1000-2000 TL ye kadar en iyi telefon öneriniz

Reaksiyon puanı
61
Merhaba arkadaşa bir telefon alacağızda hangisi alacağımızı bilemedik 1000-2000 bandında bir telefon arıyoruz hangi telefonları önerirsiniz ithalatçı garantili telefon istemiyor şuanki telefonu samsung galaksi küçük birşey bende bilmiyorum 1000-2000 arası önerebileceğiniz iş görcek telefon

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
İthalatçı garanti istemiyor ama dediğin fiyat bandında Mi 6 daki performansı hiçbir telefon vermez.

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
İthalatçı istememiş lakin xioaminin modelleri hariç o fiyat bandında tatmin olabileceğini sanmıyorum.

Reaksiyon puanı
61
Süreklli oyun oynayıp program yükleyen biri değil facebook instagram whatsapta takılıyor iphone 6s alcaktı okadar verme dedim kendimde iphone SE kullanıyorumda şarzı uzun giden bir telefon arıyordu huweilerin şarzı iyi gidiyor diyorlardı

ProblemCozucu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
TP-Link'in yeni çıkan X1 modelini tavsiye ederim. Ambalaja servet ödemeyin.

M. Cevdet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhaba arkadaşa bir telefon alacağızda hangisi alacağımızı bilemedik 1000-2000 bandında bir telefon arıyoruz hangi telefonları önerirsiniz ithalatçı garantili telefon istemiyor şuanki telefonu samsung galaksi küçük birşey bende bilmiyorum 1000-2000 arası önerebileceğiniz iş görcek telefon
2150 tl samsung galaxy s7 süper telefon

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Bulabilirsen s7 1999 tl ama zor hele TR Garantilisi.Mediamarkt bir şeye özel 1999 tl yapmıştı bi bak derim.Sony XZ önerebilirim.Zte Axon 7 de düşünebilirsin duymamış olabilirsin ama efso telefon.2000 tl fiyatı var.Biraz arttırabilirsen lgg6 önerebilirim.Genel olarak bu kadar

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Moto z alabilirsin. 820 işlemci pişman etmez. Tek geçerim

Mutlu Yazıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Asus Zen3 düşünebilirsin, teknik servisi de iyidir indirimleri takip ederek 1500-1600 tl civarına bulabilirsin.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
1800-2000 liraya 820 işlemci varken 600 lü almak mantıklı değil.
Moto z, htc 10, axon 7, zor 1 ihtimal s7 bulunabilir.

Reaksiyon puanı
140
İthalatçı istememişsşn ama bi düşün derim 2000 tl ye mi6 dan daha iyi bi cihaz bulmak imkansız gibi

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,001
Bende bu ithalatçı ön yargısını bir türlü anlayamıyorum.Şu ülkede Apple servisi hariç gerisi çöp.Bir sürü telefon kullanıcı hatası denilip alınmayan telefona şahit oldum.En azından HB ile alınca ithalatçı firmanın almama gibi bir şansı kalmıyor.En kötü HB para iadesi yapıyor.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Bende bu ithalatçı ön yargısını bir türlü anlayamıyorum.Şu ülkede Apple servisi hariç gerisi çöp.Bir sürü telefon kullanıcı hatası denilip alınmayan telefona şahit oldum.En azından HB ile alınca ithalatçı firmanın almama gibi bir şansı kalmıyor.En kötü HB para iadesi yapıyor.
Ben kredi kartı alamıyorum diye HB alışveriş yapamıyorum

