1.200TL Bütçeye Telefon Önerisi

Loona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar;
1 hafta içinde telefon almayı düşünüyorum. 1 yıl kullandıktan sonrada anneme vermeyi planlıyorum. Zen2 Almayı düşünmüyorum annemde pek beğenmedi zaten. M4 Aqua C4 arasında çok kalıyorum. Dün akşam M4'ü incelediğimde yukarıdan ve aşağıdan tutup telefona çaprazlama yaptığımda ekranda mürekkep dalgalanmaları oluştu. C4'te denediğimde bu sorun yok. Annemin gözü A5'te de kaldı. A5 bu ikisinden daha mı iyi acaba? Telefonlardan anlamama rağmen iyice kafam karıştı sizce ne yapmalıyım?

Zen2 ve LG telefonlarını önermezseniz sevinirim.

Sarpiyicill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence kesinlikle c4 al sakın a5 i de düşünme ikisini kıyaslama bile bence sony iyidir :D

Kestane

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bence de c4 ü almalısın. A5 e bulaşma. İlla su geçirmez ve şık olsun dersen m4 alabilirsiniz ama onun depolaması sorun çıkartır. Bence c4 ten devam etmelisin

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
1499TL'ye çıkabilseniz Xperia M5 mükemmel üstüne mükemmel bir seçim olur. Ama 1299 TL'ye Xperia Z2 alın bence, çünkü güncelleme ilk Xperia Z serisine geliyor. Ayrıca Xperia Z2'nin tasarımı bana göre mükemmel. Tabi size kalmış. İnternet üzerinden 1299 TL'ye alabilirsiniz.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhabalar;
1 hafta içinde telefon almayı düşünüyorum. 1 yıl kullandıktan sonrada anneme vermeyi planlıyorum. Zen2 Almayı düşünmüyorum annemde pek beğenmedi zaten. M4 Aqua C4 arasında çok kalıyorum. Dün akşam M4'ü incelediğimde yukarıdan ve aşağıdan tutup telefona çaprazlama yaptığımda ekranda mürekkep dalgalanmaları oluştu. C4'te denediğimde bu sorun yok. Annemin gözü A5'te de kaldı. A5 bu ikisinden daha mı iyi acaba? Telefonlardan anlamama rağmen iyice kafam karıştı sizce ne yapmalıyım?

Zen2 ve LG telefonlarını önermezseniz sevinirim.
m5,c4 alabilirsin a5 e bakma açıkcası fiyata göre pahalı....

Loona

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
A5'İ Metro markette 1.050TL buldum ama. Madem pek tavsiye etmiyorsanız zaten benimde içimden gelmiyordu A5'i eledim. Z2 bende isterim fakat dock falan almam gerek o da sıkıntı biraz. M4 Aqua'danda soğudum çaprazlama yapınca ekran dalgalanıyor ve ayrıca 8 Gb o zaman c4'de bakayım. Tolga bey Grafik yongasını pek beğenmiyordu ama bakıcaz bakalım.

Zeze1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle zenfone 2 32 gblık versiyonunu alın.