yasiryılmaz kullanıcısının son içeriği

1. Y

Bilgisayarımda HDMI girişi yok...

rica etsem link atabilir misiniz hocam
  2. Y

hp pro 3420 aio pc . bu hocam
  3. Y

merhaba sadece usb girişi var.
  4. Y

Merhaba herkese. Bilgisayarımda HDMI girişi bulunmamakta fakat bilgisayarımı TVye yansıtmak istiyorum. Bunun için ne alabilirim önerebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim..
  5. Y

Mudanya'dan Osmangazi'ye nasıl gidebilirim

aa anladıım çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.
  6. Y

Bende kız arkadaşımın yanına gideceğim İstanbuldan Mudanya yaklaşık 2 saat sürerken mudanyadan osmangazinin uzun sürmesi garibime gitti sadece :sweatsmile:
  7. Y

Anladım yol biraz uzun sürüyormüş. Bir arkadaşımla buluşmaya gidiyorum da sürpriz yapacağım kendisine
  8. Y

çok teşekkür ederim hangi otobüse binmem gerektiğini biliyor musunuz peki ve yol ne kadar sürer bir bilginiz var mı?
  9. Y

Merhabalar ben BUDO Mudanya iskelesinden Osmangazi'ye gitmek istiyorum fakat nasıl gidebileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  10. Y

Şah Damarımın attığını fazlasıyla hissediyorum

bilmem belki herkeste oluyordur diye dedim çok ciddi midir
  11. Y

fazlasıyla 😂
  12. Y

yüreğim hızlı hızlı vurmuyor ama böyle çok heyecanlanırsınız ya içiniz bi şey olur öyle gibi
  13. Y

Boynumda sanırsam şah kısmı oluyor damarımın basıncı o damarın atmasını çok aşırı bariz bir şekilde hissediyorum. Normal bir şekilde oturuyorum ve sanki boynum uyarıyor beni bilmiyorum değişik. Sizce kötü bir şey var mıdır yoksa normal bir şey midir? Şimdiden teşekkürler...
  14. Y

eğlence yapanları nasıl ihbar ederim?

teşekkür ederim 1601240849 teşekkür ederim 1601240866 teşekkür ederimm
  15. Y

eğlence yapanları nasıl ihbar ederim?

kimliğimi saklayarak ihbar yapabilir miyim sizce online olarak falan. aralarında hasta olan birisi benim anneanneme bulaştırdı şu an kendisi hastanede yatıyor iki gün boş yatak bulamadık 1601240490 kimliğimi saklayarak ihbar yapabilir miyim sizce online olarak falan. aralarında hasta olan...