HTC One Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben yaklaşık 6 aydır HTC One kullanıyorum son güncellemeden sonra burada bir arkadaşın da belirttiği gibi konuşma yaparken sesim sanki hopalör ile konuşuyormuşum gibi boğuk ve cızırtılı olarak karşı tarafa gidiyor bunun çözümü nedir veya eski sürüme dönebilme gibi bir şansım var mıdır ?? Yardımcı olabilir misiniz ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=38650]neet[/MENTION] Aynı sorun bende de var hocam çözüme ulaşabildin mi ?? Son güncellemeden sonra birisiyle konuşurken sesim sanki hoparlörden konuşuyormuş gibi boğuk ve cızırtılı gidiyor karşı tarafa çözümü bulabildiysen yardımcı olabilir misin ??

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
@neet Aynı sorun bende de var hocam çözüme ulaşabildin mi ?? Son güncellemeden sonra birisiyle konuşurken sesim sanki hoparlörden konuşuyormuş gibi boğuk ve cızırtılı gidiyor karşı tarafa çözümü bulabildiysen yardımcı olabilir misin ??
maalesef telefonu satcam ben.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
telefonu 1000 TL'ye vermeyi düşünüyorum.
aynı fiyatta aynı veya daha fazla performans verebilecek bir cihaz çok iyi olabilir. :)

Aklıma LG G2'den başka bir cihaz gelmiyor, biraz ekleme yapmanız gerekiyor şöyle 100-150TL ekleme yaparsanız G2 alabilirsiniz 16GBlik.

Oneden daha performanslı bir cihaz, işlemcisi olsun grafik işlemcisi olsun daha kuvvetli daha performanslı bir cihaz.

Daha fazla ekleyebilirseniz Z1 Compact öneririm ' küçük ekran takıntınız yok ise '.

Şu konuyada göz atmanı öneririm; http://forum.shiftdelete.net/telefon-tavsiyeleri/381558-telefon-alma-rehberi-1000-1400tl.html

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Aklıma LG G2'den başka bir cihaz gelmiyor, biraz ekleme yapmanız gerekiyor şöyle 100-150TL ekleme yaparsanız G2 alabilirsiniz 16GBlik.

Oneden daha performanslı bir cihaz, işlemcisi olsun grafik işlemcisi olsun daha kuvvetli daha performanslı bir cihaz.

Daha fazla ekleyebilirseniz Z1 Compact öneririm ' küçük ekran takıntınız yok ise '.

Şu konuyada göz atmanı öneririm; http://forum.shiftdelete.net/telefon-tavsiyeleri/381558-telefon-alma-rehberi-1000-1400tl.html
ekleme değil azaltma bile olabilir meblağda :D
önerin güzel ama dediğim aralıkta bir ürün daha çok işimi görecek.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
ekleme değil azaltma bile olabilir meblağda :D
önerin güzel ama dediğim aralıkta bir ürün daha çok işimi görecek.

1000TL'nin üstüne anca Oneden iyi telefon alabilirsin ama 1000TL'nin altında oneden daha iyi bir telefon varmı bence yok.

T50,Zenfone 6,Moto g, Discovery 2 gibi telefonlar var bunlar kim Htc one kim :)

Bence memnun olmalısın htc oneden gayet güzel bir telefon, bütçeni arttırabilirsen satmanı öneririm.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de Bildirim sekmesindeki Güç tasarufu modu ve extra güç tasarufu modunun ismi kaydedici olmuş Rahatsız etme modu ise Dnt olmuş

Kaliska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.4.3'ten sonra tus kilidindeyken mobil veriyi kapatmaya basladi. Bu ozellik duzgun calismaya basladi yani. Benim farkettigim en onemli ve faydali ozellik bu olmus. Batarya performansi daha iyi oldu yani.
Baska ne gibi degisiklikler var anlayamadim ama.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İyi günler.
Yaklaşık bir senelik Htc One (M7) kullanıcısıyım.
Forumda okuduğum kadarıyla bir şeyler oluştu aklımda ama emin olmak için soruyorum.
Telefonumda normalin üzerinde olduğu açıkça anlaşılacak kadar ısınma, kamerada pembeleşme ve ani şarj boşalması (%14 e geldiğinde bir dakika geçmeden %4 lere düşüyor.) problemleri mevcut.
Telefonu garantiye göndermek niyetindeyim.
1- Bu problemler garanti ile çözülür mü?
2- Ne kadar süre telefon garantide kalır?
3- Telefonu aldığım şehirde değilim, nereye götürmem gerekiyor garantiye gitmesi için?

