xmRipper kullanıcısının son içeriği

1. X

iPhone 5S A7 Mi Kullanacak ?

Pil yükseltemiyorlar, dolayısıyla pili daha az harcamaya çalışıyorlar.
  2. X

Wine, Android'e Geliyor

oha müthiş bir haber. wine çok büyük bir olay.
  3. X

Bill Gates, Windows 8 ve Suface'den Memnun

Acayip hızlı Windows 8, pek hoşuma gitmesede hızlı diye kullanıyorum.
  4. X

Samsung, 8 Çekirdekli İşlemcisini Duyurdu!

Abi sanki telefonda bir yandan video encode edip bir yandan dosya zipliyorum bir yandan intte dolaşıyorum falan. 2 çekirdekli olsun ama çok güçlü olsun, 8 tane güçsüz işlemciden daha iyidir. Bknz: snapdragon s4'ün çift çekirdeklisinin tegra 4 çekirdekliden daha güçlü olması.
  5. X

Netbook Trendi, Ömrünün Sonuna Geldi

Windows'ta yapabileceğin şeyler başka, Android'de yapabileceğin şeyler başka. Windows tablet alacaksan olur da, söylediğin alet çok mantıksız bir öneri.
  6. X

Netbook Trendi, Ömrünün Sonuna Geldi

Netbook'un amacı ufak ve taşınabilir olmasıydı. Şuan Ultrabook'lar daha ince, daha hafif, daha performanslı olduğu için Netbook'ların yerini almış oldu. Ancak sorun şu ki Netbooklara göre kat kat daha pahalılar.
  7. X

Avea'nın iPhone 5 Teklifleri Belli Oldu

bi' terslik var gibime geldi. çok ucuz görünüyor fiyatlar. avea nın sitesinde açıklansında görelim doğrusunu.
  8. X

LG Nexus 4 Ne Zaman Türkiye'de Olacak?

Cihaz Google'ın. Google satıyor LG değil. Dolayısıyla içindeki yazılım Google'ın. LG'ye sadece donanımını ürettiriyor. Yani cihazda SAF Android 4.2 var. LG arayüzü falan yok. Galaxy Nexus'da öyleydi, oda Samsung'a ürettirilmişti. Nexus One vardı bide onuda HTC üretmişti. Google hepsini deniyor...
  9. X

Windows 8'in Kaç Uygulaması Var?

daha geçen baktım 100 tane yoktu. türkiye de mi görünmüyor acaba?
  10. X

Samsung'tan Exynos 5 Dual için Yeni Video

Tegralar hiçbir zaman en üst seviye olmadı. Samsung'un Exynos işlemcileri hep Tegraları geçti performans testlerinde, eskiden adı Hummingbird'dü zaten o zamanlardan beri top seviye işlemciler üretiyor hep Samsung.
  11. X

Windows 8 Ekran Kartı Sürücüleri Çıktı

Win8 için Beta sürücüler aylardır vardı zaten, kullanıyorum. Ayrıca öyle her önünüze gelen linkten direk kurmayın, sonra felç oldu diye yorum yazarsınız buraya :) Bakın araştırın şurada her seri için linkler farklı verilmiş: http://support.amd.com/US/Pages/AMDSupportHub.aspx Sizinki hangi...
  12. X

HTC One X için Jelly Bean Dağıtımı Başladı

Niye beklersinizki update gelmesini anlamam. Kendiniz açın kurun zor değil.
  13. X

Apple'ın Özrü Böyle Oldu

Hadi len, para cezasına çarptırılsın olmamış bu özür.
  14. X

iPhone 5, SunSpider'ı Salladı

Şuan son leak edilen Jellybean sürümü var Galaxy S3'ümde, DLI8 Stock. Sunspider testi yaptım, 1183.2 ms çıktı. Kendi browserında yaptım testi.
  15. X

iPhone 5, Galaxy S3'ü Tokatladı

Çekirdek sayısı önemli değil. Çift çekirdekli bir işlemci performans testlerinde dört çekirdekliyi rahatça geçebilir. Ki Galaxy S III'ün amerika versiyonu çift çekirdekli işlemciye sahip, ve dört çekirdeklisi kadar performans gösteriyor. Çekirdek sayısı sadece multitask için işe yarar bir...