1 AY HERGÜN GİREREK 2x16gb FLASH KAZANMAK!

ZaYn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba arkadaşlar. Yeni bir site buldum araştırdım site güvenilebilir. Site puanlar üzerinde kuruldu. Siz her gün 2puan kazanıyorsunuz siteden. Ve her referala göre site size 1 puan veriyor. Siteden İphone6,Playstation4,MacBook,kulakcıklar giysiler ve birçok ürün var. Ve hepsinin belirli bir puanı var. Mesela İPhone6'nın puanı 1500'se. Siz 1500puanı toplayıp siteden İPhone'u direkt sipariş ediyosunuz ve sipariş verdiğiniz postaya geliyor. Site güvenli ve ürünleri herkese yolluyor.

Bu videoda bu sitenin gönderdiği mouse'un kutu açılımı var LİNK

Edit: Hergün 2puan kazanıyorsunuz 2x30gün 60GN(Puan), 30TL değerinde flash 30puan yani 1 ayda 2tane 16gb kingston flash bellek kazanabilirsiniz...
Buyrun buda vatanda Flashın değeri LİNK... Tabi daha fazla puan biriktirerek farklı ürünler alabilirsiniz

ÖNEMLİ EDİT : Arkadaşlar 20 davetten sonra gold üye oluyorsunuz ve kazandığınız puan 2x oluyor ve ücretsiz tişört yolluyorlar

EDİT : STOCK GELDİ TAM SAATİNİ BİLMİYORUM FLASHLARIN STOĞU BİTMİŞDİ MAVİ KULAKLIĞIN VARDI ADRES GİRENE KADAR ODA BİTTİ , LANYARD MIDIR NEDİR ONDAN ALABİLDİM, ARTIK PUAN KASIP STOCK GÜNÜNÜ BEKLİCEM

Sitenin refli linki

Normal Linki
Teşekkürler! EMEGE SAYGI
Ekli dosyayı görüntüle 13231Ekli dosyayı görüntüle 13232Ekli dosyayı görüntüle 13233Ekli dosyayı görüntüle 13234

G4Fatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ellerine sağlık kardeşim. Fakat linkler aktif değil galiba :D Yenilersen çok memnun olurum.

Bir şey sormak istiyorum. Bu puanların gün sınırı var mı ? Şu kadar günde kullanılması gibi ?

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
zamanında lockerz.com vardı o tarzda bir site galiba... o siteden tişort kazanmıştım..

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
güvenemedim b*kta çıkabilir :lol::hammer:

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Bnede üyeyim ama hiçbir zaman stokta ürün bulunmuyor. Puanın çok olsa ne yazar. Stok günlerini takip etmen lazım ki, zaten sen adres biliglerini girene kadar stok tükendi uayarısı alıyorsun.