xyz10ur kullanıcısının son içeriği

1. X

Hangi Otomobili Alayım? [ANKET]

Tabiki honda
  2. X

Özel test

2.el temiz bir araba alırdım gezerdim ben olsam :)
  3. X

Manchester City - Manchester United | Manchester Derbisi

M.City kazanır
  4. X

İnternet sitesi nasıl yapılır

http://www.google.com.tr/search?q=%C4%B0nternet+sitesi+nas%C4%B1l+yap%C4%B1l%C4%B1r&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a&channel=rcs
  5. X

Winzip mi Winrar mı 7-Zip mi

Winrar yada 7zip
  6. X

Netlimitsiz 8mbps Ama 1mbps Geliyor Neden?

Bu konunun hortlaması sonucunda anladığım şudur : 2 yılda internet konusunda değişen tek şey ZAM
  7. X

Fen- Edebiyat Öğrencilerine Büyük Şok!

Madem böyle bir karar alacaksın en azından mevcut okuyan öğrencilerin bu hakkını elinden almamalısın insanlar buna güvenerek yazmış bu bölümü ve okuyor sen hooop değiştiriyorsun
  8. X

Sdn sayfa sorunu

Cleaner ( Crop Cleaner ) programı ile bir temizlik faydalı olabilir. Program ayarlamaları doğrultusunda kayıtlı parola v.s ne varsa siler uyarmak istedim
  9. X

T20 hafıza kartı virüsleri

Hafıza kartına format at önce cepten at sonra pc de formatla kullandığın bilgisayarları güncel bir antivirüs ile tam tarat sorun çözülebilir --- Mesaj Güncellendi --- telefonuda rehberi v.s yedekleyip sıfırlamak faydalı olabilir
  10. X

Galaxy S3 Görselleri Bitmek Bilmiyor!

Katılıyorum 4 çok ideal bence 3.5 altı çok küçük kalıyor 4 ün üstüde cep telefonu boyutunu aşıyor taşıması dert ekran büyük şarj tüketimi artıyor v.s
  11. X

Elektrik değil akü çarpacak!

Aslında mantıklı (!!!!) sonuçta hava alıp vererek oksijen tüketip karbondioksit meydana getiriyoruz belediyeler ağaç dikiyor bizim oksijenimizi sağlamak için buda vergilendirilebilir.
  12. X

En iyi video player programı hangisi [ANKET]

Eskiden Gom + codec Şimdi VLC
  13. X

Yardıma İhtiyacım Var.Yardım Edecek Elaman-ı Şahsiyet Varmı?

Point blank deneyin sıkılırsanız
  14. X

Elektrik değil akü çarpacak!

Yıl 2025 Yer Türkiye sdn de bir haber akümülatörler fiyatları güncellendi: Yapılan açıklama da akümülatörler alınan verginin %18 den %25 e çıkarıldığı bunun elektrik tüketimini dengelemek için yapıldığı belirtildi. Şok Şok Şok : Vatandaş akümülatörleri söktü yerine hurda araba motoru taktı...
  15. X

Cami yaptırana da vergi indirimi

Cami yaptırılsın evet : Ama bilgili yetkili imamlar olsun Okul yaptırılsın evet : Ama bilgili yetkili atanan öğretmenler olsun Hastane yaptırılsın evet : Ama yeterli bilgili insana değer veren hekimler olsun içi boş olacak olduktan sonra okul yaptırsan ne olur mezun olanlar boş gezecek olduktan...