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,001
Ben kredi kartı alamıyorum diye HB alışveriş yapamıyorum
Öğrenci kredisi aldığım ziraat kart hem banka hem de kredi kartı olarak kullanabiliyorum.Kredi kartını sadece bu gibi internet alışverişlerinde kullanınca bilinenin aksine daha tasarruflu olunuyor.Kredi kartından herhangi bir kesinti yapılmıyor artık ay başına zaten.Bilinçli kullanıldığı sürece almakta yarar var.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Öğrenci kredisi aldığım ziraat kart hem banka hem de kredi kartı olarak kullanabiliyorum.Kredi kartını sadece bu gibi internet alışverişlerinde kullanınca bilinenin aksine daha tasarruflu olunuyor.Kredi kartından herhangi bir kesinti yapılmıyor artık ay başına zaten.Bilinçli kullanıldığı sürece almakta yarar var.
Banka kartlarında ne kadar ödeniyor max

Mutlu Yazıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Ön yargı ile alakası yok, ithalatçı firma garantili G3 için halen mahkeme sonucu bekliyorum, firma iflas etti servise gönderdiğimiz telefonu iade edilmediği gibi başkaları kullanıyor. Ayrıca firmaların Türkiyede kendi garantisini vermeleri içinde bir tepki bence, xaaomi yada bir başka firma burada ürünlerini satacaksa kendi garantisinide getirsin hizmetini versin.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Ön yargı ile alakası yok, ithalatçı firma garantili G3 için halen mahkeme sonucu bekliyorum, firma iflas etti servise gönderdiğimiz telefonu iade edilmediği gibi başkaları kullanıyor. Ayrıca firmaların Türkiyede kendi garantisini vermeleri içinde bir tepki bence, xaaomi yada bir başka firma burada ürünlerini satacaksa kendi garantisinide getirsin hizmetini versin.
Katılıyorum
Kahrolsun ithalatçı piyasayı mahvediyor
Kahrolsun ötv kahrolsun trtv

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,001
Yazıda dediğim gibi nerden aldığına bağlı.Ithalatci firmanın hangisi olduğuna bakacaksın.HB aracılığı ile aldığın zaman sen iletişim kurmuyorsun zaten.Hele de ithalatci garantili telefonu alırken satıcı HB ise sorun yaşama gibi bir şansın yok.En olmadı gider tüketici haklarına basvurursun.Firmalar kendi telefonlarını abartılı kurlardan satmadigi zaman düşünürüm.Arada en az 700-800 Tl oynuyo.Bu telefonlar alındığı sürece bu fiyatlar böyle devam eder kapitalizmin sonuçları bu.

bluecity

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1000 ve 2000 altı en iyi telefon öneriniz nedir karar veremedim.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
One plus 5 in hakında hiç sıkıntı duymadım mi 6 yerine 300 tl daha verip almak çok mantıklı

bluecity

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mi6 da kulaklık girişi olmaması ve sd cart desteği olmaması dışında çok iyi telefon ama kulaklık önemli bir eksiklik sırf bu yüzden tercih etmeyeceğim sanırım

M

Murat Burç

SDN Okuru
mi6 da kulaklık girişi olmaması ve sd cart desteği olmaması dışında çok iyi telefon ama kulaklık önemli bir eksiklik sırf bu yüzden tercih etmeyeceğim sanırım
OnePlus 5'e göz atın (onda da yok SD kart girişi, kulaklık girişi var. İki cihazdan da kulaklık çıkmıyor.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
XİAOMİ Mİ A1 ANDROİD ONE

Octa-core Snapdragon 625 processor, max 2.0GHz

14nm FinFET, high performance and power efficiency

Adreno 506 graphics 650MHz

4GB RAM

64GB internal storage

1300TL ye alınabilecek en iyi telefon

M

Murat Burç

SDN Okuru
XİAOMİ Mİ A1 ANDROİD ONE

Octa-core Snapdragon 625 processor, max 2.0GHz

14nm FinFET, high performance and power efficiency

Adreno 506 graphics 650MHz

4GB RAM

64GB internal storage

1300TL ye alınabilecek en iyi telefon
821'i üst düzey Sony sensorlü Mİ5s olmasaydı çok küçük bir ihtimal kral olabilirdi.
Piyasada ne telefon var bwkinmadan bir telefonu en iyisi diye nitelendirmeyin