Öneri 10.000 -12.000 TL arası telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ms-y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam telefonlara bakıyorum. Kamera kalitesi çok fazla fark etmiyor benim için. Pek oyun oynamasam da işlemcisi falan yeterli olsun istiyorum yani genel olarak iyi bir telefon arıyorum. Ama işlemcilerin neye göre değerlendirilmesi gerektiği ile ilgili hiçbir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Daniell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Hocam telefonlara bakıyorum. Kamera kalitesi çok fazla fark etmiyor benim için. Pek oyun oynamasam da işlemcisi falan yeterli olsun istiyorum yani genel olarak iyi bir telefon arıyorum. Ama işlemcilerin neye göre değerlendirilmesi gerektiği ile ilgili hiçbir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
"Bu bütçeye alabileceğiniz en iyi telefonun Galaxy S20 FE olduğunu düşünüyorum.

Lypidia084

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sizin için en uygun telefon Samsung Galaxy S20 FE olacaktır.

ms-y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Lypidia084

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ram kapasitesi 8 olanlara göre düşük görünüyor ama Ram'in ne kadarının kullanılabildiği gibi bir mevzu vardı sanırsam o şekilde arayı kapatır mı acaba?
Sorun olmaz hocam 6 gb ram gayet yeterli yeterli olmayacağı zamanlarda sanal ram ile halledilir ram mevcusu.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Galaxy S20 FE Snapdragon tercih edebilirsiniz. Yongasına göre termal dizaynı kötü olsa bile performans anlamında Genshin Impact gibi konsol grafiklerine sahip oyunlar oynamadığınız sürece memnun edecektir.

6/8 model ayrımına gelecek olursak, önümüzdeki 3-4 yıl boyunca 6 GB RAM’in yeterli olacağını düşünüyorum, zira hâlâ 6 GB RAM’e sahip mid-range cihazlar üretiyorlar.