Soru 100 Euro bütçeye 7.1 Gaming kulaklık önerisi.

eneshırka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar arkadaşlar, şu anda halihazırda HyperX Cloud II kullanıcısıyım. Yaklaşık 5 senedir bu kulaklığı kullanıyorum, fakat mikrofonu bozuldu ve ben de yeni bir kulaklık arayışı içerisindeyim. İsteğim: 7.1 ses kalitesi, mevcut kulaklığımın seviyesinde veya daha iyi olması ve elbette mikrofon. HyperX'in mikrofonundan çok memnunum, bu ayarda bulmak zor olacak. Özellikle fiyat araştırması yaparken Logitech'in son yıllarda çıkardığı kulaklıklara baktım, fakat hiçbirinin mikrofonunu HyperX kadar beğenmedim. Bütçem 100 Euro civarında. Arada bir rekabetçi oyunlar oynuyorum, CS:GO, Valorant gibi. Benim için en önemli kriterlerden birisi ses kalitesi (yüksek basslar olursa güzel olur), müzik dinliyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen moderatör:

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
596
Maceraya gerek yok. Hyper X Cloud II gayet güzel bir kulaklık. He illa ki "Yok abi ben macera istiyorum" dersen SteelSeries Arctis Nova 3 deneyebilirsin. Sennheiser Game One Gaming Headset kulaklığı da senin belirlediğin fiyat bandında olması lazım. Bir de çok yayıncının kullandığı Bose marka bir kulaklık var. Nedir, ne değildir bilmiyorum ama çok gördüm yayıncılarda.