Sorularımı cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
İyi günler.
Yaklaşık bir senelik Htc One (M7) kullanıcısıyım.
Forumda okuduğum kadarıyla bir şeyler oluştu aklımda ama emin olmak için soruyorum.
Telefonumda normalin üzerinde olduğu açıkça anlaşılacak kadar ısınma, kamerada pembeleşme ve ani şarj boşalması (%14 e geldiğinde bir dakika geçmeden %4 lere düşüyor.) problemleri mevcut.
Telefonu garantiye göndermek niyetindeyim.
1- Bu problemler garanti ile çözülür mü?
2- Ne kadar süre telefon garantide kalır?
3- Telefonu aldığım şehirde değilim, nereye götürmem gerekiyor garantiye gitmesi için?

Sorularımı cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

kesinlikle garantiye vermeniz gerekli fakat ne kadar sürer kimse bilemez. pembeleşme konusuna gelecek olursak, servis kamera değişimi yapıyor diye biliyorum. KVK'ya götürmeniz ya da göndermeniz durumunda yardım alabilirsiniz.

Bu arada artık ONE sahibiyim.. tabiki G Flex'im gelene kadar :)

jojom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar benim m7'yi kamera pembeleşmesinden kvk'ya gönderdim, 16 gün geçti hala ses yok daha önce bu sorundan gönderenler kaç günde teslim aldılar? Bu kadar beklemesi normal mi?

wanda

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben teknosa dan almmıştım, 15 gün içinde aldım. sorun çözülmüş. memnunum nokta

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Aranıza One Mini 2 alarak katılmış bulunuyorum.o premium his mükemmel.Umarım sorun çıkarmaz !!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kartaldaki ana servise vermiştim 4 ya da 5 günde geri verdiler hatta yenisini verdiler

trkhsdmr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler ben telefonu daha 1 hafta önce garanti den aldım ancak arama yaptığımda bazen ses alamıyorum ve benim sesinde gitmiyor . Telefonu yeni başlattıktan sonra bir süre duzeliyor sonra tekrar aynı hatayı yapıyor ne yapmam lazım moralim sıfır şu an :(

sakorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc one telefonundaki kulaklığında sorun olan varmı sol tarafında garanti kabul edermi ?

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Kulaklığın sol tarafında olan sorun genel bir sorun gibi durmuyor. Muhtemelen dikkatsiz bir kullanıcı olarak kablosuna zarar verdiniz. Yollayıp şansınızı denemeniz gerek ki benim tahminim garanti kapsamında değerlendirilmeyeceği yönünde.

tenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc sağlam mı acaba lg ve htc arasında kaldım ama bişey merak ediyorum htc one e8 in camı kenarlara kadar geliyor sağlam mı ki acaba sizce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc one mini 2 ile görüntülü görüşme yapılıyor mu hat üzerinden

kaknus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar, akıllı telefon konusunda bilgim sıfır. Bir yıldır htc one kullanıyorum ama kullanmaktan kastım arama yapma - mesaj - internet.

Telefon bozulmaya başlayınca arama yapmaya başladım. Birkaç sorum olacak:

1) Ekran pembeleşmesi dediğiniz olay bende ilk günden beri var. ama karanlık ortamda veya akşam oda ışığında flaş yokken falan oluyor. Bu bir sorun mudur ?

2) ekranın en alttaki kısmında 0.5 - 1 cmlik bir bölgede dokunmatik çalışmamaya başladı.

3) En büyük sorunum bir iki gündür karşıdan ses geliyor ama benim sesim gitmiyor.

Garantisi sürüyor. Ancak, tamire verirsem bana yedek bir telefon falan verirler mi ?

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Selam arkadaşlar, akıllı telefon konusunda bilgim sıfır. Bir yıldır htc one kullanıyorum ama kullanmaktan kastım arama yapma - mesaj - internet.

