Yeni profil mesajları

Hocam benimde aynı sorunum var şebeke sorunu bana bi yardımcı olurmusun? 0541 789 1909
her zaman inat eden başarır
başarıya gidilen her adım bir kupadır
yan gelip yatarsan sen değil başka biri kazanır
‘’Bir erkeğin yumruğundan daha serttir bir kadının son sözü: Çünkü biri dişlerini döker, diğeri düşlerini.’’ William Butler
Düşlerim vardı görmekten korktuğum, hislerim vardı söylemekten korktuğum, şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum, şimdi sen varsın kaybetmekten korktuğum.
Canım sıkılıyor giriyorum foruma bakıyorum sorulara sonra başkası yardım etsin diyip çıkıyorum Türkcem sağolsun yazı yazasım gelmiyor artık yanlış anlaşılırım diye.😣🤐😢
Selamlar, siz pcnet'de iken ben de oranın bir üyesiydim... Tabi bu söylediğim seneler öncesi şeyler. O tarafla hala bir bağınız var mı merak ettim? :)
AmbaSSadoR
AmbaSSadoR
Hala moderatörüm orada (genel mod) için istek yaptım forumu düzenlemek için, eskisi kadar aktif olmasamda her gün uğrayıp bakıyorum. 🤗Eskiler unutulmuyor. 😁®️
Umut YAZGAN
Umut YAZGAN
Maalesef bu veya buna benzer platformların bir çoğu aktifliğini kaybetti. Ama dediğiniz gibi eskiler unutulmuyor :)
Usain
Usain
vbulletin çok karışıkmış. Xenforo<3
Usain
Usain
Ancak öyle dediğime bakma. Ben Teslacıyım. Hem araba olarak hem enerji olarak. :) Model S tercihimdir.
<<Dkn nyz>>
<<Dkn nyz>>
Teslanın yeri ayrı rodastar nasıl tokatlıyor ama veyron u
Usain
Usain
Model S 518hp. Ve yakıt tüketimi çok az benzine göre. Roadster zaten EFSANE. 0-100'ü 1.9 saniye. <3<3<3
stat counter