Yabancı Dizi Tavsiyeleri | Ana Başlık

lamantra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Game of thrones bütün arkadaşlarımı başlattım

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Hannibal revolution vikings falling skies

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Game Of Thrones ! IMDB onaylı dünyanın en ıyı dızısı.Vede Kitaplarıda bir harika.(Kitap Serisi:Buz Ve Ateşin Şarkısı)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Game of Thrones. Taht oyunları olarak çevirmektense yaygın kanının aksine "TAHTLARIN OYUNU" diye çevirmek dizinin mantığı açısından daha mantıklı geliyor.

Olurmu izlenmez öyle Olaya illa bi entrika katıcaz Behlül Bihter meselesi gibi:)

srhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese selam. ilk yorumum açıkçası yeni dizi ararken bu siteyi buldum ve çok ilginç bir durum yaşadım çünkü çok sayfaya baktım ama OZ dizisi için kimse öneride bulunmamış. Kesinlikle tavsiye ederim olay tamamen hapisanede geçmektedir ve çeşitli yaşamları anlatır. Favori karakterim ryan o'reily biz süper baba izlerken adamlar film yapmış :))) Diğer bir dizi ise masal ve dünyanın iç içe geçmesi süper entegre etmişler once upon a time şiddetle bu iki diziye bakın derim.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
oz mu kaldı dostum, onu izleyen çocukların bugün çocukları var.:yes:

srhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama her daim favoridir değişmez bence :)))

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
breaking bad izlememişsin heralde yada wire.

srhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ikisinide izledim :))) arşivimi bir paylaşsam şok olursun hepsi harici hard diskte birikiyor :)))

jaanki07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Breaking Bad --- Hayatımda ilk defa bir dizinin bittiğine üzüldüm

Kalbimdesin Walter White - Heisenberg :crying:

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Once Upon a Time in Wonderland
Alice harikalar diyarında hikayesinin dizisi.
Fantastik severlere tavsiye ederim.
Bugün 3. bölümü çıktı.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Vikings izlemeye basladim ve ilk sezonu bitti. Izlemeyenlere tavsiye ederim. 300 spartan tarzini seviyorsaniz izleyin derim.

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
HOUSE M.D akıl oyunları sayesınde fahrı tıp mezunu oldum

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
HOUSE M.D akıl oyunları sayesınde fahrı tıp mezunu oldum
Tıp bende seviyorum ama bana geometri, matematik, fizik soruyorlar sınavda.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

q3kbh.png

izlediğim diziler hepsi güzel vakti olan izlesin
Hocam evler yakın olsaydı da şu The Big Bang Theory, How I Met Your Mother ve Sherlock dizisini sizden alsaydım :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
The Blacklist . Tavsiyemdir henüz ilk sezon beş bölüm yayınlandı . Yarın 6. çıkıyor . Şimdiye kadarki 5 bölüm gayet güzeldi hiç sıkılmadan izledim . Kült bir yapım olacak gibi gözüküyor :)

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
710
Hocam evler yakın olsaydı da şu The Big Bang Theory, How I Met Your Mother ve Sherlock dizisini sizden alsaydım :)[/QUOTE]
:)

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Size tavsiyem yabancı dizilerden konusu aşk meşk olan dizileri izlemeyin. Onlar bizim cahil Türklerde de var ve hiçbir şey öğretmeyip hiç bir kültürel katkı sağlamıyorlar. Eğer bir dizinin size bir katkısı olacağını düşünüyorsanız izleyin.

Benden tavsiye :)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
böyle full ekşın bir dizi olsa da izlesek :confused1:

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
American Horror Story izleyenler var mı acaba? Şimdi 3. sezonunda ama 4. sezon onayıda aldı.

Konusu korku/gerilim her sezon farklı bi konu ele alınıyor. Cinayet evi,tımarhane ve cadılar meclisi.

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de eskilerden süper bir komedi söyleyeyim : That's 70's Show :thumbup:

Enano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İsveç, Danimarka ortak yapımı Broen/Bron (The Bridge) mutlaka izleyin 2. sezonu başladı. Dizi Amerikan versiyonu ve yakında yayınlanacak İngiliz versiyonu var. Ama her klişede olduğu gibi en azından Amerikan versiyonu için söyleyebileceğim şey orijinalinin yerini tutmadığıdır.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Prison Break, Breaking Bad, Game of Thrones ve Spatracus bitirdim Arrow'u izlemeye devam ediyorum. Arrow dizisinin yeni bölümlerini beklerken yeni bir diziye başlamak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.
Böyle sıkıcı birşey değil aksiyon macera vs. yani bir sonraki bölümü izletebilsin bana sürükleyici olsun örneğin Prison Break dizi çok sürükleyiciydi çok ama çok beğendim bitti diye üzülmüştüm.

Lütfen şu dizileri önermeyin;
Supernatural, The Walking Dead, Fringe, Leverage, How I Met Your Mother, The Wampire Diares vs. Bunlardan 2 3 tanesi hariç diğerlerinde macera aksiyon yok olanlarıda beğenmedim zaten.

Önerilerinizi bekliyorum ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sherlock.
Yalnız yanlış hatırlamıyorsam 3 sezon topu topu 9 bölüm. [MENTION=365554]TURKER[/MENTION]

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Prison Break, Breaking Bad, Game of Thrones ve Spatracus bitirdim Arrow'u izlemeye devam ediyorum. Arrow dizisinin yeni bölümlerini beklerken yeni bir diziye başlamak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.
Böyle sıkıcı birşey değil aksiyon macera vs. yani bir sonraki bölümü izletebilsin bana sürükleyici olsun örneğin Prison Break dizi çok sürükleyiciydi çok ama çok beğendim bitti diye üzülmüştüm.

Supernatural, The Walking Dead, Fringe, Leverage, How I Met Your Mother, The Wampire Diares vs. Bunlardan 2 3 tanesi hariç diğerlerinde macera aksiyon yok olanlarıda beğenmedim zaten.

The Walking Dead, Fringe kesin izle

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5

helix yeni başladı pek macera sayılmaz ,gerilim ve bilimkurgu içerikli
Almost Human yine yeni dizilerden macera ve bilimkurgu
İntegilleance tam yazılışını hatırlamıyorm yine tavsiyedir.

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Person Of İnterest i tavsiye ederim detaylı anlatamadım fazla vaktim yok. Ama izlemeye başladığın anda bırakamayacağını düşünüyorum.

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Person Of İnterest i tavsiye ederim detaylı anlatamadım fazla vaktim yok. Ama izlemeye başladığın anda bırakamayacağını düşünüyorum.

Teşekkürler ilk bölümünü izleyince devam edip etmeyeceğime karar veririm.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

helix yeni başladı pek macera sayılmaz ,gerilim ve bilimkurgu içerikli
Almost Human yine yeni dizilerden macera ve bilimkurgu
İntegilleance tam yazılışını hatırlamıyorm yine tavsiyedir.

Teşekkürler göz atıcam hepsine. Hala tavsiye bekliyorum arkadaşlar.