Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Note 5 kullaniyorum cok da memnunum ama S7 edgeye gecmeyi dusunuyorum cok övüyorlar ...sizce geçmeliyim kararsız kaldim :(
Geçersen boşuna masraf yapmış olursun, hiç gerek yok. Şunu aklından çıkarma eğer s7edge ye geçiş yaparsan pilinden biraz feragat yapmış olacaksın.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Tek üstün yanı sd kart ve su geçirmezliği demişsiniz parmak izi de var
Note 5 teki parmak izi oldukça iyi, hiç eksikliğini yaşamadım. Rlin nemli olsa bile tek seferde okuyor. Konunun ilk sayfalarında bunla ilgili bir gif yapıp foruma atmıştım. Fark eden hiçbirşey olmayacaktır.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
816
Note 5 de parmak izi okuyusucu olduğunu bilmiyordum pardon.

Son düzenleyen moderatör:

ELBİ46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Simdi mesajlaşırken telefonu cebime koydum cebimde ikende mesaj geldi tekrar bakmak ici telefonu elime aldım ekranı bitümlü acamadim siyah şekilde kaldı. Normal kapatma da yapamadım ses acma ve güç tuşlarına aynı anada bazarak kapattım ve actim neden olabilir...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar forumda kaç kere diyoruz kullanmadığınız cihazları tasarım dışında yargılamayın diye...

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
816
Burda nerde saygısızlık ? Soylermisin arkadaş vurgulaya vurgulaya demiş parmak izi okuyucusu var diye ona cevap olarak soru sordum. suçmu bu ? ayrıca ne zaman ve kime nasıl saygı göstereceğimi size soracak ve sizden öğrenecek değilim.
Herkesin herkesten öğreneceği bişeyler illaki vardır usluba dikkat edelim.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
816
Arkadaşlar forumda kaç kere diyoruz kullanmadığınız cihazları tasarım dışında yargılamayın diye...
Burada yargılama yapılmadı var olan bir özelliği yok zannettik ve öğrendik , teknoloji alanında bir sürü cihaz var hepsini tek tek kullanamayız.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Burada yargılama yapılmadı var olan bir özelliği yok zannettik ve öğrendik , teknoloji alanında bir sürü cihaz var hepsini tek tek kullanamayız.
O Zaman karşılaştırma eleştiri yaparken lütfen eleştireceğiniz cihazı tam arsştıı n yoksa cihazı almayı düşünen veya alacak kişileri yanlış yönlendirme söz konusu olabilir, bunu asla istemeyiz diye düşünüyorum.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
816
O Zaman karşılaştırma eleştiri yaparken lütfen eleştireceğiniz cihazı tam arsştıı n yoksa cihazı almayı düşünen veya alacak kişileri yanlış yönlendirme söz konusu olabilir, bunu asla istemeyiz diye düşünüyorum.
Zaten belirtildi hemen

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Zaten belirtildi hemen
Tamam dostum sorun yok, genel olarak konuşuyorum. Burada yazılan her bir cümle kaç kişi tarafından okunuo biliyorsunuz, bu yüzden hem ben yazdıklarıma dikkat etmeye çalışıyorum olabildiğince olaylara objektif bakmaya çalışıyorum ve çevremdekilere de bunu söylüyorum.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
816
Tamam dostum sorun yok, genel olarak konuşuyorum. Burada yazılan her bir cümle kaç kişi tarafından okunuo biliyorsunuz, bu yüzden hem ben yazdıklarıma dikkat etmeye çalışıyorum olabildiğince olaylara objektif bakmaya çalışıyorum ve çevremdekilere de bunu söylüyorum.
Önemli değil dikkatsizce yazdım aceleden konu uzamassa sevinirim :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kılcal çizik mutlaka vardır, derin çizik yoktur.

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Geçersen boşuna masraf yapmış olursun, hiç gerek yok. Şunu aklından çıkarma eğer s7edge ye geçiş yaparsan pilinden biraz feragat yapmış olacaksın.
Peki teşekkürler note 5 in pili S 7 edgeye göre dahamı dayanıklı ve ya tam tersimi

esasmevzi

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Gear vr kullanıyorum cikardiktan sonra 1 gun kendime gelemiyorum bas donmesi yapiyor

-Master

Asistan
Reaksiyon puanı
9
telefonu tavsiye eder misiniz? Almayı planlıyorum. Yada S7 almak daha mı mantıklı? (Edge olanı değil)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Peki teşekkürler note 5 in pili S 7 edgeye göre dahamı dayanıklı ve ya tam tersimi
Note5 kullananlar ortalama 5-6 saat ekran sildiklerini söylüyorlar, s7edge kullananlar 4-5 saat bir kullanım aldıklarını söylüyorlar.