iPhone 7 Plus 128 GB alınır mı ? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim

Arma*

Asistan
iPhone 7 Plus 2016 çıkışlı olduğu için takılma yada yavaşlama olur mu ? iPhone 8 ile arasında çok az işlemci farkından başka bir şey yok, 5200e iPhone 8 yerine 4500e iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum, iPhone 7 Plusta oyunlarda kasma felan olur mu ? Sosyal medyada donma gibi şeyler olur mu bilgisi olan yada kullanan bilgi verirse çok sevinirim, başka telefon markası önermeyin 7 Plus almazsam S9 Plus alacağım, bu ikisi dışında başka marka bakmıyorum

iPhone 6S Plus aldım 1 hafta evvel. Çok memnunum, donma takılma yapmadı daha.

Arkadaşım da 1 ay kadar önce 7 Plus aldı, takılmadan PubG oynuyor.

Ben başkaları kadar bilgili olmasa da s9 plus alabilirsin ikisi arasında kalırsan ama illi iphone alcaksan parayı vereceksin yakın bir zamanda tekrar değiştireceksen iphone 7 plus alabilirsiniz ancak uzun süre değiştirmeyecek sen s9 plus öneririm iphone dersen de 8 alabilirsiniz benimki tavsiye ben fazla birşey bilmiyorum kendin bilirsin sonuçta sen kullancan telefonu ?

7plus güzel cihaz. Bende 32 gb vardı canavar gibiydi ama 32 gb yetmez olduğu için s10'a geçtim.
S10 normal mi yoksa S10e mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 6S Plus aldım 1 hafta evvel. Çok memnunum, donma takılma yapmadı daha.

Arkadaşım da 1 ay kadar önce 7 Plus aldı, takılmadan PubG oynuyor.
PubGyi son grafiklerde oynarken gayet rahat ve akıcı oluyor mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben başkaları kadar bilgili olmasa da s9 plus alabilirsin ikisi arasında kalırsan ama illi iphone alcaksan parayı vereceksin yakın bir zamanda tekrar değiştireceksen iphone 7 plus alabilirsiniz ancak uzun süre değiştirmeyecek sen s9 plus öneririm iphone dersen de 8 alabilirsiniz benimki tavsiye ben fazla birşey bilmiyorum kendin bilirsin sonuçta sen kullancan telefonu ?
iPhone 8 çok pahalı gerçekten, iPhone zaten donanım olarak çok geride bir marka sadece akıcı ve hızlı, iPhone alırsam 7 Plus alabiliyorum, ikinci el 8 düşündüm ama okadar para veripte ikinci el almakta mantıklı gelmiyor, S9 alıcam sanırım fikirlerin için teşekkür ederim