Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Bu konuyu okuyanlar

daylight61

Doçent
Reaksiyon puanı
0

cadııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı sohbet bolumune fırca yiyecez yine :D

foreverfree

Profesör
Reaksiyon puanı
1
cadııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı sohbet bolumune fırca yiyecez yine :D
muhabbete gidelim :D

OnurSorhan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[h=3][/h]
Sen Aşkı "Oppa Gangnam Style" Sanmışsın Kanka :D

OnurSorhan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tanışalım Hadi Madem öyleyse :p

Muhabbet Kafaye Gelmeyen Top Olsun Bide Vuruyum Gol Olsun :p

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Moderatör abiler gene çıldıracak ''Muhabbet etmek için muhabbet kafe veya Söyle Rahatla konusunu seçin'' demeden ben diyim hep moderatör olmak istemişimdir :)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Arkadaşlar muhabbet için mevcut bir sürü konumuz var, bu konuda lütfen başlığa göre paylaşım yapalım, başlıkta ne diyor ? Resimli tanışalım. Ama gördüğüm sadece 2 kişi resim paylaşıyor gerisi muhabbet, resim paylaşmayacaksanız işiniz ne burada ?

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Lan kırk yılda bi geliyoruz mazur görsünler :D
yalan mı biz sana konuşmayın demiyoruz :)

Arkadaşlar muhabbet için mevcut bir sürü konumuz var, bu konuda lütfen başlığa göre paylaşım yapalım, başlıkta ne diyor ? Resimli tanışalım. Ama gördüğüm sadece 2 kişi resim paylaşıyor gerisi muhabbet, resim paylaşmayacaksanız işiniz ne burada ?
abi bana da modaratörlük ayarlayabilirmisiniz ortada takılsam yeter :)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Muhabbet yapın tamam ama bari gösteröelikde olsa resim paylaşın da bizden laf yemeyin :p

OnurSorhan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Alın Abi İstediğiniz Resim Olsun :D
fd7hj.jpg

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anigif.gif

Düğüne gidiyordum webcam da bir kendime bakayım demiştim o ara böyle bir şey türedi kendiliğinden :D