warner brosun girisindeki ezan sesi

mhmmd.aydmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm dostlar ben warner bros filmlerdeki ilk giriş te warner brosun logusu ciktiginda ezan sesi duyuyorum ve bu benim hic hosuma gitmiyor bilmiyorim siz denk geldinizmi ama ben yaklasik 2-3 kere filan boyle bi durumla karslistim bununla ilgili yorumunuz nedir
not: internette arattim cikmiyo bosuna aratmayin ve cok film ilzedigim icin aklima gelmiyor adlari

Hopeツ︎

Profesör
Reaksiyon puanı
2,268
Warner broslu o kadar şey izledim ilk defa duyuyorum bunu.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Selamun aleyküm dostlar ben warner bros filmlerdeki ilk giriş te warner brosun logusu ciktiginda ezan sesi duyuyorum ve bu benim hic hosuma gitmiyor bilmiyorim siz denk geldinizmi ama ben yaklasik 2-3 kere filan boyle bi durumla karslistim bununla ilgili yorumunuz nedir
not: internette arattim cikmiyo bosuna aratmayin ve cok film ilzedigim icin aklima gelmiyor adlari
@Princeps e katılıyorum.İlk kez böyle bir şey görüyorum.Film isimlerini yazsaydın keşke ona göre yorum yapardık :)

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061

İlginç, oysaki hiç alakası yok :D

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Trollük mü yobazlık mı bilemedim.. Nelere takıp, nelerden ne çıkarmaya çalışıyorsunuz...

CWMEB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bence sen fılım ızlerken ezan okunuyordu kardesım yada bılınc altının sana bır oyunu bu

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Subliminal olmasın :D
Hep onlar mı yapacak demekki :))

Reaksiyon puanı
10,327
ezan sesi duyuyorum ve bu benim hic hosuma gitmiyor

Ezan sesi duyuyorsun ve bu senin hiç hoşuna gitmiyor!
Diyecek söz bulamadım vesselam.

Not: Bu arada yeni farkettim, ismini de "MUHAMMED" koymuşlar. Paradoks diyorlar ya, galiba böyle bişey işte. :)

CWMEB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yok arkadası yanlıs anladınız ezan sesını kulanıyorlar sublıman mesajmı demek ıstemıs tabıkı dıyer turlu ıse o onun kendı ınancı bence

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
yok arkadası yanlıs anladınız ezan sesını kulanıyorlar sublıman mesajmı demek ıstemıs tabıkı dıyer turlu ıse o onun kendı ınancı bence
Kullanmaları rahatsız edici bir durum değil diye düşünüyorum.
Arkadaşın derdi başka gibi görünüyor..

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Ezan sesinden rahatsız olunabilir, bunlar tamamen inanca bağlı şeylerdir. Ama banada @CWMEB'in dediği gibi geldi.

Reaksiyon puanı
10,327
vallaha antibiyotık gıbı adamım sabah sabah geyık yaptırdı bana :D

Belki su-i zan etmişimdir, belki doğru teşhis etmişimdir... Eğer yanıldımsa ben o arkadaştan özür dilemesini bilirim "ADAMIM!"
Da, sen niye önce maydanoz olup, sonra kalkıp "Adamım" diyerek aşağılıyorsun.
Avatarımdaki resim şahsıma aittir, yarım asrı geride bırakmış birine kullandığın ifade pek nahoş oldu.
Ne diyelim, Hz. Mevlana, "İnsandan zuhur eden, kişiliğidir" demişti, başkaca da söz bulamıyorum, ADAMIM! :)

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Belki su-i zan etmişimdir, belki doğru teşhis etmişimdir... Eğer yanıldımsa ben o arkadaştan özür dilemesini bilirim "ADAMIM!"
Avatarımdaki resim şahsıma aittir, yarım asrı geride bırakmış birine kullandığın ifade pek nahoş oldu.
Ne diyelim, Hz. Mevlana, "İnsandan zuhur eden, kişiliğidir" demişti, başkaca da söz bulamıyorum, ADAMIM! :)

Abi sen olayı çok yanlış anladın ya " antibiyotik gibi adamım " cümlesini kendisi için kullanmış :) Doğru mu ? @CWMEB

CWMEB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Cumleyı kendım ıcın kulandım ama konu nerden nereye gıttı kım ne duyuyorsa duysun vallaha yoruldum sabah sabah enerjımı dusuremem ıyı calısmalar size

Reaksiyon puanı
10,327
Abi sen olayı çok yanlış anladın ya " antibiyotik gibi adamım " cümlesini kendisi için kullanmış :) Doğru mu ? @CWMEB
Cumleyı kendım ıcın kulandım ama konu nerden nereye gıttı kım ne duyuyorsa duysun vallaha yoruldum sabah sabah enerjımı dusuremem ıyı calısmalar size

Öff ya, öf.
Sahiden haklısınız. Galiba iyice yaşlandık.
Bir insanın hayatında özürler çoğalmaya başlayınca işler yolunda gitmiyor demektir.
Neyse kardeşim, kusura bakma, hakkını helal et. Umarım bundan böyle çok daha dikkatli okumağa çalışmam gerekecek.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Öff ya, öf.
Sahiden haklısınız. Galiba iyice yaşlandık.
Bir insanın hayatında özürler çoğalmaya başlayınca işler yolunda gitmiyor demektir.
Neyse kardeşim, kusura bakma, hakkını helal et. Umarım bundan böyle çok daha dikkatli okumağa çalışmam gerekecek.

Kim yaşlı? Sen mi ? :rolleyes::rolleyes:

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Nasıl bir rahatsızlık veriyor size bilmiyorum ama çokça Warner bros filmi izlemişimdir ancak ezan sesi hatırlamıyorum. Warner bros geçişinde genelde filme ait veya ana temaya uygun müzikler kullanır. Harry Potter veya batman filmlerindeki geçişlere bakabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
16,118
Ezan sesinden rahatsız oluyorsan desibel ölçer bul ölç 90desibel yoksa bir uzmandan yardım iste....

Reaksiyon puanı
16,118
filmin adı ne ki? filmin konusuna göre filmden sesleri introya koyuyorlar...