HANGİSİ SEÇİLMELİ

• LG X CAM

• SONY XPERİA XA

• LENOVO MOTO G4 PLUS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Tabiki yardımcı olurum, asla General Mobile alma diyerek yardım edebilirim. Ben iki tane GM aldım, biri yeğenimde diğeri annemde, yeğenim 4-5 ayda telefonu bozdu, bende kızdım epey bir para talep ettiler, kullanıcı hatası diye, annem için ise kendi gözü nasıl, akıllı telefonu o, o kadar güzel muhafaza etmesine rağmen 1 yılın sonunda bozuldu, ekran hatasıymış, kadıncağız o kadar hafif basarki bozulacak diye telefonu zor açar ama beyefendiler kullanıcı hatası diye 200 TL üzerinde ekran değişimi istediler, arkadaşımda GM5 aldı geçen sene, bu sene tamirden gelmiyor telefon, Tek telefon bozulsa asla iddiada bulunmam. Asla tavsiye etmiyorum, General Mobil2den uzak durun. Lenovo K6, Xiaomi gibi telefonlar alın, hatta samsung j5 serisiydi galiba gayet güzel telefon.

fatihgts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler arkadaşlar anneme alacağım için zaten telefonu pek yorucu şeyler yüklemeyeceğiz o yüzden uzun ömürlü kamera da hafif iyi oldu mu yeterli bende plus u düşünüyorum ama moto g4 ü tercih etmememin sebebi 5.5 inç olması

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
teşekkürler arkadaşlar anneme alacağım için zaten telefonu pek yorucu şeyler yüklemeyeceğiz o yüzden uzun ömürlü kamera da hafif iyi oldu mu yeterli bende plus u düşünüyorum ama moto g4 ü tercih etmememin sebebi 5.5 inç olması
Bence Redmi 4A alabilirsiniz. Çünkü daha ucuz ve bir tık da olsa daha iyi. Yani f/psi daha yüksek.

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Tabiki yardımcı olurum, asla General Mobile alma diyerek yardım edebilirim. Ben iki tane GM aldım, biri yeğenimde diğeri annemde, yeğenim 4-5 ayda telefonu bozdu, bende kızdım epey bir para talep ettiler, kullanıcı hatası diye, annem için ise kendi gözü nasıl, akıllı telefonu o, o kadar güzel muhafaza etmesine rağmen 1 yılın sonunda bozuldu, ekran hatasıymış, kadıncağız o kadar hafif basarki bozulacak diye telefonu zor açar ama beyefendiler kullanıcı hatası diye 200 TL üzerinde ekran değişimi istediler, arkadaşımda GM5 aldı geçen sene, bu sene tamirden gelmiyor telefon, Tek telefon bozulsa asla iddiada bulunmam. Asla tavsiye etmiyorum, General Mobil2den uzak durun. Lenovo K6, Xiaomi gibi telefonlar alın, hatta samsung j5 serisiydi galiba gayet güzel telefon.
Ben de daha birkaç gün önce abime J5 Prime aldım. Güzel telefon ama kendini uzun kullanım sonrasında gösterir diye düşünüyorum şuan için erken bir şey söylemek için.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
vestel venus aldım ben gecende tavsiye ederim

fatihgts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar TR garantili olması önemli büyük ekran da olur ikna ettim son olarak lenovo moto G4 önerdiniz benimde aklım ona kaydı sipariş verecem bugün ne dersiniz
--- Gönderi Güncellendi ---
Lenovo k5 plus k6 ve moto g4 arasında gidip geliyorum snd 617 mi 430 mu iyidir

Oktay BALCI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lenovo K5 Plus veya K6 almayı düşünüyorum ikisinden hangisini nerirsiniz bütçe max 750 tl olacak başka öneriniz varsa alabilirim

Hocam lenovo ya girmede ne alırsan al hatta venüs v3 e bak lenovo sakat iş bir bozulsa mazallah telefonu geri alamazsın teleservice illeti arkasında süründürüyor

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Arkadaşlar TR garantili olması önemli büyük ekran da olur ikna ettim son olarak lenovo moto G4 önerdiniz benimde aklım ona kaydı sipariş verecem bugün ne dersiniz
--- Gönderi Güncellendi ---
Lenovo k5 plus k6 ve moto g4 arasında gidip geliyorum snd 617 mi 430 mu iyidir
430 biraz daha iyi.