Telefon bozulmaya başlayınca arama yapmaya başladım. Birkaç sorum olacak:

1) Ekran pembeleşmesi dediğiniz olay bende ilk günden beri var. ama karanlık ortamda veya akşam oda ışığında flaş yokken falan oluyor. Bu bir sorun mudur ?

2) ekranın en alttaki kısmında 0.5 - 1 cmlik bir bölgede dokunmatik çalışmamaya başladı.

3) En büyük sorunum bir iki gündür karşıdan ses geliyor ama benim sesim gitmiyor.

Garantisi sürüyor. Ancak, tamire verirsem bana yedek bir telefon falan verirler mi ?
Garantisi devam ediyorsa bir dakika forma derim. 10 iş günü geçtikten sonra yedek tel talebinde bulunabilirsin. Yalnız bu ayrıcalık stoklarla sınırlıdır.

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Pişmalıktan bahsedicem biraz size aslında kim takar bu yazıyı onuda bilmiyorum ama sakına sakın HTC one m7 gibi bir cihazdan vazgeçmeyin. Bundan 8 ay öncesine kadar HTC ONE m7 sahibiydim telefondan çok memnundum sadece kamerası sıkıntılıydı pikselleri görebiliyordum yaklaştırdığımda her neyse telefonu garantiye gönderdim bana değişim olucak dendi bende tabi değişimi duyunca atladım direk değişim yapmadan üstüne para verip başka telefon alabiliyormuyuz diye alabiliyorsunuz dediler bende gittim LG G3 aldım aklım mantığım neredeydi bilmiyorum. Telefon çok güzel aslında görüntüsü kamerası 10 numara ama bir htc si değil. Neden böyle düşündüğüme gelecek olursak HTC'nin ben donduğunu görmedim 1.5 Sene kullandığım süre boyunca ama LG G3 3 GB ram'e sahip olmasına rahmen donmadan geçilmiyor günde 2 kez reset atıyorum açıyorum tekrardan düzeliyor öyle ama sürekli olarak bunu yapmak zorunda kalmak bile 2000 tl ye çıkmış bir cihaz için hiç ama hiç iyi değil kulaklık desen sadece yüksek ses veriyor HTC One daki beats audio özelliği keşke kuruluyor olsa kulaklığı hala duruyor fakat o özellik olmadan o kulaklıkta pek işe yaramıyor LG G3 avantajları daha fazladır HTC One a göre ama bilmiyorum HTC One Elit bir telefondu. Her neyse Mayısa kadar 2000 tl para biriktirebilirsem web sitesi yazarak direk olarak m9'u almayı planlıyorum LG G3 almayı düşünenler kötü düşünmesin iyi bir telefon ama htc den dönmeyin pişman oluyorsunuz htc denenemiş olanlar alabilir çünkü daha iyisini denemeden en iyisini anlayamazsınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap:Arkadaşlar merhabalar, yaklaşık 1 yıldır HTC One kullanıyorum. Telefondan gayet memnunun tüm ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. Ancak son 1 aydır kamerayı kullanırken (video yada resim) özellikle ekranda bir hareket olduğunda bulanıklaşıyor daha sonra nesne veya kişi sabit olsa bile ekrana dokunmadan netleşmiyor. Bu konu canımı sıkmaya başladı telefon ayarlarında mı sıkıntı var diye kamera ayarlarını varsayılan ayarlara getirdim yine sonuç alamadım. Garantisi bitmeden servise göndersem nasıl bir sonuç alırım. Bu konuda bilgisi olan deneyimlerini paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Htc one mini 2 hakkındaki görüşleriniz nneler beyler

yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, beni büyük ölçüde tatmin etti. kamerası fazla ışık almıyor sanırım ve eksikliğini daha da çok hissettiğim OIS (görüntü sabitleme yazılımı) bulunmaması. çekerken hiç titretmemeniz gerek
onun dışında çözünrlük ve ekranın görüntü kalitesi gayet iyi. hiç takılma, donma vs yaşamadım
ve yine en büyük avantajlarından biri android 5 güncellemesini de alacak olması

tasarımını ve ele oturan kasasını söylemeye gerek yok zaten. M8 'in aynısı

Son mesajlar