINIZ UZMANLIK EĞİTİMLERİ
1- Aile Danışmanlığı ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
2- Eğitimcinin Eğitimi ( MEB Onaylı )
3- AB Proje Yazma Uzmanlığı ( MEB Onaylı )
4- Lider ve Yöneticilik Uzmanlık Eğitimi (MEB Onaylı )
5- Hipnoz Uzmanlığı
6- Yaşam Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK naylı )
7- Kariyer Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
8- Öğrenci Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
9- Spor Koçluğu Uzmanlık Eğitimi Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
10- NLP Pratisyenlik Uzmanlık Eğitimi ve Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
11- NLP Master Pratisyenlik Uzmanlık Eğitimi ve Belgesi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
12- Beden Dili ve İşaret Dili Uzmanlığı
13- Etkili İletişim ve Beden Dili Uzmanlığı ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )
14- Biyoenerji Uzmanlığı

TÜM KURUMLARIMIZIN BAYİLİĞİNİ BAYİLİK BEDELİ ÖDEMEDEN AÇMA HAKKI TANIYORUZ.
Evet, yanlış okumadınız. 2 Devlet Üniversitesi , MEB onaylı kurumumuzun ve Eğitim Konfederasyonunun Temsilcilik Reel ofislerini veya Sanal ofislerini açabileceksiniz.
Size Sunacağımız bu yetkinliklerle Eğitim vereceğiniz Okul, Kurum, Kuruluş ve Devlet dairelerine Kurumlarımızın Resmi Üst yazılarıyla Eğitim teklifleri verebilirsiniz. Ve bu tekliflere istinaden o kurumun eğitimlerini siz sağlayarak gelirini de tamamen kendiniz alabilirsiniz.

NERELERE EĞİTİM VEREBİLİRSİNİZ?
Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları, Özel Sektör, Devlet Daireleri, Hastaneler, Fabrikalar, Şirketler ( Kısacası tüm kamu kuruluşları ve özel sektörler) Hatta Dünya Kalkınma ajanslarına ve AB fonlarına Projelendirmeler yaparak hibeler alabilirsiniz. Koçluk ve NLP teknikleri ile Bireysel danışmanlık yaparak saatlik ücret olarak Minimum 500 TL kazanabilirsiniz.

İSTANBUL ÜSKÜDAR DA YAPILACAK VE 10 GÜN SÜRECEK EĞİTİMLERE , İSTANBUL DIŞINDAN KATILACAKLARIN KONAKLAMA ÜCRETLERİ KENDİLERİNE AİTTİR.
14 EĞİTİM PİYASA DA MEB ONAYLI OLMAYAN KURUMLAR TARAFINDAN 20 BİN TL DEN FAZLA FİYATLARA VERİLİRKEN , KURUMUMUZDAN BU 14 EĞİTİMİ DÜNYACA TANINMIŞ HOCALAR TARAFINDAN 3500 TL'YE ALACAKSINIZ (EĞİTİMLER ÜCRETSİZDİR , VERECEĞİNİZ ÜCRET SERTİFİKA VE BELGELER İÇİNDİR.)
EĞİTİMLERE KATILIP BEĞENMEYENLERE %100 ÜCRET İADESİ YAPILACAKTIR.

HER TÜRLÜ ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLANACAKTIR ( TAKSİT , SONRA ÖDEME VS. ) SİZDEN İSTEDİĞİMİZ KURUMA GELMENİZ,ATMOSFERİ GÖRMENİZ VE TANINMIŞ HOCALARDAN BU KONU HAKKINDA BİLGİ ALMANIZ , DAHA SONRA EĞİTİMİ ALMAYA KARAR VERİRSENİZ KAYDINIZ ALINACAKTIR.

KAYIT , BİLGİ , KURUM ADRESİ VE DİĞER SORU VE SORUNLARINIZ İÇİN;

İRTİBAT TEL: 0532 603 4922 - WHATS APP ÜZERİNDEN DE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
paylaşım için teşekkürler. hayırlı satışlar.