Lg G5 Nasıldır? Alınmalı mı?

Bilal Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, ben Lg markasını G5 modeli telefonunu satın almak istiyorum sizin fikirleriniz nelerdir? G5 için birde modüler kısmı zamanla aşınma, yalama vs tarzı durum olur mu? Onun dışında tasarım olarak ben beğendim, pil olarak bence bir sıkıntısı yok peki bunlar harici sizce ne probleme yada ne artısı var acaba?

Utku Ablak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende Almayı Düşünüyorum. Alınır Yani VR,360CAM de Cabası

Bilal Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Açıkçası telefonu alırsam eğer Hi-Fi ve Vr,360 Cam'i satın almak istiyorum. Çok etkilediler beni.

Bilal Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kesinlikle uygun fiyatta olursa eğer çok eğlenceli olacaklar.

tekinsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba, bende bu konuda kararsız kaldım intenetten çok uyguna g5 buldum kafamda sorular olduğu için " H850" kodunu olarak satılan bazı cihazlar var. aslına bakarsanız düşünüyorum ki tümü g5 bu şekilde satılıyor sanırım. internetten araştırdığım bütün g5 lerde h850 yazmasının ne olduğunu anlayamadım. fiyat olarak da çok iyi uyguna buldum.

lg g5 32gb cep telefonu almayı düşünüyorum incelediğim üründe de aynı şekilde h850 yazıyor.

LG G5 H850 32 GB Akıllı Telefon Türkiye Garantili Fiyatı ve Özellikleri

bu konuda diğer arkadaşların yorumlarını beklemekteyim. duruma göre uygun fiyattan sipariş edeceğim.

akakce gibi araştırıdığım en uygun rakamı buldum. yardımlarınızı beklemekteyim. teşekkkürler.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba, ben Lg markasını G5 modeli telefonunu satın almak istiyorum sizin fikirleriniz nelerdir? G5 için birde modüler kısmı zamanla aşınma, yalama vs tarzı durum olur mu? Onun dışında tasarım olarak ben beğendim, pil olarak bence bir sıkıntısı yok peki bunlar harici sizce ne probleme yada ne artısı var acaba?
alınır ama fiyatları bekle de düşsün...