yedek1000 kullanıcısının son içeriği

1. Y

ÜCRETSİZ antivirüs programı kullanıyor musunuz?

Bir bilgisayarımda Kaspersky (ücretli, 2 yıl kullanımı vardı bitmek üzere. Avusturalyalı bir siteden aldım o zamanki dolar kuruyla çok uygundu bence hala uygun) 3 kişi ortak alınabilir. https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-internet-security-2018-3-pc-2-years-email-key İkinci...
  2. Y

Arkadaşlar herkesin sorduğu bimdeki steelseries kulaklık yardımcı olurmusunuz ?

İlk önce mağazada bulda sonra bozuk çıkma sorununu düşün. Adamlar şimdiden sahibindene ilan koymuşlar :)
  3. Y

Oda tasarımı profesyonel

Merhaba Evde çalışma odamın eşylarını vb. değiştirmek istiyorum. Odaya uygun olabilecek eşyalar almak istiyorum. Bu şekilde çalışan tavsiye edebileceğiniz firma veya kişisel olarak çalışan birisi var mı bildiğiniz. Tasarlayolla diye bir site buldum ama yaptıkları işler çok hoşuma gitmedi...
  4. Y

Millenicom(Türk telekom) internetin aralıklarla kesilmesi

Sevindim hocam gerçekten sinir bozucu oluyor çünkü.
  5. Y

Ne kadar süre oldu hatırlamıyorum sanırım 3 hafta oldu değiştireli. Kablo ve ek yerini yeniledikten sonra kopma hiç olmadı.
  6. Y

Bilgisayar açılırken siyah ekranda kalıyor

Marhaba Bilgisayarım (dizüstü) açılırken siyah ekranda kalıyor. Cihazın marka yazısı geliyor sonrasında dos ekranında altcizgi (imlec) yanıp sönüyor. Hdd, ram test ettim sorun yok ben windows kaynaklı diye düşünüyorum ama buradan kurtarma şansım olur mu veya başka ne yapabilirim?
  7. Y

steam -csgo

İndirmeden önce nasıl yapıyorum?
  8. Y

steam -csgo

Bunu ücretsiz olan versiyonu indirdikten sonra counter-strike üzerinden mi yapacağım seçkin olmayı.
  9. Y

steam -csgo

Teşekkür ederim. Bir ara 45 Tl gibi bir fiyatı vardı sanki çevrimdışı olanı bir ara ücretsiz vermişlerdi o nedenle kafam karıştı.
  10. Y

steam -csgo

Merhaba Oyun dünyasına uzak kaldım. Arkadaşımın bilgisayarına Counter yükleyeceğim internette online oynamak için. Steam üzerinde ücretsiz görünüyor onu mu almam gerekiyor?
  11. Y

İphone se 64gb mi yoksa iphone 7 128gb

Temel olarak kullandığınız, yüklediğiniz uygulamaları listeleyin sonra karar verin. Oyun da yüklerseniz zaten kesinlikle yetmiyor 64 gb. 1-2 sene sonra sorun yaşarsınız. ARtık tüm uygulamalar mobil üzerinden. Bu daha da artacak.
  12. Y

Bugün ek tarafından modeme gelen kabloyu değiştirdim. Bakalım yine devam ederse artık diğer söylenenleri yapacağım. Modem ile ilgili sorun yok. Çünkü bu sorun ilk olduğunda bende modemden şüphelenip millenicom'un yanlış yönlendirmesiyle yeni bir modem almıştım onda da sorun devame etmişti.
  13. Y

Belirsizlik var artık deneyeceğiz yapacak bir şey yok. Dediğiniz gibi santrale uzaklık ile ilgili olsa yukarda iki katta da aynı sorun olması lazım. Onlara sordum böyle bir sorunları olmamış hiç.
  14. Y

Sorunu buldum galiba. Kutudan eve gelen kablo bir yerde ek yapılmış. Sanırım o ek pek sağlam yapılmamış. İsterseniz kablonun fotoğrafını çekip atabilriim. Acaba telefon için olan jacklardan alıp ek yerini kesip direk modeme mi bağlasam? Yoksa yinede kutudan eve gelen kabloyu değiştirsem mi?
  15. Y

Vakit bulamadım ki iş güç derken. Yarın kabloyu değiştirteceğim.