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
telefon arayışım sona erdi bir arkadaşım doğum günü hediyesi olarak J5 Prime Almış.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Samsun j7 almanı öneririm

yuksekdoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,arkadaşlar sizlerden birkaç telefon hakkında tavsiye almak istiyorum.Cihazı sosyal medyada zaman geçiren biri kullanacak bu yüzden batarya gücü yeterli olan telefon önerilirse iyi olur, aşağıda sıralı cihazlar hakkında sınırlı bir bilgim var ve 1000 tl altı cihazları kullanmadığım için de çok bilgim de yok kronik sorunlarını da bilmediğim için sizden yardım istiyorum.Uzun yıllar sıkıntı çıkarmasın,bütçe olarak ise max 850 tl ve distribütör garantili olması tercihim.Şimdiden Eyvallah.

Belirlediğim modeller;

Samsung Galaxy j3
Samsung Galaxy J3 Pro
Samsung Galaxy j2
Asus Zenfone Go (4G)
LG G4 Beat
General Mobile GM 5
General Mobile 4G Android One
HTC Desire 825
Lenovo K5
Lenovo K6
Lenovo K5 Plus

nacam11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar kendime bu fiyata en iyi alina bilcek telefonu ariyorum yardim edersiniz sevinirim telefon 2 el diyil yeni olcak

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
General mobile 4g alabilirsiniz. Çok iyi bir telefon

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba arkadaslar kendime bu fiyata en iyi alina bilcek telefonu ariyorum yardim edersiniz sevinirim telefon 2 el diyil yeni olcak
Arkadaşın dediği gibi GM bakabilirsin birde j2 lere bak sakın o fiyatlık Venüs falan alayım deme sağlığını seviyorsan

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Ruh sağlığı dimi :)
Vallahi Venüs'ün izi elimde durdu bir süre aynen kardeş adamı deli eder o hantal ara yüzü. Birde benim arkadaşım bir modelini aldı ismini bilmiyorum 500 tl bandın da telefonu sıfır açtık kutusun dan Venüs telefonu açmaya çalışıyorum açılmıyor daha sıfır telefon arkadaşa dedim şarjımı Yok acaba bir 15 dk şarja taktık yine baktım yine açılmıyor şarj aletini çıkarttım prize giren o Demir yeri elimi yaktı dokununca eski atarim aklıma geldi yani uzun süre bıraksan eriyip gidecek resmen :D o olaydan sonra marka olursa olsun en güzeli marka telefon almak sağlık için bizim ülkemiz de böyle telefon çıkacaksa hiç yapmasınlar en azından sağlıklı bir nesil yetişir ;)

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Çok iyi hatırlarım 3 sene önce mayıs ayıydı. Arkadasım Turkcelden Vestel Venüs almıştı 500 600 liraya eve geldik kurduk ettik. Bir oyun indirdik oynuyor arkadas. Elime bir aldım telefonu hani böyle soğuk havada üşürsün eline sıcak bir bardak alırsın o elini tam yakmaz ya ama sıcaktır, hehhh ondan işte öyle bir ısı vardı :D Ama arkadas o telefonu 1.5 yıl kullandı helal olsun :D

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Çok iyi hatırlarım 3 sene önce mayıs ayıydı. Arkadasım Turkcelden Vestel Venüs almıştı 500 600 liraya eve geldik kurduk ettik. Bir oyun indirdik oynuyor arkadas. Elime bir aldım telefonu hani böyle soğuk havada üşürsün eline sıcak bir bardak alırsın o elini tam yakmaz ya ama sıcaktır, hehhh ondan işte öyle bir ısı vardı :D Ama arkadas o telefonu 1.5 yıl kullandı helal olsun :D
Arkadaşın halla yaşıyorsa tebrik ederim helal olsun benim arkadaşım halla kullanıyor YouTube den video izlerken bile telefon ısınıyor :)

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Kardeşim 2. telefonun niyetine arama için kullanacaksan telefon dolu ama yok ben 2. seneyi görmek isterim dersen zenfone 2 ve j7 prime a bak.Daha doğrusu bütçeni 1200 tllere çıkar ki ilerde telefondan dolayı kafanı ağrıtma.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yani 500 liraysa
TP Link neffos son çıkardığı telefon gayet iyi.
Casper via serisi de olabilir.

efeyesilyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşımın max 1000 tl bütçesi var mediamark vb .yerlerden bir telefon alacak . casper via e2 veya m1 düşünüyor , sizce hangisini almalı ya da bunlar değilse önerileriniz neler ?