Yeni profil mesajları

Geçmiş olsun mu diyeyim Hayırlı olsun mu diyeyim bilemedim :)

Bir kişi daha yasaklandı.
  • Beğen
Reactions: AlteredTech
Murat Burç
Murat Burç
@AlteredTech kişisilleştirmeyi açar mısın biraz? Kamera konusunu bilemiyorum iyi bir kameram yok. (OP5T) Sensörü küçük bence. Ayrıca bu tür videoalrda gbenim görüntümün gerketğini düşünmüyorum.
AlteredTech
AlteredTech
Kanal Logosu, profil ve kapak fotoğrafı ayrıca video girişlerinden bahsediyordum kişiselleştirme derken.

Bilginiz ve anlatımınız gayet iyi eğer bahsettiğim noktalara dokunup devam ederseniz daha iyi noktalara geleceğinizi düşünüyorum Hocam.
Murat Burç
Murat Burç
Vallahi üşeniyorum. Kapak işlerine falan. Okul başlasın 10 gün sonra. Kafam daha rahat olacak. Oyun oynamayı falan da bırakırım o zamanın bir kısmını buraya ayırırım.
Artık Vectorrr diye biri yok beyler sınırsız ban yediği söyleniyor. Başka isimle gelirse ilk ben anlarım herhalde.
  • Beğen
Reactions: Luxel
Administraktör
Administraktör
Her şeyde sizler biliyorsunuz zaten. Biz bir şey bilmeyen cahil insanların tekiyiz değil mi?

Vektörün ban yemesinin seninle uzaktan yakından bir ilişkisi yok. İPhone 11 sizce nasıl sorusunun altına çöp yazdığı için hem adama cahil de hemde onu aynı konu başlığı altında banlamamızı isteyerek tartışma yarat.

Bide üstüne burada moderatörleri, adminleri eleştir. Ne güzel dünya be...
ishak042
ishak042
Şimdi sınırsız ban mı yedi?
  • Beğen
Bi ıssırabilsem
Bi ıssırabilsem
Öyle gibi gözüküyor şuanlık.
Melih Beyefendi
Melih Beyefendi
Kardeşim Sapphire ile gel bana. Intel Celeron ve ya pentium ne yapalım yani?
Bi ıssırabilsem
Bi ıssırabilsem
Sende onlardan biri yok mu ?
Melih Beyefendi
Melih Beyefendi
Hocam Sapphire ATI AMD çipseti kullandığı için bir düşündüm.
iPhone 11 düşünceleriniz?
Mutluluğu başka kişilerde ve yerlerde ararken mutluluğu kendimde buldum!
  • Beğen
Reactions: Kararsız23
VECTORRR
VECTORRR
z20 daha güncel bir telefon xD üstelik yerli mala destek olalım tşk. :D
S
safex
Vestel bana General Mobile gibi geliyor ilk zamanlarda berbattı. Düzelme var mı? Tecrübe edildi mi?
VECTORRR
VECTORRR
bir konu vardı bunun ile alakalı bulsam atacağım.
"İş görüşmesine gittim, patronum Suriyeli çıkmıştı. Bana dedi ki, yanımızda yabancı çalıştırmıyoruz."
Ütopik bir gelecek değil.
Bir şarkı açınca yine olmayan birisi için efkarlanıyorum :(
  • Beğen
Reactions: VECTORRR
VECTORRR
VECTORRR
oo bunu @Melih Beyefendi görse 3. dünya savaşı çıkartacak :D yandexin türkiye temsilcisidir :D
  • Beğen
Luxel
Luxel
Chrome savaşı kazanır. Neden yandex diye konu açmış baktım çok gereksiz şeyleri açıklamış yandex diyor bence chrome tek atar. Chrome tek sorunu fazla ram yemesi ama bence daha iyi.
  • Beğen
Reactions: VECTORRR
S
safex
@Luxel olur olmadık her şeye "çöp" demek yasak.
stat counter